Struktura

Bartłomiej Kondracki

Wiceprezes ds. sportowych

Szymon Serwa

Prezes Akademii

Grzegorz Muskała

Koordynator ds. organizacyjno-szkoleniowych

Tomasz Zadworny

Koordynator bloku II zespół - U14

Damian Chojka

Koordynator bloku U13 - U5

Mikołaj Grzelak

Trener grup "Future"

Rada Fundacji Akademia GKS Bełchatów

Rafał Motyl

Przewodniczący Rady

Robert Osóbka

Członek Rady

Ewelina Szczesek

Członek Rady

Drużyny Akademii GKS Bełchatów

e-mail: rezerwy@akademiagks.pl

I trener: Adrian Teodorczyk (505 137 278, UEFA A)
II trener: Zygmunt Łuszcz (UEFA C)

e-mail: 2004@akademiagks.pl

I trener: Dawid Ciupiński (603 846 764, UEFA A)
II trener: Adam Paluszek (UEFA  B)

e-mail: 2005@akademiagks.pl

I trener: Adam Paluszek (572 442 511, UEFA B)
II trener: Mikołaj Raś (UEFA  C)

e-mail: 2006@akademiagks.pl

I trener: Adam Konstańczuk (UEFA A)
II trener: Mikołaj Raś (UEFA C)

e-mail: 2007@akademiagks.pl

I trener: Arkadiusz Tomczyk (605 325 595, UEFA A)
II trener: Radosław Kozoń (UEFA B)

e-mail: 2008@akademiagks.pl

I trener: Radosław Kozoń (887 862 356, UEFA B)
II trener: Arkadiusz Tomczyk (UEFA A)

e-mail: 2009@akademiagks.pl

I trener: Filip Polak (793 699 104, UEFA B)
II trener: Mariusz Przybylski (UEFA C)

e-mail: 2010@akademiagks.pl

I trener: Damian Chojka (516 302 486, UEFA A)
II trener: Szymon Lesiakowski (UEFA C)

e-mail: 2011@akademiagks.pl

I trener: Szymon Lesiakowski (512 204 990, UEFA C)
II trener: Damian Chojka (UEFA A)

e-mail: 2012@akademiagks.pl

I trener: Przemysław Marjan (665 641 054, UEFA C)
II trener: Jakub Bednarek (UEFA B)

e-mail: 2013@akademiagks.pl

I trener: Jakub Bednarek (503 709 129, UEFA B)
II trener: Radosław Drogosz (UEFA A)

e-mail: 2014@akademiagks.pl

I trener: Angelina Łąckiewicz (510 109 086, UEFA A)
II trener: Michał Krawczyk (UEFA C)

e-mail: 

I trener: Jacek Kałużny (669 369 631, UEFA B)
II trener: Marcin Szóstakiewicz (UEFA C)

e-mail: sekcjazenska@akademiagks.pl

I trener: Angelina Łąckiewicz (510 109 086, UEFA A)
II trener: Michał Krawczyk (UEFA C)

e-mail: bramkarze@akademiagks.pl

Trener: Krystian Paprocki (511 734 763, UEFA  C)

Grupa „Future”: Mikołaj Grzelak

Grupa „Gold”: Dawid Ciupiński, Adam Paluszek

Treningi indywidualne pozycyjne: Adrian Teodorczyk, Filip Polak, Radosław Kozoń, Szymon Lesiakowski, Damian Chojka

e-mail: zapasy@akademiagks.pl

Trenerzy: Andrzej Olczyk (505 041 084), Janusz Włastowski

Trener przygotowania motorycznego: Marcin Sochacki (motoryka@akademiagks.pl)