MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

2005 liderem okręgu

Udostępnij:

W środę drugi zespół PGE GKS 2005 wygrał zaległy mecz 4. kolejki Ligi Okręgowej Juniora Młodszego i pozostał samodzielnym liderem tabeli.

Przed rozpoczęciem spotkania z Omegą Kleszczów oba zespoły miały taki sam dorobek punktowy (7 punktów), na co złożyły się dwa zwycięstwa i remis. Do przerwy wynik meczu mógł wskazywać, że grają ze sobą drużyny o podobnym potencjale. Po zmianie stron oglądaliśmy już wyraźną przewagę drużyny GKS, która udokumentowała to zdobyciem czterech bramek i finalnie wygrała mecz 5:2.

Po rozegraniu czterech kolejek rundy jesiennej zespół GKS II jest samodzielnym liderem. Pozwala mu na to dorobek 10 punktów (bramki 15:9) i przewaga trzech „oczek” nad kleszczowianami. W niedzielę (3 października) o godz. 12:00 giekaesiacy zagrają na wyjeździe z KS Paradyż, z którym zremisował na inaugurację 5:5.

PGE GKS II 2005 – Omega Kleszczów 5:2 (1:1)
Bramki dla GKS: Gracjan Garlikowski 2, Kacper Sobala, Mateusz Książczyk, Piotr Kulka

PGE GKS II: Ciecierski – Markiewicz, Wawrowski, Świątek, Domański (46. Kulka), Kabzński (46. Maciński), Przebierała (46. Kołek), Książczyk, Nowakowski (46. Węglewski), Garlikowski, Sobala (60. Kubczak)

Trenerzy: Adam Paluszek i Mikołaj Raś

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna