Typ | Data | Godzina | Typ rozgrywki | Drużyna I | Wynik | Drużyna II |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga makroregionalna grupa A | 27-06-2021 | 12:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 3 | MKS Polonia W-wa |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 24-06-2021 | 19:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | UKS Gal Gaz Galewice |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 21-06-2021 | 18:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | KS Ceramika Opoczno | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga makroregionalna grupa A | 20-06-2021 | 14:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | ITS JEZIORAK IŁAWA | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 16-06-2021 | 16:30 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Zawisza Rzgów | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga makroregionalna grupa A | 12-06-2021 | 18:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | MKS Polonia W-wa | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga makroregionalna grupa A | 07-06-2021 | 14:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | ITS JEZIORAK IŁAWA |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 06-06-2021 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | Lechia Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 30-05-2021 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | RKS Radomsko | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga makroregionalna grupa A | 29-05-2021 | 13:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Olimpia Zambrów | 2 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 23-05-2021 | 17:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | MGKS Skalnik Sulejów |
Liga makroregionalna grupa A | 23-05-2021 | 15:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | Olimpia Zambrów |
Liga makroregionalna grupa A | 19-05-2021 | 15:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 4 | UKS NAKI OLSZTYN |
Liga makroregionalna grupa A | 16-05-2021 | 18:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | UKS NAKI OLSZTYN | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga makroregionalna grupa A | 09-05-2021 | 13:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | ŁKS 1926 Łomża |
Liga makroregionalna grupa A | 02-05-2021 | 14:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 5 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 01-05-2021 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | UKS SMS Łódź | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga makroregionalna grupa A | 25-04-2021 | 12:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | KS URSUS WARSZAWA |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 22-04-2021 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | KS Warta Sieradz |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 26-03-2021 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | ŁKS Łódź | 3 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga makroregionalna grupa A | 21-03-2021 | 13:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | ŁKS 1926 Łomża | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-03-2021 | 16:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | EBE ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 13-03-2021 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | UMKS GRABKA Grabica |
Liga makroregionalna grupa A | 13-03-2021 | 13:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Liga makroregionalna grupa A | 07-03-2021 | 12:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | KS URSUS WARSZAWA | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-03-2021 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | EBE ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 27-02-2021 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 1 | EBE ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 20-02-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | UMKS KORAB ŁASK |
Sparing | 13-02-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 2 | RKS Radomsko |
Sparing | 06-02-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | Alma Grocholice |
Sparing | 31-01-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | RKS Radomsko |
Sparing | 22-01-2021 | 19:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | Astoria Szczerców |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 13-06-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | GKS Bełchatów SA | - : - | Sokół Aleksandrów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 06-06-2020 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | KS WIELUŃ | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 30-05-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | GKS Bełchatów SA | - : - | MUKS Włókniarz Pabianice |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 24-05-2020 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Ceramika Opoczno | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 16-05-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | GKS Bełchatów SA | - : - | MAZOVIA Rawa Mazowiecka |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 13-05-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 09-05-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | GKS Bełchatów SA | - : - | SL SALOS Róża Kutno |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 02-05-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | KS Warta Sieradz | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 25-04-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | GKS Bełchatów SA | - : - | Łódzki Klub Sportowy |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 19-04-2020 | 17:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | LKS Mierzyn | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 04-04-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | GKS Bełchatów SA | - : - | RKS Radomsko |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 28-03-2020 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | UKS SMS Łódź | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 21-03-2020 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Kolejarz Łódź | - : - | GKS Bełchatów SA |
Sparing | 16-03-2020 | 15:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | GKS Bełchatów 2003 |
Sparing | 13-03-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 08-03-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 4 | UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA |
Sparing | 06-03-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 3 | LUKS Gomunice |
Sparing | 01-03-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 5 : 2 | KS Grocholice |
Sparing | 29-02-2020 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 3 | MLKS Konopnica |
Sparing | 22-02-2020 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 6 : 0 | Hetman Rusiec |
Sparing | 14-02-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 2 | UMKS KORAB ŁASK |
Sparing | 07-02-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 6 | LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 04-02-2020 | 19:00 | Sparing sparing | GKS Bełchatów | 1 : 7 | AP PROFI |
Sparing | 02-02-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 0 | RKS Radomsko |
Sparing | 28-01-2020 | 17:00 | Sparing | Polonia Leszno U19 | 3 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 24-01-2020 | 13:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 3 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 16-11-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | UKS SMS Łódź | 1 : 2 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior | 09-11-2019 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 0 : 0 | KS WIELUŃ |
I liga wojewódzka A1 Junior | 26-10-2019 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 3 : 1 | KS Warta Sieradz |
I liga wojewódzka A1 Junior | 18-10-2019 | 18:30 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | AKS SMS Łódź | 4 : 2 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior | 12-10-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 3 : 0 | Włókniarz Zgierz |
I liga wojewódzka A1 Junior | 06-10-2019 | 11:30 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | Łódzki Klub Sportowy | 5 : 4 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior | 29-09-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 1 : 3 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
I liga wojewódzka A1 Junior | 21-09-2019 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 3 : 1 | UKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka A1 Junior | 15-09-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | KS WIELUŃ | 1 : 3 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior | 11-09-2019 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | KS Warta Sieradz | 3 : 2 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior | 07-09-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 0 : 8 | AKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka A1 Junior | 01-09-2019 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | Włókniarz Zgierz | 0 : 2 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior | 28-08-2019 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 1 : 4 | Łódzki Klub Sportowy |
I liga wojewódzka A1 Junior | 25-08-2019 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 7 : 1 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 12-06-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | Włókniarz Zgierz | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 08-06-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | - : - | GLKS Andrespolia |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 01-06-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | UKS SMS Łódź | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 25-05-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | 2 : 0 | Stal Głowno |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 22-05-2019 | 18:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | 1 : 4 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 18-05-2019 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | LKS Ceramika Opoczno | 4 : 0 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 12-05-2019 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | 3 : 1 | WKS Wieluń |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 05-05-2019 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | 1 : 0 | Włókniarz Zgierz |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 02-05-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GLKS Andrespolia | 0 : 0 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 28-04-2019 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | 2 : 3 | UKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 14-04-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | Stal Głowno | 6 : 3 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 06-04-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 7 : 0 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 31-03-2019 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | 4 : 1 | LKS Ceramika Opoczno |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 23-03-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | WKS Wieluń | 0 : 3 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 17-11-2018 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 0 : 1 | GLKS Andrespolia |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 11-11-2018 | 15:30 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Łódzki Klub Sportowy | 6 : 1 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 27-10-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 5 : 0 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 20-10-2018 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 1 : 2 | KS WIELUŃ |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 13-10-2018 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | UKS SMS Łódź | 6 : 1 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 06-10-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 5 : 2 | RKS Radomsko |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 29-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Stal Głowno | 5 : 1 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 22-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GLKS Andrespolia | 3 : 0 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 19-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 0 : 7 | Łódzki Klub Sportowy |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 15-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 0 : 8 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 08-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | KS WIELUŃ | 2 : 0 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 01-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 0 : 5 | UKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 29-08-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | RKS Radomsko | 0 : 1 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 25-08-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 1 : 2 | Stal Głowno |