MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Plan gier

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

25-26 maja 2024 r.

▪ 23. kolejka Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / Start Niechcice – GKS II
Sobota (25 maja), godz. 18:00, Niechcice, ul. Sportowa 1A

▪ 11. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych A1 / GKS U-19 – Salos Róża Kutno
Niedziela (26 maja), godz. 15:30, Bełchatów, boisko MCS nr 1

▪ 30. kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-17 (grupa I) / GKS U-17 – Wisła Kraków
Niedziela (26 maja), godz. 13:00, Bełchatów, boisko MCS nr 1

▪ 11. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych B2 / GKS U-16 – Lechia Tomaszów Maz.
Niedziela (26 maja), godz. 10:30, Bełchatów, boisko MCS nr 1

▪ 11. kolejka II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C1 / AKS SMS II Łódź – GKS U-15
Niedziela (26 maja), godz. 10:00, Łódź-Widzew, ul. Milionowa 12

▪ 11. kolejka Okręgowej Ligi Trampkarzy C1 (grupa 3) / GKS II U-15 – Stal Niewiadów
Sobota (25 maja), godz. 12:00, Bełchatów, boisko MCS nr 1

▪ 11. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C2 / GKS U-14 – Pogoń Zduńska Wola
Sobota (25 maja), godz. 14:00, Bełchatów, boisko MCS nr 1

▪ 11. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D1 (grupa 5) / Kasztelan Żarnów – GKS U-13
Sobota (25 maja), godz. 11:20, Pilichowice

▪ 10. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D1 (grupa 6) / BAP Soccer Bełchatów – GKS II U-13
Niedziela (26 maja), godz. 16:00, Bełchatów, ul. Czapliniecka 96

▪ 8. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D2 (grupa 5) / UKS Pilica Tomaszów Maz. – GKS U-12
Niedziela (26 maja), godz. 15:00, Tomaszów Mazowiecki, ul. Nowowiejska 5/7

▪ 10. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D2 (grupa 7) / GKS II U-12 – LUKS Gomunice
Sobota (25 maja), godz. 10:00, Bełchatów, boisko MCS nr 4

▪ Liga Turniejowa E2 (grupa 2) w Czyżowie z udziałem GKS U-10
Niedziela (26 maja), godz. 9:00, Czyżów

▪ Liga Turniejowa E2 (grupa 1) w Zelowie z udziałem GKS U-9
Sobota (25 maja), godz. 10:00, Zelów, ul. Lubelska 55/57

▪ Mecz sparingowy GKS U-8
Sobota (25 maja), godz. 12:00, Bełchatów, boisko MCS nr 4

▪ Liga Turniejowa G1 (grupa 1) w Grocholicach z udziałem GKS U-7
Sobota (25 maja), godz. 10:00, Grocholice-Poręby

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.