Zapraszamy na półkolonie

Udostępnij:
Share on facebook
Share on google
Share on twitter

Profesjonalne zajęcia sportowe na znakomitych obiektach pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej. Poza tym wiele dodatkowych atrakcji i mile spędzony czas czeka na dzieci podczas półkolonii organizowanych przez Akademię GKS Bełchatów. Zapraszamy!

Półkolonie rozpoczną się w poniedziałek i potrwają do piątku (5-9 lipca). Każdego dnia zbiórka zaplanowana będzie na godz. 8:00. Odbiór będzie następował przed godz. 15:00. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkie dzieci, chłopców i dziewczynki. – Bez wyjątku, czy ktoś wcześniej miał styczność z piłką nożną i Akademią, czy też nie. Propozycja skierowana jest do wszystkich. Będzie to doskonała okazja do tego, by spotkać się z innymi, nawiązać nowe znajomości – wyjaśnia Bartłomiej Kondracki, wiceprezes Akademii. – Każdego dnia przewidziane są zajęcia sportowe oraz dodatkowe atrakcje, jak np. wspólne malowanie sektorówki oraz wyjścia na basen, do kina i Parku Trampolin. Pragniemy aby uczestnicy półkolonii miło wspominali ten tydzień – dodaje.

Zajęcia sportowe organizowane będą na obiektach Miejskiego Centrum Sportu. Ich forma będzie dostosowana do wieku oraz sprawności i możliwości uczestników wydarzenia. Nad bezpiecznym i prawidłowym przebiegiem dnia czuwać będzie wykwalifikowana kadra, która na co dzień prowadzi zajęcia sportowe w Akademii. Dodatkowo dla każdego uczestnika zapewniony jest posiłek (przekąski regeneracyjne, obiad), upominek na koniec turnusu oraz ubezpieczenie NNW.

Więcej informacji udzieli oraz zgłoszenia przyjmuje koordynator Akademii, Grzegorz Muskała (tel. 601 060 528 lub grzegorz.muskala@akademiagks.pl). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania planowana jest organizacja drugiego turnusu. Koszt uczestnictwa to 400 zł.

Akademia zapewnia, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, półkolonie będą się odbywały przy zachowaniu wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Półkolonie organizowane są przy pomocy Ośrodka „Kibice Razem” GKS Bełchatów.

Plakat wydarzenia:

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna