Typ | Data | Godzina | Typ rozgrywki | Drużyna I | Wynik | Drużyna II |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A Grupa 6 | 16-06-2024 | 11:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GUKS Gorzkowice |
1 Liga Wojewódzka A1 RW | 08-06-2024 | 11:00 | Liga 1 Liga Wojewódzka A1 RW | UKS SMS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 08-06-2024 | 00:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Legia II Warszawa |
III liga, gr. I | 01-06-2024 | 15:00 | Liga III liga, gr. I | Olimpia Zambrów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
1 Liga Wojewódzka A1 RW | 01-06-2024 | 15:00 | Liga 1 Liga Wojewódzka A1 RW | AKS SMS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa A Grupa 6 | 01-06-2024 | 13:30 | Liga Klasa A Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LUKS Gomunice |
1 Liga Wojewódzka A1 RW | 26-05-2024 | 14:00 | Liga 1 Liga Wojewódzka A1 RW | Akademia GKS Bełchatów | - : - | SL SALOS RÓŻA KUTNO |
III liga, gr. I | 25-05-2024 | 18:00 | Liga III liga, gr. I | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa A Grupa 6 | 25-05-2024 | 18:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | LKS Start Niechcice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
1 Liga Wojewódzka A1 RW | 18-05-2024 | 14:00 | Liga 1 Liga Wojewódzka A1 RW | Metalowiec Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa A Grupa 6 | 18-05-2024 | 13:30 | Liga Klasa A Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Czarni Rozprza |
III liga, gr. I | 18-05-2024 | 00:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Jagiellonia II Białystok |
III liga, gr. I | 15-05-2024 | 17:30 | Liga III liga, gr. I | Legionovia Legionowo | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
1 Liga Wojewódzka A1 RW | 12-05-2024 | 12:00 | Liga 1 Liga Wojewódzka A1 RW | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Piotrcovia |
III liga, gr. I | 11-05-2024 | 00:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GKS Wikielec |
Klasa A Grupa 6 | 11-05-2024 | 00:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | Astoria Szczerców | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa A Grupa 6 | 05-05-2024 | 14:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LKS ZAPAŁ Krzętów |
III liga, gr. I | 04-05-2024 | 17:00 | Liga III liga, gr. I | Warta Sieradz | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
1 Liga Wojewódzka A1 RW | 04-05-2024 | 12:00 | Liga 1 Liga Wojewódzka A1 RW | RKS Rzeczyca | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa A Grupa 6 | 27-04-2024 | 15:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | Motor Bujniczki | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 27-04-2024 | 00:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Victoria Sulejówek |
1 Liga Wojewódzka A1 RW | 21-04-2024 | 13:15 | Liga 1 Liga Wojewódzka A1 RW | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS SMS Łódź |
Klasa A Grupa 6 | 21-04-2024 | 11:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LKS VIS Gidle |
III liga, gr. I | 20-04-2024 | 16:00 | Liga III liga, gr. I | ŁKS 1926 Łomża | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 17-04-2024 | 17:00 | Puchar | Pelikan Łowicz | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
1 Liga Wojewódzka A1 RW | 14-04-2024 | 12:00 | Liga 1 Liga Wojewódzka A1 RW | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AKS SMS Łódź |
tournament | 14-04-2024 | 12:00 | tournament Copalnia Talentów | Copalnia Talentów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 13-04-2024 | 00:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
Klasa A Grupa 6 | 13-04-2024 | 00:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | LZS Świt Kamieńsk | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
1 Liga Wojewódzka A1 RW | 06-04-2024 | 12:00 | Liga 1 Liga Wojewódzka A1 RW | SL SALOS RÓŻA KUTNO | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 06-04-2024 | 12:00 | Liga II Liga Wojewódzka C1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
Sparing | 06-04-2024 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | WKS Wieluń |
III liga, gr. I | 05-04-2024 | 19:00 | Liga III liga, gr. I | Unia Skierniewice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 30-03-2024 | 15:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Pilica Białobrzegi |
Klasa A Grupa 6 | 30-03-2024 | 14:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | LKS Wolanka Wola Krzysztoporska | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 28-03-2024 | 19:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LKS CERAMIKA II Opoczno |
Liga | 28-03-2024 | 12:00 | Liga | ŁKS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
1 Liga Wojewódzka A1 RW | 27-03-2024 | 19:00 | Liga 1 Liga Wojewódzka A1 RW | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Metalowiec Łódź |
Klasa A Grupa 6 | 24-03-2024 | 16:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | Piast Krzywanice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 24-03-2024 | 12:00 | Liga II Liga Wojewódzka C1 | Ceramika Opoczno | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 24-03-2024 | 12:00 | Liga Mecz mistrzowski | GLKS Inter Sławno | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 23-03-2024 | 14:00 | Liga III liga, gr. I | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
1 Liga Wojewódzka A1 RW | 23-03-2024 | 11:00 | Liga 1 Liga Wojewódzka A1 RW | UKS Piotrcovia | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-03-2024 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LUKS Astoria Szczerców Junior |
Sparing | 23-03-2024 | 10:00 | Sparing Sparing | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-03-2024 | 20:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Liga | 22-03-2024 | 16:30 | Liga D2 Młodzik Grupa 7 | AS Sulmierzyce | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 17-03-2024 | 14:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | Iglopol Dębica |
1 Liga Wojewódzka A1 RW | 17-03-2024 | 11:30 | Liga 1 Liga Wojewódzka A1 RW | Akademia GKS Bełchatów | 18 : 0 | RKS Rzeczyca |
Sparing | 17-03-2024 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | Ceramika Opoczno |
Sparing | 17-03-2024 | 09:00 | Sparing Turniej Gomunice | LUKS Gomunice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 16-03-2024 | 15:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 2 | Mławianka Mława |
Sparing | 16-03-2024 | 15:00 | Sparing | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-03-2024 | 14:30 | Sparing Czwórmecz Częstochowa | Skra Częstochowa | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-03-2024 | 13:00 | Sparing | Omega Kleszczów 2007/08 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-03-2024 | 12:45 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MUKS Włókniarz Pabianice |
tournament | 16-03-2024 | 11:30 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AP Żyrardowianka |
Sparing | 16-03-2024 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Astoria Szczerców |
Sparing | 16-03-2024 | 10:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Hattrick Bełchatów |
Sparing | 16-03-2024 | 10:00 | Sparing Trójmecz Polonia Warszawa, Lesznowola | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MKS Polonia W-wa |
Sparing | 16-03-2024 | 09:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Gmina Rozprza |
tournament | 15-03-2024 | 18:00 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Skra Częstochowa |
Sparing | 14-03-2024 | 16:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 6 | GKS CLJ U 17 |
Sparing | 13-03-2024 | 17:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AP Reiss Kępno |
III liga, gr. I | 10-03-2024 | 12:00 | Liga III liga, gr. I | Concordia Elbląg | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 10-03-2024 | 09:00 | Sparing Turniej Football Champions | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MABO Piotrków Trybunalski |
Sparing | 09-03-2024 | 15:00 | Sparing | WKS Wieluń | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-03-2024 | 15:00 | Liga | MKS Polonia W-wa | 10 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 09-03-2024 | 12:00 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | KKS Kalisz |
Sparing | 09-03-2024 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | KKS Kalisz |
Sparing | 09-03-2024 | 10:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RKS Radomsko |
tournament | 09-03-2024 | 09:00 | tournament | Turniej | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-03-2024 | 08:30 | Sparing Sparing Stal Niewiadów | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MUKS STAL NIEWIADÓW |
Sparing | 06-03-2024 | 20:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | Czarni Rząśnia |
Sparing | 03-03-2024 | 14:00 | Sparing Festiwal Gier Białołęka | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AP Agape Białołęka |
Sparing | 03-03-2024 | 12:00 | Sparing Sparing | Wisła Płock | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 03-03-2024 | 11:00 | Inny | Znicz Pruszków | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 03-03-2024 | 10:00 | Sparing Festiwal Gier Białołęka | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AP Agape Białołęka |
Sparing | 03-03-2024 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MGKS Skalnik Sulejów |
Sparing | 02-03-2024 | 15:00 | Sparing Sparing | RAP Radomsko | 8 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 02-03-2024 | 15:00 | Sparing | KP RKS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 02-03-2024 | 14:30 | Liga | Motor Lublin S.A. | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 02-03-2024 | 14:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | Broń Radom |
Sparing | 02-03-2024 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Ceramika Opoczno |
Sparing | 02-03-2024 | 12:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Królewscy Złoczew |
Sparing | 02-03-2024 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 3 | PKS Polonia Piotrków Trybunalski |
Inny | 02-03-2024 | 09:00 | Inny Sparing Wisła Płock | Akademia GKS Bełchatów | - : - | SSM Wisła Płock |
Inny | 25-02-2024 | 11:00 | Inny Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Uks Sms 2007 |
Sparing | 25-02-2024 | 10:30 | Sparing Sparing | UMKS KORAB ŁASK | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-02-2024 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 2 | KS Warta Działoszyn |
Sparing | 24-02-2024 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | Widzew II Łódź |
Sparing | 24-02-2024 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 3 | START LGOTA WIELKA |
Sparing | 24-02-2024 | 10:00 | Sparing | GKS Katowice | 7 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-02-2024 | 10:00 | Sparing | UKS SMS Łódź | 6 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-02-2024 | 10:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MUKS STAL NIEWIADÓW |
Sparing | 24-02-2024 | 10:00 | Sparing Sparing | PSV Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-02-2024 | 08:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 2 | UKS 35 ŁÓDŹ |
Sparing | 22-02-2024 | 19:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 3 | GKS Orkan Buczek |
Inny | 22-02-2024 | 17:00 | Inny Sparing RAP Radomsko | RAP Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-02-2024 | 17:30 | Sparing Gra kontrolna | Ap Proszowianka Proszowice | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 21-02-2024 | 17:00 | Inny Mecz Towarzyski | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-02-2024 | 17:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 5 | GKS Bełchatów 2007 |
Sparing | 21-02-2024 | 17:00 | Sparing | KSS Kotwica Kórnik | 1 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-02-2024 | 15:30 | Sparing | KSS Kotwica Kórnik | 1 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 18-02-2024 | 15:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | MUKS Włókniarz Pabianice |
Sparing | 18-02-2024 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | LKS Polonia Gorzędów |
Sparing | 18-02-2024 | 11:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | TMF Tomaszów Mazowiecki |
Sparing | 18-02-2024 | 09:00 | Sparing Gra kontrolna | AP Team Gliwice | 7 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 18-02-2024 | 08:30 | Sparing Sparing KKS Koluszki | Akademia GKS Bełchatów | - : - | KKS Koluszki |
Sparing | 17-02-2024 | 12:45 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | Odra Opole |
Sparing | 17-02-2024 | 12:30 | Sparing | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 17-02-2024 | 12:20 | Sparing | RKS Radomsko | 4 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 17-02-2024 | 12:00 | Sparing | ŁKS II Łódź | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 17-02-2024 | 11:40 | Sparing | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 17-02-2024 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Odra Opole 2007 A |
Sparing | 17-02-2024 | 11:00 | Sparing | Raków Częstochowa II | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 17-02-2024 | 10:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PTC Pabianice |
Sparing | 17-02-2024 | 00:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | DAP Kielce |
Inny | 16-02-2024 | 20:00 | Inny Turniej Płock | WISŁA PŁOCK SA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 15-02-2024 | 17:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 5 | GKS CLJ U 17 |
Sparing | 15-02-2024 | 16:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Hattrick Bełchatów |
Sparing | 13-02-2024 | 15:00 | Sparing MECZ KONTROLNY | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | SMS KONIN |
Sparing | 11-02-2024 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RKS Radomsko |
Sparing | 11-02-2024 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
Sparing | 10-02-2024 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | Skra Częstochowa |
Sparing | 10-02-2024 | 14:30 | Sparing | Skra Czestochowa | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 10-02-2024 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | KS Warta II Sieradz |
Sparing | 10-02-2024 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 5 | LKS Omega Kleszczów |
Inny | 10-02-2024 | 11:00 | Inny Sparing Football Academy 2014 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Football Academy Bełchatów |
Sparing | 08-02-2024 | 18:30 | Sparing | Jaguar Gdańsk | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 08-02-2024 | 16:00 | Sparing | Jaguar Gdańsk | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 07-02-2024 | 18:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 4 | GKS Orkan Buczek |
Sparing | 03-02-2024 | 14:00 | Sparing | Star Starachowice | 2 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 03-02-2024 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | MGKS Skalnik Sulejów |
Sparing | 02-02-2024 | 17:00 | Sparing | PGE GKS Bełchatów 2009 | 4 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 02-02-2024 | 15:00 | Sparing Gra kontrolna | GÓRNIK ZABRZE SSA | 6 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 02-02-2024 | 15:00 | Sparing | GÓRNIK ZABRZE SSA | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 02-02-2024 | 15:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 3 | GKS BEŁCHATÓW U 16 |
Sparing | 02-02-2024 | 09:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów 2014 | 7 : 13 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-02-2024 | 19:00 | Sparing Gra kontrolna | Penya Blau Grana | 5 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-02-2024 | 15:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | SKS Gwardia Szczytno |
Sparing | 30-01-2024 | 09:30 | Sparing | PROGRES BIAŁYSTOK | 8 : 12 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-01-2024 | 18:00 | Sparing | C.E. Premia De Dalt | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-01-2024 | 17:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 2 | C.E. Premia De Dalt |
Sparing | 28-01-2024 | 13:15 | Sparing | 𝐂.𝐄. 𝐏𝐫𝐞𝐦𝐢𝐚 𝐃𝐞 𝐃𝐚𝐥𝐭 | 0 : 25 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-01-2024 | 11:00 | Sparing Gra kontrolna | C.E. Premia De Dalt | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-01-2024 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | MKS Kluczbork |
Sparing | 27-01-2024 | 11:00 | Sparing Mecz towarzyski | Gornik Zabrze U 17 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-01-2024 | 10:30 | Sparing Sparing MKS Zduńska Wola | MKS Zduńska Wola | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 27-01-2024 | 08:00 | Puchar Bełchatów CUP | Turniej Bełchatów Cup | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-01-2024 | 17:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Hattrick Bełchatów |
Sparing | 25-01-2024 | 19:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 3 | ZKS Włókniarz Zelów |
Sparing | 25-01-2024 | 10:00 | Sparing Gra kontrolna | Znicz Pruszków | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-01-2024 | 18:00 | Sparing | LKS Omega Kleszczów | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-01-2024 | 17:00 | Sparing SPARING - KLESZCZÓW | AP PROGRES WARSZAWA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 23-01-2024 | 12:00 | Sparing | Górnik Łęczna | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-01-2024 | 17:00 | Sparing Sparing | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-01-2024 | 13:00 | Sparing | Zagłębie Sosnowiec | 6 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-01-2024 | 16:00 | Sparing WARTA POZNAŃ | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Warta Poznań 2007 |
Sparing | 20-01-2024 | 16:00 | Sparing WARTA POZNAŃ | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Warta Poznań 2007 |
tournament | 20-01-2024 | 14:30 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
tournament | 20-01-2024 | 14:30 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Piotrcovia |
tournament | 20-01-2024 | 14:15 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
tournament | 20-01-2024 | 14:00 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Młody Widzew |
tournament | 20-01-2024 | 13:45 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GKS Widawia Widawa |
tournament | 20-01-2024 | 13:20 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | TMF Tomaszów Mazowiecki |
Sparing | 20-01-2024 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 6 | WARTA POZNAŃ |
tournament | 20-01-2024 | 13:00 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Młody Widzew |
tournament | 20-01-2024 | 13:00 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | FA Bełchatów |
tournament | 20-01-2024 | 13:00 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Wolne |
Sparing | 20-01-2024 | 12:00 | Sparing Gra kontrolna | KKS Lech Poznań S.A | 5 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 20-01-2024 | 12:00 | Inny Czwórmecz MABO | MABO Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-01-2024 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | WARTA DZIAŁOSZYN |
Sparing | 20-01-2024 | 09:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 14 : 3 | Sportowa Częstochowa |
Sparing | 18-01-2024 | 12:00 | Sparing | Wisła Płock | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-01-2024 | 18:30 | Sparing | KARKONOSZE JELENIA GÓRA (J) | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 14-01-2024 | 12:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Concordia Piotrków Trybunalski |
Inny | 14-01-2024 | 12:00 | Inny Trój mecz Widzew vs Koluszki vs GKS | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 14-01-2024 | 10:20 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 1 | MUKS Włókniarz Pabianice |
Sparing | 14-01-2024 | 09:40 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 3 | Orlęta Kielce |
Sparing | 14-01-2024 | 09:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 3 | Młody Widzew |
Puchar | 14-01-2024 | 08:00 | Puchar Sawo Gruz CUP | SAWO GRUZ | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 13-01-2024 | 17:00 | Inny GKS 2012 vs 2011 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 13-01-2024 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 0 | ŁAF 2007 |
Sparing | 13-01-2024 | 10:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GKS Bełchatów U15 |
Sparing | 13-01-2024 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 2 | PGE GKS Bełchatów 2010 |
Sparing | 13-01-2024 | 08:30 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GKS Bełchatów U13 |
Sparing | 13-01-2024 | 08:30 | Sparing Sparing 2010 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 12-01-2024 | 08:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | PGE GKS Bełchatów 2009 |
Sparing | 12-01-2024 | 08:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | PGE GKS Bełchatów 2008 |
tournament | 28-12-2023 | 09:00 | tournament | Turniej | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 17-12-2023 | 15:00 | tournament | Bałtyk Koszalin | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 17-12-2023 | 13:30 | tournament | AP Reiss Kępno | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 17-12-2023 | 12:30 | tournament | FC Wrocław Academy | 0 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 16-12-2023 | 17:30 | tournament | AP Żyrardowianka Żyrardów | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 16-12-2023 | 16:00 | tournament | SMS APR Ślesin | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 16-12-2023 | 15:00 | tournament | KS SEMP Warszawa | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-12-2023 | 14:00 | Sparing | Legia Warszawa | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 16-12-2023 | 12:00 | Inny Sparing MABO | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MABO Piotrków Trybunalski |
Inny | 16-12-2023 | 10:30 | Inny Sparing | PTC Pabianice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-12-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 8 | Legia Soccer Scools |
tournament | 16-12-2023 | 09:00 | tournament TURNIEJ MARSZAŁKA ŁÓDZKIEGO - OKRĘG PIOTRKOWSKI | UKS Mabo Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 15-12-2023 | 21:00 | tournament | GOSRIT WIKĘD LUZINO | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 15-12-2023 | 20:00 | tournament | Józefovia Józefów II | 2 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 09-12-2023 | 14:00 | Inny Sparing 2010 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 09-12-2023 | 13:00 | tournament Turniej Klubów partnerskich | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Parzniewice |
Sparing | 09-12-2023 | 12:00 | Sparing | KKP KORONA Kielce | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-12-2023 | 12:00 | Sparing Mecz Korona Kielce | Akademia GKS Bełchatów | - : - | KKP KORONA Kielce |
Sparing | 09-12-2023 | 11:00 | Sparing | ŁKS Łódź S.A. | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-12-2023 | 10:00 | Sparing KKPO KORONA KIELCE vs GKS BEŁCHATÓW | KKP KORONA Kielce | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 09-12-2023 | 09:00 | tournament Turniej Mikołajkowy | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 09-12-2023 | 08:00 | Inny Turniej SBG - Patyki | SBG Turniej | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 08-12-2023 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | Star Starachowice |
Sparing | 07-12-2023 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 4 | GKS Bełchatów U 17 |
Inny | 03-12-2023 | 10:00 | Inny Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Korona Kielce |
Sparing | 03-12-2023 | 10:00 | Sparing KORONA KIELCE vs GKS BEŁCHATÓW | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Korona Kielce |
Inny | 03-12-2023 | 09:00 | Inny Turniej Łódź | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ŁKS Łódź |
Sparing | 02-12-2023 | 16:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MKS PUSZCA NIEPOŁOMICE |
Sparing | 02-12-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | AKS SMS Łódź |
Inny | 02-12-2023 | 09:00 | Inny Turniej Łódź | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ŁKS Łódź |
Sparing | 01-12-2023 | 18:30 | Sparing | LKS Astoria Szczerców | 3 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 30-11-2023 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | UMKS KORAB ŁASK |
Liga | 29-11-2023 | 18:45 | Liga C1 baraż o II ligę wojewódzką | Akademia GKS Bełchatów | - : - | WARTA DZIAŁOSZYN |
III liga, gr. I | 26-11-2023 | 12:00 | Liga III liga, gr. I | Pelikan Łowicz | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-11-2023 | 12:00 | Sparing | GKS PIAST GLIWICE S.A. | 5 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 25-11-2023 | 16:00 | Sparing GKS 2012 vs RAKÓW CZĘSTOCHOWA | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 25-11-2023 | 13:30 | Liga | Hutnik Kraków | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 25-11-2023 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
Sparing | 25-11-2023 | 11:00 | Sparing | Omega Kleszczów 2007/08 | 4 : 11 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 25-11-2023 | 10:00 | Liga BARAŻ O II LIGE WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK | AKS SMS Łódź | 9 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 25-11-2023 | 10:00 | Liga C1 baraż o II ligę wojewódzką | WARTA DZIAŁOSZYN | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 25-11-2023 | 10:00 | Inny Turniej Częstochowa | Skra Częstochowa | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 23-11-2023 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 0 | ESPN Bełchatów |
Liga | 22-11-2023 | 18:30 | Liga BARAŻ O II LIGE WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | AKS SMS Łódź |
Sparing | 19-11-2023 | 13:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Concordia Piotrków Trybunalski |
Sparing | 19-11-2023 | 13:30 | Sparing | Wisła Płock | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-11-2023 | 09:00 | Sparing GKS 2012 vs AKS SMS ŁÓDŹ | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | AKS SMS Łódź |
Klasa A Grupa 6 | 18-11-2023 | 13:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | GUKS Gorzkowice | 1 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 18-11-2023 | 12:00 | Liga III liga, gr. I | Legia II Warszawa | 6 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 18-11-2023 | 12:00 | Liga | Wisła Kraków | 7 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 18-11-2023 | 11:00 | Liga | KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 18-11-2023 | 11:00 | Liga C1 gr.4 | MKS PILICA PRZEDBÓRZ | 5 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 18-11-2023 | 09:45 | Sparing Turniej Podhale Cup | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Turniej Podhale Cup |
tournament | 18-11-2023 | 09:00 | tournament | Turniej | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa A Grupa 6 | 12-11-2023 | 14:15 | Liga Klasa A Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 0 | Victoria Woźniki |
III liga, gr. I | 12-11-2023 | 13:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | Olimpia Zambrów |
Liga | 12-11-2023 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | AKS SMS Łódź |
Sparing | 12-11-2023 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | KS RUCH RADZIONKÓW |
Liga | 12-11-2023 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | ŁKS Łódź |
Liga | 11-11-2023 | 14:00 | Liga D1 Grupa 6 | UKS FA Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 11-11-2023 | 12:00 | Liga C1 gr.4 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LKS VIS Gidle |
tournament | 11-11-2023 | 10:20 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AS Sulmierzyce |
Liga | 11-11-2023 | 10:00 | Liga C1 gr.3 | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 0 | MGKS SKALNIK SULEJÓW - |
tournament | 11-11-2023 | 09:40 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS FA BEŁCHATÓW |
tournament | 11-11-2023 | 09:20 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
tournament | 11-11-2023 | 08:40 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Grabka Grabica |
tournament | 11-11-2023 | 08:20 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Grabka Grabica |
tournament | 11-11-2023 | 08:00 | tournament | Akademia GKS Bełchatów | - : - | WARTA OSJAKÓW |
Sparing | 10-11-2023 | 19:30 | Sparing Sparing | GKS Jastrzębie | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-11-2023 | 17:00 | Liga D1 Grupa 6 | Astoria Szczerców | 0 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 08-11-2023 | 19:00 | Liga | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 4 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 08-11-2023 | 13:00 | Puchar | RKS Radomsko | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 05-11-2023 | 17:00 | Liga D1 Grupa 5 | UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 05-11-2023 | 13:00 | Liga D1 Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LZS Świt Kamieńsk |
Liga | 05-11-2023 | 13:00 | Liga C1 gr.3 | MUKS Stal Niewiadów | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 05-11-2023 | 12:00 | Liga d1 liga | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 2 | LZS ŚWIT KAMIEŃSK |
Inny | 05-11-2023 | 11:30 | Inny 1LWC2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ŁKS Łódź |
Liga | 05-11-2023 | 09:00 | Liga C1 gr 4 | UKS FA BEŁCHATÓW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 05-11-2023 | 09:00 | Liga C1 gr.4 | UKS FA BEŁCHATÓW | 4 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 05-11-2023 | 09:00 | Inny Sparing UKS HATTRICK '14/13 | UKS Hattrik Bełchatow | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 04-11-2023 | 14:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | Lechia Tomaszów Mazowiecki |
Liga | 04-11-2023 | 14:00 | Liga | Legia Warszawa | 7 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa A Grupa 6 | 04-11-2023 | 13:30 | Liga Klasa A Grupa 6 | LUKS Gomunice | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 04-11-2023 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 2 | GUKS Gorzkowice |
I LW A 1 Junior | 04-11-2023 | 11:00 | Liga I LW A 1 Junior | Metalowiec Łódź | 3 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 04-11-2023 | 10:30 | Liga ZKS WŁÓKNIARZ ŻELÓW VS GKS 2012 | ZKS Włókniarz Zelów | 3 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-11-2023 | 10:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 04-11-2023 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | PSV Łódź |
Sparing | 04-11-2023 | 08:30 | Sparing Sparing/Trójmecz | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Hattrick Bełchatów |
III liga, gr. I | 29-10-2023 | 15:15 | Liga III liga, gr. I | Jagiellonia II Białystok | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 Junior | 29-10-2023 | 15:00 | Liga I LW A 1 Junior | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 2 | Kolejarz Łódź |
Klasa A Grupa 6 | 29-10-2023 | 13:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 2 | LKS Start Niechcice |
Liga | 29-10-2023 | 11:00 | Liga D1 Grupa 5 | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 0 | Szczerbiec Wolbórz |
Liga | 29-10-2023 | 09:00 | Liga GKS BEŁCHATÓW vs OMEGA KLESZCZÓW | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LKS Omega Kleszczów |
Liga | 28-10-2023 | 16:00 | Liga C1 gr.4 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | Astoria Szczerców |
Liga | 28-10-2023 | 14:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 4 | Escola Varsovia |
Inny | 28-10-2023 | 12:00 | Inny Liga Turniejowa E2 GKS Bełchatów | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Gmina Rozprza |
Liga | 28-10-2023 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | AKS Łódź |
Liga | 28-10-2023 | 10:00 | Liga C1 gr.3 | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 0 | MGKS Drzewica |
Liga | 28-10-2023 | 10:00 | Liga | UKS JUNIOR KLESZCZÓW | 9 : 14 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-10-2023 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów 2016 |
Sparing | 24-10-2023 | 17:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Victoria Częstochowa |
Liga | 22-10-2023 | 16:00 | Liga D1 Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb. |
III liga, gr. I | 22-10-2023 | 15:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | Legionovia Legionowo |
Liga | 22-10-2023 | 14:00 | Liga GKS 2012 VS UKS GMINA ROZPRZA | Akademia GKS Bełchatów | 14 : 0 | UKS Gmina Rozprza |
Liga | 22-10-2023 | 12:00 | Liga D1 Grupa 5 | LKS CERAMIKA II Opoczno | 1 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-10-2023 | 11:00 | Liga C1 gr 4 | LUKS Gomunice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-10-2023 | 11:00 | Liga C1 gr.3 | Concordia 1909 Piotrków Tryb. | 1 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-10-2023 | 11:00 | Liga C1 gr.4 | LUKS Gomunice | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 22-10-2023 | 10:00 | Inny 1LWC2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ŁAF Łódź |
Inny | 21-10-2023 | 16:00 | Inny Gra wewnętrzna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa A Grupa 6 | 21-10-2023 | 13:30 | Liga Klasa A Grupa 6 | Czarni Rozprza | 0 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 Junior | 21-10-2023 | 13:00 | Liga I LW A 1 Junior | SL Salos Róża Kutno | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 21-10-2023 | 12:00 | Liga | Akademia Sandecja Nowy Sącz | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 21-10-2023 | 10:00 | Liga Liga Turniejowa E2 GKS Bełchatów | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Gmina Rozprza |
Liga | 20-10-2023 | 17:00 | Liga Liga turniejowa G1 | Liga Turniejowa G1 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 18-10-2023 | 17:00 | Puchar | LKS Omega Kleszczów | 2 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 Junior | 15-10-2023 | 14:15 | Liga I LW A 1 Junior | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 3 | ŁKS Łódź |
Klasa A Grupa 6 | 15-10-2023 | 12:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | Astoria Szczerców |
Liga | 15-10-2023 | 10:00 | Liga 1LWC2 | WIDZEW TRMF | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 14-10-2023 | 15:00 | Liga III liga, gr. I | GKS Wikielec | 0 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 14-10-2023 | 14:00 | Sparing Turniej Varsovia | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Varsovia |
Liga | 14-10-2023 | 13:30 | Liga | UKS RAP RADOMSKO | 20 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 14-10-2023 | 13:00 | tournament Liga turniejowa | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Liga Turniejowa G1 |
Liga | 14-10-2023 | 12:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | Stal Rzeszów |
Liga | 14-10-2023 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 1 | ŁAF Łódź |
Inny | 14-10-2023 | 09:00 | Inny Gra wewnętrzna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 13-10-2023 | 19:00 | Liga Liga Turniejowa E2 | UKS Parzniewice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 11-10-2023 | 16:00 | Liga UKS RAP RADOMSKO VS GKS 2012 | UKS RAP I Radomsko | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 08-10-2023 | 15:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | Warta Sieradz |
Klasa A Grupa 6 | 08-10-2023 | 14:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | LKS ZAPAŁ Krzętów | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 08-10-2023 | 13:30 | Liga D1 Grupa 6 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 08-10-2023 | 12:00 | Liga C1 gr.3 | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | GUKS Gorzkowice |
Liga | 08-10-2023 | 10:00 | Liga 1LW C2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PELIKAN Łowicz |
Liga | 08-10-2023 | 10:00 | Liga Liga Turniejowa E2 Omega Kleszczów | LKS Omega Kleszczów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 07-10-2023 | 15:30 | Liga C1 gr 4 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GUKS Gorzkowice |
Liga | 07-10-2023 | 15:30 | Liga C1 gr.4 | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 1 | GUKS II Gorzkowice |
I LW A 1 Junior | 07-10-2023 | 15:00 | Liga I LW A 1 Junior | AKS SMS Łódź | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 07-10-2023 | 14:00 | Liga | WISŁA PŁOCK SA | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 07-10-2023 | 12:30 | tournament Liga turniejowa G1 | Liga Turniejowa G1 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 07-10-2023 | 12:00 | Liga GKS 2012 VS BAP SOCCER BEŁCHATÓW | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 1 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Liga | 07-10-2023 | 11:00 | Liga | LKS POLONIA Gorzędów | 7 : 13 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 07-10-2023 | 10:00 | Liga D1 Grupa 5 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb. |
Liga | 07-10-2023 | 10:00 | Liga I Liga Wojewódzka B2 juniorów młodszych | UKS SMS Łódź | 5 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 Junior | 01-10-2023 | 16:00 | Liga I LW A 1 Junior | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 0 | LZS Justynów |
Klasa A Grupa 6 | 01-10-2023 | 14:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | Motor Bujniczki |
Liga | 01-10-2023 | 11:00 | Liga C1 gr.3 | UKS Piotrcovia | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 01-10-2023 | 10:30 | Liga D1 GRUPA 5 | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 1 | UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki |
Liga | 01-10-2023 | 09:00 | Liga D1 GRUPA 6 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 3 | Astoria Szczerców |
III liga, gr. I | 30-09-2023 | 17:00 | Liga III liga, gr. I | Victoria Sulejówek | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 30-09-2023 | 14:00 | Liga CLJ U 17 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 4 | Jagiellonia Białystok |
Liga | 30-09-2023 | 14:00 | Liga C1 gr 4 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Pilica Przedbórz |
Liga | 30-09-2023 | 14:00 | Liga C1 gr.4 | Akademia GKS Bełchatów | 12 : 1 | MKS PILICA PRZEDBÓRZ |
Liga | 30-09-2023 | 12:00 | Liga 1LWC2 | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 30-09-2023 | 12:00 | Liga GKS 2012 VS WŁÓKNIARZ ZELOW I | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ZKS Włókniarz Zelów |
tournament | 30-09-2023 | 12:00 | tournament Liga turniejowa G1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Liga Turniejowa G1 |
Liga | 30-09-2023 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka juniorów młodszych B2 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | Lechia Tomaszów Mazowiecki |
Liga | 30-09-2023 | 10:00 | Liga | GUKS Gorzkowice | 1 : 19 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 30-09-2023 | 10:00 | tournament Liga Turniejowa E2 Rozprza | UKS Gmina Rozprza | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 27-09-2023 | 17:30 | Puchar | Lechia II Tomaszów Mazowiecki | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 24-09-2023 | 16:00 | Liga C1 gr.3 | MGKS SKALNIK SULEJÓW - | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 24-09-2023 | 12:00 | Liga LKS OMEGA KLESZCZÓW VS GKS 2012 | LKS Omega Kleszczów | 2 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 24-09-2023 | 12:00 | tournament Liga E2 Wola Krzysztoporska | UKS Parzniewice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 Junior | 24-09-2023 | 11:00 | Liga I LW A 1 Junior | RKS Rzeczyca | 0 : 10 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 24-09-2023 | 10:00 | Liga D1 Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | UKS FA Bełchatów |
Klasa A Grupa 6 | 23-09-2023 | 16:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | LKS VIS Gidle | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 23-09-2023 | 14:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | ŁKS 1926 Łomża |
Liga | 23-09-2023 | 14:00 | Liga I Liga Wojewódzka juniorów młodszych B2 | ŁKS Łódź | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-09-2023 | 11:00 | Liga D1 Grupa 6 | Szczerbiec Wolbórz | 2 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-09-2023 | 11:00 | Liga C1 gr.4 | LKS VIS Gidle | 1 : 12 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-09-2023 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 26 : 0 | UKS JUNIOR KLESZCZÓW |
Sparing | 23-09-2023 | 09:00 | Sparing Liga turniejowa G1 | KS Piliczanka Przedbórz | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 23-09-2023 | 08:00 | tournament E2 | MABO Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-09-2023 | 14:00 | Liga | KORONA SA Kielce | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-09-2023 | 08:00 | Liga E1 gr 10 | AS Sulmierzyce | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-09-2023 | 18:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 2 | ESPN Bełchatów |
Liga | 18-09-2023 | 17:30 | Liga C1 gr.3 | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | MUKS STAL NIEWIADÓW |
Liga | 17-09-2023 | 17:00 | Liga I Liga wojewódzka juniorów młodszych B2 | PSV Łódź | 5 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 Junior | 17-09-2023 | 16:00 | Liga I LW A 1 Junior | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | UKS Piotrcovia |
Klasa A Grupa 6 | 17-09-2023 | 14:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | LZS Świt Kamieńsk |
Liga | 17-09-2023 | 12:00 | Liga D1 Grupa 5 | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 0 | LKS CERAMIKA II Opoczno |
Inny | 17-09-2023 | 11:00 | Inny D1 Grupa 6 | LZS ŚWIT KAMIEŃSK | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 16-09-2023 | 15:00 | Liga III liga, gr. I | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 16-09-2023 | 14:00 | Liga C1 gr 4 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS FA Bełchatów |
Liga | 16-09-2023 | 14:00 | Liga C1 gr.4 | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 0 | UKS FA BEŁCHATÓW |
Liga | 16-09-2023 | 14:00 | Liga | LZS Świt Kamieńsk | 1 : 27 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 16-09-2023 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 1 | KKP KORONA Kielce |
Liga | 16-09-2023 | 11:00 | Liga 1LWC2 | ŁKS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 16-09-2023 | 09:15 | Inny Turniej Końskie | AP Końskie | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 16-09-2023 | 09:00 | Liga E1 gr 10 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Grabka Grabica |
Liga | 15-09-2023 | 17:00 | Liga UKS GMINA ROZPRZA VS GKS 2012 | UKS Gmina Rozprza | 0 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 13-09-2023 | 18:00 | Liga Mecz D1 Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 0 | LKS Astoria Szczerców |
Liga | 13-09-2023 | 17:30 | Liga C1 gr.3 | MGKS Drzewica | 0 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 10-09-2023 | 16:00 | Liga | Igloopol Dębica | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 10-09-2023 | 15:00 | Inny Kolejka 4 D1 Młodzik Grupa 6 | UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb. | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 10-09-2023 | 13:00 | tournament Turniej Bełchatów CUP | Turniej Bełchatów Cup | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 10-09-2023 | 12:00 | Liga GKS 2012 VS UKS RAP RADOMSKO | Akademia GKS Bełchatów | 14 : 1 | UKS RAP I Radomsko |
Liga | 10-09-2023 | 10:00 | Liga C1 gr.3 | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 1 | Concordia Piotrków Trybunalski |
Inny | 10-09-2023 | 07:30 | Inny Turniej Sosnowiec | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AKS 2020 GÓRNIK NIWKA SOSNOWIEC |
III liga, gr. I | 09-09-2023 | 17:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | Unia Skierniewice |
Liga | 09-09-2023 | 12:00 | Liga 1LWC2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MKP Boruta Zgierz |
Liga | 09-09-2023 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 20 : 1 | RAP Radomsko |
Liga | 09-09-2023 | 11:00 | Liga C1 gr 4 | Astoria Szczerców | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-09-2023 | 11:00 | Liga I Liga Wojewódzka junior młodszym B2 | AKS SMS Łódź | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-09-2023 | 11:00 | Liga C1 gr.4 | Astoria Szczerców | 0 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 Junior | 09-09-2023 | 10:00 | Liga I LW A 1 Junior | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | UKS SMS Łódź |
Inny | 09-09-2023 | 09:00 | Inny Turniej Rozprza | UKS Gmina Rozprza | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 03-09-2023 | 16:00 | Liga 1 Kolejka D1 Grupa 5 | UKS Concordia 1909 II Piotrków Tryb. | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 03-09-2023 | 16:00 | Liga SOCCER VS GKS 2012 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 1 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 03-09-2023 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 4 | GKS Bełchatów U 17 |
Sparing | 03-09-2023 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 3 | GKS Bełchatów |
Liga | 03-09-2023 | 13:00 | Liga 1LWC2 | ŁAF Łódź | 3 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa A Grupa 6 | 03-09-2023 | 11:00 | Liga Klasa A Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | LKS Wolanka Wola Krzysztoporska |
Sparing | 03-09-2023 | 09:30 | Sparing TURNIEJ PABIANICE | MUKS Włókniarz Pabianice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 02-09-2023 | 16:00 | Liga III liga, gr. I | Pilica Białobrzegi | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 02-09-2023 | 16:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 4 | SP WIDZEW |
Liga | 02-09-2023 | 14:00 | Liga C1 gr.4 | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 0 | LUKS Gomunice |
Liga | 02-09-2023 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 5 | Polonia Warszawa |
I Liga Wojewódzka junior młodszy B2 | 02-09-2023 | 10:00 | Liga I Liga Wojewódzka junior młodszy B2 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 6 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Liga | 02-09-2023 | 10:00 | Liga E1 gr.12 | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 1 | Polonia Gorzędów |
Puchar | 02-09-2023 | 09:00 | Puchar HATTRICK CUP | UKS Hattrick Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 02-09-2023 | 09:00 | Puchar Turniej Hattrick CUP | Hattrick Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-09-2023 | 18:00 | Sparing | JAROTA Jarocin | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 31-08-2023 | 17:45 | Liga C1 gr.3 | Gminno-Uczniowski Klub Sportowy "Gorzkowice" | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 30-08-2023 | 14:00 | Liga D1 Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
I Liga Wojewódzka junior młodszy B2 | 29-08-2023 | 18:15 | Liga I Liga Wojewódzka junior młodszy B2 | ŁAF Łódź | 5 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 27-08-2023 | 17:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
Sparing | 27-08-2023 | 12:30 | Sparing Sparing MKS Zduńska Wola | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MKS Zduńska Wola |
Klasa A Grupa 6 | 26-08-2023 | 16:15 | Liga Klasa A Grupa 6 | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 0 | Piast Krzywanice |
Liga | 26-08-2023 | 14:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | UKS Piotrcovia |
Liga | 26-08-2023 | 13:00 | Liga 1LWC2 | PELIKAN Łowicz | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 26-08-2023 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | Motor Lublin S.A. |
Liga | 26-08-2023 | 10:00 | Liga C1 gr 4 | GUKS Gorzkowice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I Liga Wojewódzka junior młodszy B2 | 26-08-2023 | 10:00 | Liga I Liga Wojewódzka junior młodszy B2 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 3 | UKS SMS Łódź |
Sparing | 26-08-2023 | 10:00 | Sparing | Sokół Aleksandrów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 26-08-2023 | 09:00 | Liga C1 gr.4 | GUKS II Gorzkowice | 1 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 26-08-2023 | 08:00 | tournament TURNIEJ ŚWIDERSKI CUP | AKS SMS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 23-08-2023 | 17:30 | Liga III liga, gr. I | Mławianka Mława | 3 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-08-2023 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
Sparing | 20-08-2023 | 11:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Unia Skierniewice |
Sparing | 20-08-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | RAP Radomsko 2007 |
III liga, gr. I | 19-08-2023 | 17:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | Concordia Elbląg |
Liga | 19-08-2023 | 15:00 | Liga | Cracovia Kraków | 5 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 19-08-2023 | 12:00 | Inny CZWÓR MECZ Z AKS SMS ŁÓDŹ ,RADOMIAK RADOM ,ODRA OPOLE. | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AKS SMS Łódź |
Sparing | 19-08-2023 | 12:00 | Sparing | AKS SMS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-08-2023 | 10:00 | Sparing | GUKS GORZKOWICE | 2 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-08-2023 | 09:00 | Sparing Sparing MABO | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MABO Piotrków Trybunalski |
Sparing | 17-08-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 1 | FC Będzin |
Sparing | 16-08-2023 | 09:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 5 | Gra Wewnętrzna |
Inny | 16-08-2023 | 09:00 | Inny | Gra Wewnętrzna | 4 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 14-08-2023 | 17:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | Piotrcovia Piotrków |
Sparing | 13-08-2023 | 17:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | KP RKS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. |
Liga | 12-08-2023 | 14:00 | Liga CLJ U 17 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 2 | Hutnik Kraków |
Sparing | 12-08-2023 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 3 | Victoria Częstochowa |
Sparing | 12-08-2023 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 3 | Tęcza Brodnia |
Sparing | 12-08-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 3 | Czarni Rozprza |
Inny | 12-08-2023 | 08:00 | Inny Sparing 2012 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 11-08-2023 | 19:26 | Liga III liga, gr. I | Broń Radom | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 10-08-2023 | 14:30 | Inny Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 10-08-2023 | 10:00 | Sparing GKS 2012 vs CRACOVIA | Cracovia Kraków | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 09-08-2023 | 18:00 | Puchar | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | LKS Wolanka Wola Krzysztoporska |
Sparing | 09-08-2023 | 15:30 | Sparing | KKS Kalisz | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-08-2023 | 10:00 | Sparing | TS PRZYLEP ZIELONA GÓRA | 2 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 08-08-2023 | 17:00 | Inny Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 08-08-2023 | 10:00 | Sparing GKS 2012 vs SMS ZAKOPANEM 2011 | KS Zakopane 2011 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
III liga, gr. I | 05-08-2023 | 17:00 | Liga III liga, gr. I | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | Pelikan Łowicz |
Sparing | 05-08-2023 | 11:00 | Sparing gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MUKS Włókniarz Pabianice |
Sparing | 04-08-2023 | 17:30 | Sparing | Zawrat Bukowina Tatrzańska | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-08-2023 | 16:00 | Sparing Gra kontrolna | Śląska Akademia Piłkarska | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-08-2023 | 14:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-08-2023 | 09:30 | Sparing | KPP Korona Kielce | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 03-08-2023 | 17:15 | Sparing Gra kontrolna | Warta Gorzów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 03-08-2023 | 15:00 | Sparing | Beniaminek Krosno | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 03-08-2023 | 12:00 | Sparing | UKS JASTRZĘBIA | 2 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 03-08-2023 | 12:00 | Sparing GRA KONTROLNA | KKP KORONA Kielce | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 03-08-2023 | 09:00 | Sparing | Beniaminek Krosno | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 02-08-2023 | 10:30 | Sparing | GKS Katowice | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-08-2023 | 17:30 | Sparing | Jordan Jordanów | 3 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-08-2023 | 17:00 | Sparing Gra kontrolna | KS ROZWÓJ KATOWICE | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-08-2023 | 17:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-08-2023 | 17:00 | Sparing ROZWÓJ KATOWICE vs GKS BEŁCHATÓW | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-08-2023 | 17:00 | Sparing GRA KONTROLNA | KS ROZWÓJ KATOWICE | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-08-2023 | 15:00 | Sparing | Beniaminek Krosno | 2 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-08-2023 | 11:00 | Sparing | Podhale Nowy Targ | 0 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-08-2023 | 09:00 | Sparing | Zjednoczeni Stryków | 1 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 29-07-2023 | 16:30 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | 1KS Ślęza Wrocław |
Sparing | 29-07-2023 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | Szczerbiec Wolbórz |
Sparing | 29-07-2023 | 13:00 | Sparing | ESPN Bełchatów | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 29-07-2023 | 13:00 | Sparing | Ślęza Wrocław | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 29-07-2023 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | Raków II Częstochowa |
Sparing | 29-07-2023 | 10:30 | Sparing | Zaglębie Sosnowiec | 6 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 29-07-2023 | 09:00 | Sparing Sparing GKS 2012 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 29-07-2023 | 09:00 | Sparing GKS 2012 vs GKS 2011 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GKS 2011 |
Sparing | 28-07-2023 | 09:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | Ślęza Wrocław |
Sparing | 26-07-2023 | 18:00 | Sparing | PKS Polonia Piotrków Trybunalski | 6 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-07-2023 | 16:00 | Sparing | PGE GKS Bełchatów 2009 | 0 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-07-2023 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów 2008 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 23-07-2023 | 11:00 | Sparing | KKS Kalisz | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 22-07-2023 | 14:00 | Sparing | WARTA POZNAŃ SA | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 22-07-2023 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | START LGOTA WIELKA |
Sparing | 22-07-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | WARTA DZIAŁOSZYN |
Sparing | 21-07-2023 | 10:30 | Sparing | Victoria Częstochowa | 4 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-07-2023 | 18:00 | Sparing | GKS Orkan Buczek | 12 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 15-07-2023 | 11:00 | Sparing | Skra Częstochowa | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 12-07-2023 | 17:00 | Sparing | Star Starachowice | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 08-07-2023 | 13:00 | Sparing | ŁKS II Łódź | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-06-2023 | 17:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 4 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
IV Liga "Betcris" | 24-06-2023 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | Zryw Wygoda |
Puchar | 24-06-2023 | 09:00 | Puchar Bełchatów CUP | Turniej Bełchatów Cup | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 18-06-2023 | 12:00 | tournament Liga Turniejowa E2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
tournament | 18-06-2023 | 10:00 | tournament Liga Turniejowa | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS APN Piotrków Trybunalski |
IV Liga "Betcris" | 17-06-2023 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | RKS Radomsko | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | 17-06-2023 | 15:30 | Liga 2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | Warta Sieradz |
Liga | 17-06-2023 | 13:30 | Liga D2 gr. 6 | LUKS Astoria Junior Szczerców | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 17-06-2023 | 12:00 | Liga E1 gr. 11 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MUKS Stal Niewiadów |
Liga | 17-06-2023 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | Sokół Aleksandrów |
Puchar | 17-06-2023 | 09:00 | Puchar CPI CUP | CPI Cup | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 16-06-2023 | 17:30 | Liga Liga E1 | ZKS Włókniarz Zelów | 8 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 14-06-2023 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | Sokół Aleksandrów |
Liga | 13-06-2023 | 19:00 | Liga 1LW D1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | TMF Tomaszów Mazowiecki |
Sparing | 11-06-2023 | 09:00 | Sparing Turniej z okazji dnia dziecka | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Turniej |
IV Liga "Betcris" | 10-06-2023 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | AKS SMS Łódź | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 10-06-2023 | 16:00 | Liga Włókniarz - GKS | MUKS Włókniarz Pabianice | 0 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 10-06-2023 | 14:00 | Inny 1 LWD1 | ŁKS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 10-06-2023 | 14:00 | Liga D2 gr. 5 | Szczerbiec Wolbórz | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 10-06-2023 | 13:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | AS Sulmierzyce |
Liga | 10-06-2023 | 13:00 | Liga | AKS SMS Łódź | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 10-06-2023 | 12:30 | Liga Liga E2 Orlik | Liga E2 Orlik | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 10-06-2023 | 11:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Lechia Tomaszów Mazowiecki |
Liga | 10-06-2023 | 10:30 | Liga E1 gr. 11 | TMF Tomaszów Mazowiecki | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 08-06-2023 | 18:00 | Liga D2 gr. 6 | UKS Gmina Rozprza | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 07-06-2023 | 18:30 | Liga Sokół Aleksandrów - GKS Bełchatów | Sokół Aleksandrów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 07-06-2023 | 18:30 | Liga D2 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Ceramika Opoczno |
Liga | 07-06-2023 | 17:00 | Liga | MGKS SKALNIK SULEJÓW - | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | 05-06-2023 | 19:00 | Liga 2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | SAP ANDRESPOLIA |
Liga | 05-06-2023 | 16:20 | Liga D2 gr. 5 | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 04-06-2023 | 16:00 | Liga Liga E2 | Liga E2 Orlik | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 04-06-2023 | 14:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 2 | UKS SMS Łódź |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 04-06-2023 | 12:00 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | WISŁA PŁOCK SA |
Liga | 04-06-2023 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | Kasztelan Żarnów |
Liga | 04-06-2023 | 09:00 | Liga D1 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LKS Omega Kleszczów |
Puchar | 04-06-2023 | 09:00 | Puchar Turniej Futsal o puchar Marszałka Województwa Łódzkiego | Turniej | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 03-06-2023 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 2 | GKS Orkan Buczek |
Liga | 03-06-2023 | 13:30 | Liga 1LW D1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Liga | 03-06-2023 | 13:30 | Liga Liga E1 | LKS Omega Kleszczów | 8 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 03-06-2023 | 13:00 | tournament Liga Turniejowa E2 | LZS Świt Kamieńsk | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 03-06-2023 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AP Andrespolia |
tournament | 03-06-2023 | 10:00 | tournament Liga Turniejowa F1 | ZKS Włókniarz Zelów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 31-05-2023 | 18:00 | Liga | Szczerbiec Wolbórz | 0 : 14 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 28-05-2023 | 16:00 | Liga E1 gr. 11 | UKS Piotrcovia | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 28-05-2023 | 13:30 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | STOMIL OLSZTYN S.A. | 6 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-05-2023 | 11:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 9 | GKS Widawia Widawa |
Liga | 28-05-2023 | 10:30 | Liga Liga E1 | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 4 | UKS Gmina Rozprza |
tournament | 28-05-2023 | 10:00 | tournament Liga Turniejowa F1 | ZKS Włókniarz Zelów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 28-05-2023 | 09:00 | Liga | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 27-05-2023 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | MKS Ceramika Opoczno | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 27-05-2023 | 12:00 | Liga D1 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ZKS Włókniarz Zelów |
Liga | 27-05-2023 | 12:00 | Liga D1 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ZKS Włókniarz Zelów |
Liga | 27-05-2023 | 10:00 | Liga | MKP Boruta Zgierz | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 27-05-2023 | 10:00 | Liga 1 LWD1 | MUKS Stal Niewiadów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 27-05-2023 | 10:00 | Liga D2 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Lechia Tomaszów Mazowiecki |
2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | 27-05-2023 | 10:00 | Liga 2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | Ceramika Opoczno | 0 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 27-05-2023 | 09:30 | tournament Liga Turniejowa E2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Gmina Rozprza |
Liga | 26-05-2023 | 18:30 | Liga D2 gr. 6 | UKS FA Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 21-05-2023 | 14:00 | Liga D1 gr. 5 | MUKS Stal Niewiadów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 21-05-2023 | 11:15 | Liga E1 gr. 11 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MABO Piotrków Trybunalski |
Liga | 21-05-2023 | 09:30 | Liga D2 gr. 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb |
IV Liga "Betcris" | 20-05-2023 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | MGUKS Pogoń Zduńska Wola |
2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | 20-05-2023 | 14:00 | Liga 2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 4 | MKP Boruta Zgierz |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 20-05-2023 | 12:00 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 4 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Liga | 20-05-2023 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | WKS 1957 Wieluń |
Liga | 20-05-2023 | 10:00 | Liga 1LW D1 | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 20-05-2023 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 1 | UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki |
Liga | 20-05-2023 | 10:00 | Liga Liga E1 Orlik | APN Piotrków Trybunalski | 8 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 20-05-2023 | 10:00 | tournament Liga Turniejowa E2 | GUKS Gorzkowice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 20-05-2023 | 09:00 | Liga Liga E2 | Liga E2 Orlik | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 20-05-2023 | 09:00 | tournament Liga Turniejowa F1 | UKS Parzniewice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 17-05-2023 | 18:45 | Liga Pilica-GKS | UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 2 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 17-05-2023 | 18:30 | Liga D1 gr 5 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 17-05-2023 | 18:30 | Liga D1 gr. 5 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 17-05-2023 | 18:00 | Liga 1LW D1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ŁAF Łódź |
Liga | 17-05-2023 | 16:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Warta Sieradz |
Liga | 17-05-2023 | 16:00 | Liga | UMKS KORAB ŁASK | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 16-05-2023 | 18:00 | Liga Liga E1 | RAP Radomsko | 6 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | 14-05-2023 | 18:00 | Liga 2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | Widzew TMRF | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 14-05-2023 | 15:00 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | MŁKS ŁOMŻA | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 14-05-2023 | 14:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | RAP Radomsko |
IV Liga "Betcris" | 14-05-2023 | 12:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Jutrzenka Drzewce | 2 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 14-05-2023 | 10:00 | tournament Liga Turniejowa F1 | ZKS Włókniarz Zelów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 14-05-2023 | 10:00 | tournament Liga Turniejowa E2 | Polonia Gorzędów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 13-05-2023 | 11:30 | Liga D2 gr. 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Piotrcovia |
Liga | 13-05-2023 | 11:30 | Liga Liga E2 | Liga E2 Orlik | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 13-05-2023 | 11:00 | Liga E1 gr. 11 | MUKS Stal Niewiadów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 13-05-2023 | 11:00 | Liga | MUKS Stal Niewiadów | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 13-05-2023 | 10:00 | Liga D1 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS JUNIOR KLESZCZÓW |
Liga | 13-05-2023 | 10:00 | Liga 1 LWD1 | MKP Boruta Zgierz | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 13-05-2023 | 10:00 | Liga D1 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS JUNIOR KLESZCZÓW |
Liga | 13-05-2023 | 08:45 | Liga Liga E1 | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 2 | ZKS Włókniarz Zelów |
Liga | 10-05-2023 | 18:00 | Liga D2 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Szczerbiec Wolbórz |
Liga | 10-05-2023 | 18:00 | Liga | GUKS Gorzkowice | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-05-2023 | 18:30 | Liga D2 gr. 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LUKS Astoria Junior Szczerców |
Liga | 07-05-2023 | 11:15 | Liga E1 gr. 11 | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 1 | TMF Tomaszów Mazowiecki |
Liga | 06-05-2023 | 17:00 | Liga 1LW D1 | TMF Tomaszów Mazowiecki | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 06-05-2023 | 16:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Włókniarz Zelów | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 06-05-2023 | 15:30 | tournament Liga Turniejowa F1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS APN Piotrków Trybunalski |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 06-05-2023 | 13:30 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | Znicz Pruszków |
Liga | 06-05-2023 | 13:00 | Liga | Sokół Aleksandrów | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 06-05-2023 | 11:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | UKS SMS Łódź |
Liga | 06-05-2023 | 10:00 | Liga D2 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 5 | RAP Radomsko |
Sparing | 06-05-2023 | 09:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-05-2023 | 09:30 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 06-05-2023 | 09:00 | Liga Liga E2 Orlik | Liga E2 Orlik | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | 05-05-2023 | 17:30 | Liga 2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | Warta Sieradz | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 03-05-2023 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | LKS Omega Kleszczów |
Liga | 03-05-2023 | 11:00 | Liga | AS Sulmierzyce | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 30-04-2023 | 16:00 | Liga | Ceramika Opoczno | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 30-04-2023 | 15:30 | Liga Klasa B "Keeza Elite Piotrków Trybunalski" Grupa 4 | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 0 | LKS Luciąża Przygłów |
Liga | 30-04-2023 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 4 | AKS SMS II Łódź |
IV Liga "Betcris" | 29-04-2023 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | PKS Polonia Piotrków Trybunalski |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 29-04-2023 | 15:30 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | MOSP BIAŁYSTOK | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 29-04-2023 | 12:30 | Liga 1LW D1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ŁKS Łódź |
Liga | 29-04-2023 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | MGKS SKALNIK SULEJÓW - |
Liga | 29-04-2023 | 10:00 | Liga Mecz ligowy | Ceramika Opoczno | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 29-04-2023 | 09:15 | Liga Liga E1 | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 9 | LKS Omega Kleszczów |
Liga | 29-04-2023 | 08:00 | Liga E1 gr. 11 | Ceramika Opoczno | 3 : 13 | Akademia GKS Bełchatów |
2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | 28-04-2023 | 19:30 | Liga 2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | MUKS Włókniarz Pabianice |
Liga | 27-04-2023 | 17:00 | Liga D1 gr 5 | LKS Omega Kleszczów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 26-04-2023 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | MKP Boruta Zgierz | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 25-04-2023 | 18:00 | Liga Liga E1 gr. 10 | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 4 | UKS APN Piotrków Trybunalski |
Liga | 23-04-2023 | 17:00 | Liga Klasa B "Keeza Elite Piotrków Trybunalski" Grupa 4 | LKS Atom Januszewice | 3 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-04-2023 | 16:00 | Liga D2 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb |
Liga | 23-04-2023 | 12:00 | Liga D2 gr. 6 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 4 | UKS Gmina Rozprza |
Liga | 23-04-2023 | 12:00 | Liga | Kasztelan Żarnów | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-04-2023 | 10:30 | Liga E1 gr. 11 | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 3 | UKS Piotrcovia |
Liga | 23-04-2023 | 10:00 | Liga D1 gr 5 | ZKS Włókniarz Zelów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-04-2023 | 10:00 | Liga D1 gr. 5 | ZKS Włókniarz Zelów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 22-04-2023 | 16:00 | Liga IV Liga "Betcris" | MUKS Stal Niewiadów | 1 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-04-2023 | 14:00 | Liga 1LW D1 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 22-04-2023 | 14:00 | tournament Liga Turnejowa E2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
Liga | 22-04-2023 | 13:45 | Liga Liga Turniejowa E2 Orlik | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Liga E2 Orlik |
Liga | 22-04-2023 | 13:00 | Liga | UKS SMS Łódź | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 22-04-2023 | 13:00 | tournament Liga Turniejowa F1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS APN Piotrków Trybunalski |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 22-04-2023 | 12:00 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | ZKS OLIMPIA ELBLĄG |
Liga | 22-04-2023 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Zawisza Rzgów |
2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | 22-04-2023 | 10:00 | Liga 2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | SAP ANDRESPOLIA | 3 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-04-2023 | 10:00 | Liga Liga E1 Orlik gr. 10 | UKS Gmina Rozprza | 8 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | 19-04-2023 | 19:30 | Liga 2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki |
Liga | 19-04-2023 | 17:30 | Liga D1 gr 5 | UKS JUNIOR KLESZCZÓW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 19-04-2023 | 17:30 | Liga D1 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS JUNIOR KLESZCZÓW |
Liga | 17-04-2023 | 17:30 | Liga E1 gr. 11 | MABO Piotrków Trybunalski | 9 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 16-04-2023 | 17:30 | Liga Klasa B "Keeza Elite Piotrków Trybunalski" Grupa 4 | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 1 | LUKS Czartoria Ręczno |
2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | 16-04-2023 | 13:00 | Liga 2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | Ceramika Opoczno |
Liga | 16-04-2023 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | Szczerbiec Wolbórz |
Liga | 16-04-2023 | 10:00 | Liga | Zjednoczeni Stryków | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 16-04-2023 | 09:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 12 : 1 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
IV Liga "Betcris" | 15-04-2023 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | WKS 1957 Wieluń | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 15-04-2023 | 13:15 | Liga D2 gr. 6 | Astoria Szczerców | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 15-04-2023 | 12:00 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | WISŁA PŁOCK SA | 4 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 15-04-2023 | 11:30 | Liga D1 Gr.5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Liga | 15-04-2023 | 11:30 | Liga D1 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Liga | 15-04-2023 | 10:00 | Liga 1LW D1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MUKS Stal Niewiadów |
Sparing | 15-04-2023 | 10:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | Lechia Tomaszów Mazowiecki |
Liga | 15-04-2023 | 09:00 | Liga D2 gr. 5 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 15-04-2023 | 09:00 | tournament Bełchatów Cup | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
tournament | 15-04-2023 | 08:30 | tournament Bełchatów CUP | Bełchatów Cup | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 07-04-2023 | 18:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | Zjednoczeni Stryków |
Inny | 07-04-2023 | 11:00 | Inny | MUKS Włókniarz Pabianice | 2 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 07-04-2023 | 10:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
Liga | 06-04-2023 | 15:30 | Liga Mecz ligowy | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 4 | MUKS Stal Niewiadów |
Inny | 06-04-2023 | 14:00 | Inny D1 gr. 6 | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 0 | Football Academy Bełchatów |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 06-04-2023 | 12:00 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | STOMIL OLSZTYN S.A. |
Liga | 06-04-2023 | 11:00 | Liga | UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 0 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 06-04-2023 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 1 | Metalowiec Łódź |
Liga | 02-04-2023 | 15:00 | Liga Klasa B "Keeza Elite Piotrków Trybunalski" Grupa 4 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | RUCH Chrzanowice 1951 |
2 LW A1 runda rewanżowa | 02-04-2023 | 13:00 | Liga 2 LW A1 runda rewanżowa | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GLKS Włókniarz Moszczenica |
Liga | 02-04-2023 | 13:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | Włókniarz Moszczenica |
Sparing | 02-04-2023 | 10:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 8 | Hattrick Bełchatów |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 01-04-2023 | 17:00 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 01-04-2023 | 13:30 | Liga D2 gr. 6 | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb | 5 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-04-2023 | 12:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Tęcza Brodnia |
Liga | 01-04-2023 | 11:00 | Liga | WKS 1957 Wieluń | 4 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 01-04-2023 | 10:00 | Liga 1LW D1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
tournament | 01-04-2023 | 09:00 | tournament Turniej MABO CUP | AKS SMS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 31-03-2023 | 19:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 1 | MUKS Stal Niewiadów |
2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | 31-03-2023 | 17:00 | Liga 2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | MKP Boruta Zgierz | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 31-03-2023 | 15:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Widzew II Łódź S.A. | 0 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 26-03-2023 | 13:30 | Liga D2 gr. 6 | UKS Piotrcovia | 1 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-03-2023 | 11:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | Parasol Wrocław |
Liga | 26-03-2023 | 09:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | GUKS Gorzkowice |
2 LW A1 runda rewanżowa | 25-03-2023 | 17:30 | Liga 2 LW A1 runda rewanżowa | Kolejarz Łódź | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 25-03-2023 | 15:30 | Sparing Gra wewnętrzna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2010 |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 25-03-2023 | 13:30 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 2 | MŁKS ŁOMŻA |
Inny | 25-03-2023 | 11:00 | Inny Progress CUP | Progress Cup | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 25-03-2023 | 10:00 | Liga D2 gr. 5 | RAP Radomsko | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 25-03-2023 | 09:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 0 | UMKS KORAB ŁASK |
Sparing | 25-03-2023 | 09:00 | Sparing Trójmecz | MUKS Stal Niewiadów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 25-03-2023 | 00:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | LKS Kwiatkowice |
2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | 19-03-2023 | 16:00 | Liga 2 Liga Wojewódzka Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | Widzew TMRF |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 19-03-2023 | 13:15 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | Znicz Pruszków | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-03-2023 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 3 | RAP Radomsko |
Liga | 19-03-2023 | 10:00 | Liga | RAP Radomsko | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 19-03-2023 | 10:00 | Liga 1LW D1 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | MKP Boruta Zgierz |
IV Liga "Betcris" | 18-03-2023 | 15:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | KS Kutno |
Sparing | 18-03-2023 | 14:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 8 | Orlęta Kielce |
Sparing | 18-03-2023 | 14:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Orlęta Kielce |
Liga | 18-03-2023 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | UKS Piotrcovia |
Sparing | 18-03-2023 | 10:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 4 | Victoria Częstochowa |
Sparing | 17-03-2023 | 19:30 | Sparing Mecz kontrolny | KS ZWAR WARSZAWA | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-03-2023 | 17:15 | Sparing Sparing | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 12-03-2023 | 14:00 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | MOSP BIAŁYSTOK |
Liga | 12-03-2023 | 10:00 | Liga | AKS SMS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 12-03-2023 | 10:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Ruch Radzionków |
Sparing | 12-03-2023 | 10:00 | Sparing Mecz kontrolny | ŁKS Łódź | 8 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 12-03-2023 | 10:00 | Sparing Mecz kontrolny | ŁKS Łódź | 10 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 11-03-2023 | 14:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | Widok Skierniewice |
Sparing | 11-03-2023 | 12:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
Sparing | 11-03-2023 | 10:00 | Sparing Mecz kontrolny | Gminno-Uczniowski Klub Sportowy "Gorzkowice" | 0 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 11-03-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 2 | Concordia 1909 Piotrków Tryb. |
Sparing | 11-03-2023 | 10:00 | Sparing Sparing z 2014 | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 11-03-2023 | 10:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 05-03-2023 | 18:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | UKS Hattrick Bełchatów |
Liga Makroregionalna U19 grupa A | 05-03-2023 | 16:00 | Liga Liga Makroregionalna U19 grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | ZKS OLIMPIA ELBLĄG |
Sparing | 05-03-2023 | 16:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PARASOL WROCŁAW |
Sparing | 05-03-2023 | 14:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | DAP Kielce |
Sparing | 05-03-2023 | 14:00 | Sparing Turniej Konstantynów Łódzki | KAS Konstantynów | - : - | KAS Konstantynów |
Sparing | 05-03-2023 | 12:00 | Sparing Gra kontrolna - Trójmecz | Akademia GKS Bełchatów | - : - | KKS Kalisz |
Sparing | 05-03-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 2 | Warta Sieradz |
IV Liga "Betcris" | 04-03-2023 | 15:00 | Liga IV Liga "Betcris" | MGKS Skalnik Sulejów | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 04-03-2023 | 14:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 1 | Sokół Aleksandrów |
Sparing | 04-03-2023 | 14:00 | Sparing Turniej PRO FUTURE CUP | Turniej Pro Future Cup | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-03-2023 | 12:00 | Sparing GKS Bełchatów - KKS Kalisz | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | KKS Kalisz |
Sparing | 04-03-2023 | 12:00 | Sparing Mecz kontrolny | PELIKAN Łowicz | 8 : 14 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-03-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | AP Andrespolia |
Sparing | 01-03-2023 | 19:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 2 | KS Grocholice |
Inny | 26-02-2023 | 14:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 3 | Warta Sieradz |
Sparing | 26-02-2023 | 13:00 | Sparing | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-02-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Mabo Piotrków Trybunalski |
Sparing | 26-02-2023 | 10:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UMKS KORAB ŁASK |
Sparing | 25-02-2023 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 1 | ZKS Włókniarz Zelów |
Sparing | 25-02-2023 | 13:00 | Sparing Skra Częstochowa - GKS Bełchatów | Skra Częstochowa | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 25-02-2023 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | Pelikan Łowicz |
Inny | 22-02-2023 | 19:30 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | Ślęza Wrocław |
Sparing | 22-02-2023 | 19:30 | Sparing Gra kontrolna | Progress Warszawa | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 22-02-2023 | 18:00 | Sparing | Akademia Piłkarska Progres Warszawa | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-02-2023 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski |
Sparing | 19-02-2023 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 1 | MUKS Włókniarz Pabianice |
Sparing | 19-02-2023 | 10:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Gmina Rozprza |
Sparing | 19-02-2023 | 09:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | UKS Gmina Rozprza |
Sparing | 18-02-2023 | 17:00 | Sparing Mecz kontrolny | GKS Katowice | 5 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 18-02-2023 | 15:00 | Sparing Gra kontrolna | GKS Katowice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 18-02-2023 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 0 | LKS Start Niechcice |
Sparing | 18-02-2023 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | RKS Radomsko |
Sparing | 18-02-2023 | 12:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS APN Piotrków Trybunalski |
Sparing | 18-02-2023 | 11:00 | Sparing | KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki | 2 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 18-02-2023 | 10:00 | Sparing GKS Bełchatów - AKS SMS Łódź | AKS SMS Łódź | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 18-02-2023 | 10:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 1 | AP Andrespolia |
Sparing | 16-02-2023 | 18:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Ślęza Wrocław |
Sparing | 15-02-2023 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 0 | GKS Orkan Buczek |
Sparing | 15-02-2023 | 17:15 | Sparing | LKS Omega Kleszczów | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 14-02-2023 | 19:45 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 4 | Ślęza Wrocław |
Sparing | 12-02-2023 | 14:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Skra Częstochowa |
Sparing | 12-02-2023 | 12:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | TMF Tomaszów Mazowiecki |
Sparing | 12-02-2023 | 11:45 | Sparing | Ruch Chorzów S.A. | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 12-02-2023 | 10:00 | Sparing Ruch Chorzów - GKS Bełchatów | Ruch Chorzów S.A. | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 12-02-2023 | 10:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | UKS Piotrcovia |
Sparing | 12-02-2023 | 08:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | MUKS Włókniarz Pabianice |
Sparing | 11-02-2023 | 16:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | MUKS STAL NIEWIADÓW |
Sparing | 11-02-2023 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | Sokół Aleksandrów |
Inny | 11-02-2023 | 13:00 | Inny | Skra Częstochowa | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 11-02-2023 | 13:00 | Sparing | WKS 1957 Wieluń | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 11-02-2023 | 11:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | Włókniarz Moszczenica |
Sparing | 11-02-2023 | 10:00 | Sparing | Łódzka Akademia Futbolu | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 11-02-2023 | 09:30 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AKS SMS Łódź |
Sparing | 08-02-2023 | 19:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | LKS Czarni Rząśnia |
Sparing | 05-02-2023 | 13:00 | Sparing Gra kontrolna | MKS POLONIA WARSZAWA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 05-02-2023 | 12:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | Szczerbiec Wolbórz |
Inny | 05-02-2023 | 10:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 3 | MKS KLUCZBORK |
Inny | 05-02-2023 | 00:00 | Inny | MKS POLONIA WARSZAWA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-02-2023 | 18:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | FUNDACJA AKADEMIA GKS BEŁCHATÓW |
Sparing | 04-02-2023 | 18:00 | Sparing Gra wewnętrzna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | FUNDACJA AKADEMIA GKS BEŁCHATÓW |
Sparing | 04-02-2023 | 16:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 3 | Polonia Gorzędów |
Sparing | 04-02-2023 | 15:00 | Sparing | WKS 1957 Wieluń | 9 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-02-2023 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | Szczerbiec Wolbórz |
Sparing | 04-02-2023 | 13:30 | Sparing | RKS Radomsko | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-02-2023 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | START LGOTA WIELKA |
Inny | 04-02-2023 | 10:00 | Inny Turniej Halowy | Moszczenica | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-02-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | Warta Sieradz |
Sparing | 04-02-2023 | 09:00 | Sparing Turniej Bełchatów CUP | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS FA BEŁCHATÓW |
Sparing | 01-02-2023 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | Victoria Częstochowa |
Sparing | 01-02-2023 | 17:15 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 44 : 2 | PTC Pabianice |
Sparing | 29-01-2023 | 14:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Pogoń Zduńska Wola B |
Sparing | 29-01-2023 | 12:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Górnik Kłodawa |
Sparing | 29-01-2023 | 10:00 | Sparing Mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 2 | WKS Siatkarz Wieluń |
Sparing | 29-01-2023 | 09:00 | Sparing Turniej Łódka CUP | ŁAF Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 29-01-2023 | 08:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 1 | Football Academy Łódź Zachód |
Sparing | 28-01-2023 | 16:00 | Sparing GKS Bełchatów - Delta Warszawa | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | Delta Warszawa |
Sparing | 28-01-2023 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 0 | LKS Polonia Gorzędów |
Sparing | 28-01-2023 | 12:30 | Sparing Gra kontrolna | MGUKS Pogoń Zduńska Wola | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-01-2023 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | WARTA DZIAŁOSZYN |
Sparing | 28-01-2023 | 11:30 | Sparing | ŁKS II Łódź | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-01-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GKS 2007 |
Sparing | 26-01-2023 | 17:00 | Sparing Sparing z 2014 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-01-2023 | 17:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 25-01-2023 | 19:15 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 0 | KS Stradom Częstochowa |
Sparing | 25-01-2023 | 16:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | KS Warta Sieradz |
Sparing | 25-01-2023 | 16:00 | Sparing Mecz kontrolny | RKS Radomiak Radom | 8 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 25-01-2023 | 13:00 | Sparing GKS Katowice - GKS Bełchatów | GKS Katowice | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-01-2023 | 08:30 | Sparing Mecz kontrolny | GKS Katowice | 8 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-01-2023 | 08:30 | Sparing Mecz kontrolny | GKS Katowice | 8 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 22-01-2023 | 14:00 | Sparing GKS Bełchatów - LKS Chlebnia Grodzisk Mazowiecki | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 2 | Lks Chlebnia |
Sparing | 21-01-2023 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PTC Pabianice |
Sparing | 21-01-2023 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | KS Stradom Częstochowa |
Sparing | 21-01-2023 | 09:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MGUKS Pogoń Zduńska Wola |
Sparing | 15-01-2023 | 11:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb |
Sparing | 15-01-2023 | 11:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb |
Sparing | 14-01-2023 | 17:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Ceramika Opoczno |
Sparing | 14-01-2023 | 11:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 6 | DAP Kielce |
Sparing | 14-01-2023 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 5 | DAP Kielce |
Sparing | 06-01-2023 | 11:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | FUNDACJA AKADEMIA GKS BEŁCHATÓW |
Sparing | 06-01-2023 | 11:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | FUNDACJA AKADEMIA GKS BEŁCHATÓW |
Sparing | 06-01-2023 | 09:30 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | FUNDACJA AKADEMIA GKS BEŁCHATÓW |
Sparing | 06-01-2023 | 09:00 | Sparing Sparing z rocznikiem 2012 | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 12 | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 29-12-2022 | 09:00 | Puchar Turniej o puchar prezesa OZPN | RAP Radomsko | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 11-12-2022 | 12:00 | Inny Sparing Legia Warszawa | Legia Warszawa | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 11-12-2022 | 12:00 | Sparing Sparing | Legia Warszawa | 31 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 11-12-2022 | 09:00 | Sparing Sparing z Hattrick | UKS Hattrick Bełchatów | 3 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 10-12-2022 | 11:30 | Sparing GKS Bełchatów - Miedź Legnica | MIEDŹ LEGNICA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 10-12-2022 | 10:00 | Sparing Turniej | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Bełchatów Cup |
Inny | 10-12-2022 | 08:30 | Inny Sparing Rap Radomsko | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
Sparing | 09-12-2022 | 17:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 3 | Włókniarz Moszczenica |
Sparing | 07-12-2022 | 15:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | GKS Bełchatów 2006 |
Sparing | 04-12-2022 | 08:00 | Sparing Turniej Łódź | ŁAF | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 03-12-2022 | 12:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 0 | GLKS Włókniarz Moszczenica |
Sparing | 30-11-2022 | 17:45 | Sparing Sparing | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 30-11-2022 | 16:30 | Sparing Sparing | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 4 : 14 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-11-2022 | 15:00 | Sparing GKS Bełchatów - Piast Gliwice | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | GKS PIAST GLIWICE S.A. |
Inny | 27-11-2022 | 08:00 | Inny Turniej | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Top Turnieje Cup |
Sparing | 26-11-2022 | 11:45 | Sparing Sparing GKS 2013 - GKS 2014 | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-11-2022 | 10:30 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-11-2022 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Warta Sieradz |
Sparing | 26-11-2022 | 09:00 | Sparing Gra kontrolna | ŁAF Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 26-11-2022 | 08:00 | Inny Top turnieje | Top Turnieje Cup | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 25-11-2022 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | Unia Skierniewice |
Inny | 20-11-2022 | 12:00 | Inny Turniej | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Turniej Bełchatów Cup 2022 |
Inny | 20-11-2022 | 08:30 | Inny Bełchatów CUP | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | FA Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 19-11-2022 | 13:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Zryw Wygoda | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 19-11-2022 | 13:00 | Inny Baraż o 2 ligę wojewódzką | MOGRE MOKRSKO | 0 : 17 | Akademia GKS Bełchatów |
2 LW A1 | 19-11-2022 | 12:00 | Liga 2 LW A1 | GLKS Sierakowianka Sierakowice | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 19-11-2022 | 11:00 | Inny Sparing Polonia Warszawa | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MKS POLONIA WARSZAWA |
Liga | 19-11-2022 | 10:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
Sparing | 19-11-2022 | 09:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | Football Academy Bełchatów |
I LW A 1 | 13-11-2022 | 14:30 | Liga I LW A 1 | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 0 | RKS Radomsko |
IV Liga "Betcris" | 13-11-2022 | 13:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 2 | RKS Radomsko |
2 LW A1 | 13-11-2022 | 12:15 | Liga 2 LW A1 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | UKS SMS Łódź |
Liga | 13-11-2022 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
Liga | 12-11-2022 | 14:00 | Liga D2 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | Lechia Tomaszów Mazowiecki |
Liga | 12-11-2022 | 12:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | Sokół Aleksandrów |
Sparing | 12-11-2022 | 12:00 | Sparing Sparing Lech Poznań | KKS Lech Poznań S.A | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 12-11-2022 | 11:00 | Liga D1 gr. 6 | LUKS Astoria Junior Szczerców | 2 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 12-11-2022 | 11:00 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | LKS Lubochnia 2008 | 1 : 16 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 12-11-2022 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 6 | RAP Radomsko |
Sparing | 12-11-2022 | 10:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MABO Piotrków Trybunalski |
Sparing | 11-11-2022 | 10:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 1 | Lechia Tomaszów Mazowiecki |
Inny | 11-11-2022 | 09:30 | Inny Sparing | Hattrick Bełchatów 2012 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 | 06-11-2022 | 18:00 | Liga I LW A 1 | SP WIDZEW | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 06-11-2022 | 12:15 | Liga | Łódzka Akademia Futbolu II | 3 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 06-11-2022 | 11:30 | Liga 1LW D1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Widzew TMRF |
Liga | 06-11-2022 | 10:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | SAP ANDRESPOLIA | 1 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 05-11-2022 | 19:00 | Liga D2 gr. 5 | UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 05-11-2022 | 16:00 | Sparing Sparing AKS SMS Łódź | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AKS SMS Łódź |
IV Liga "Betcris" | 05-11-2022 | 13:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Sokół Aleksandrów | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 05-11-2022 | 11:30 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 17 : 0 | UKS Gmina Rozprza |
Sparing | 05-11-2022 | 11:30 | Sparing gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Champions Piotrków Trybunalski |
Inny | 05-11-2022 | 10:30 | Inny Liga E1 | TMF Tomaszów Mazowiecki | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
2 LW A1 | 05-11-2022 | 10:00 | Liga 2 LW A1 | Mazovia Rawa Mazowiecka | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 05-11-2022 | 10:00 | Liga | MUKS Włókniarz Pabianice | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 05-11-2022 | 10:00 | Liga Liga E1 Orlik | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 5 | UKS Gmina Rozprza |
I LW A 1 | 30-10-2022 | 14:15 | Liga I LW A 1 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | ŁKS Łódź |
IV Liga "Betcris" | 30-10-2022 | 14:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 0 | AKS SMS Łódź |
2 LW A1 | 30-10-2022 | 10:00 | Liga 2 LW A1 | GLKS Andrespolia | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 30-10-2022 | 10:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | MKP Boruta Zgierz |
Liga | 30-10-2022 | 10:00 | Liga D1 gr 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ZKS Włókniarz Zelów |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 30-10-2022 | 10:00 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | ZKS Włókniarz Zelów | 0 : 13 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 29-10-2022 | 13:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 3 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Liga | 29-10-2022 | 12:00 | Liga 1 LWD1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MKP Boruta Zgierz |
Sparing | 29-10-2022 | 11:00 | Sparing Sparing | Hattrick Bełchatów 2011 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 29-10-2022 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 6 | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
Liga | 29-10-2022 | 10:30 | Liga D2 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 5 | Concordia Piotrków Trybunalski |
Sparing | 29-10-2022 | 09:25 | Sparing Turniej Płock | Stoczniowiec Płock | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 29-10-2022 | 09:00 | Inny Liga D2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS FA BEŁCHATÓW |
Sparing | 29-10-2022 | 09:00 | Sparing Sparing | Hattrick Bełchatów | 4 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
2 LW A1 | 23-10-2022 | 15:30 | Liga 2 LW A1 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 3 | Sokół Aleksandrów |
IV Liga "Betcris" | 23-10-2022 | 14:00 | Liga IV Liga "Betcris" | GKS Orkan Buczek | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 23-10-2022 | 11:00 | Inny D1 1 LW | Widok Skierniewice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 23-10-2022 | 11:00 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MUKS Junior Rokiciny |
I LW A 1 | 22-10-2022 | 15:00 | Liga I LW A 1 | UKS SMS Łódź | 2 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-10-2022 | 12:00 | Liga | UKS SMS Łódź | 8 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-10-2022 | 11:30 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 1 | KS Kutno |
Liga | 22-10-2022 | 11:00 | Liga Mecz ligowy z Astoria Szczerców | Astoria Szczerców | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 22-10-2022 | 11:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 6 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Liga | 22-10-2022 | 10:30 | Liga Liga E1 Orlik | LKS Omega Kleszczów | 6 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-10-2022 | 10:00 | Liga D1 gr 6 | Hattrick Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 22-10-2022 | 10:00 | Inny D2 gr. 5 | Ceramika Opoczno | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-10-2022 | 10:00 | Liga Mecz ligowy | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS APN Piotrków Trybunalski |
Sparing | 22-10-2022 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 1 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Liga | 16-10-2022 | 11:30 | Liga D2 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 4 | MUKS Stal Niewiadów |
I LW A 1 | 15-10-2022 | 17:00 | Liga I LW A 1 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 5 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 15-10-2022 | 15:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | MKS Ceramika Opoczno |
Liga | 15-10-2022 | 15:00 | Liga | ŁKS Łódź | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 15-10-2022 | 14:00 | Inny Liga E1 | MUKS Stal Niewiadów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 15-10-2022 | 13:00 | Liga | ŁKS II Łódź | 5 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 15-10-2022 | 11:30 | Liga Liga E1 | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 11 | MABO Piotrków Trybunalski |
2 LW A1 | 15-10-2022 | 11:00 | Liga 2 LW A1 | GLKS Włókniarz Moszczenica | 1 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 15-10-2022 | 11:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | Warta Sieradz | 1 : 15 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 15-10-2022 | 10:00 | Liga D1 gr. 6 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | UKS JUNIOR KLESZCZÓW |
Liga | 15-10-2022 | 10:00 | Liga Liga E2 | UKS Hattrick Bełchatów | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 14-10-2022 | 16:30 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | LZS Świt Kamieńsk | 1 : 12 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-10-2022 | 17:30 | Liga Liga | LUKS Astoria Szczerców Junior | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-10-2022 | 15:00 | Liga Liga E1 Orlik | UKS Piotrcovia | 9 : 11 | Akademia GKS Bełchatów |
2 LW A1 | 09-10-2022 | 14:00 | Liga 2 LW A1 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | AKS SMS Łódź |
I LW A 1 | 09-10-2022 | 12:00 | Liga I LW A 1 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | PSV Łódź |
Liga | 09-10-2022 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 6 | Widzew TMRF |
Liga | 09-10-2022 | 09:00 | Liga Liga turniejowa F1 | UMKS GRABKA Grabica | 5 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 08-10-2022 | 16:00 | Liga IV Liga "Betcris" | MGUKS Pogoń Zduńska Wola | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 08-10-2022 | 13:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 3 | PELIKAN Łowicz |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 08-10-2022 | 12:00 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | LUKS Mroczków Dzielna 2008 |
Liga | 08-10-2022 | 11:30 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | RKS Radomsko |
Liga | 07-10-2022 | 17:00 | Liga Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Ceramika Opoczno |
Liga | 07-10-2022 | 16:00 | Liga | LKS Wola Krzysztoporska | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 05-10-2022 | 08:00 | Liga D1 gr. 6 | LKS Omega Kleszczów | 3 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 03-10-2022 | 17:30 | Liga Liga E1 Orlik | UKS Gmina Rozprza | 3 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 02-10-2022 | 17:00 | Liga | AKS SMS Łódź | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 02-10-2022 | 16:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 0 | Jutrzenka Drzewce |
Inny | 02-10-2022 | 11:00 | Inny Liga turniejowa E2 | FA Bełchatów | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 02-10-2022 | 10:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | UKS SMS Łódź | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 01-10-2022 | 15:00 | Liga Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | TMF Tomaszów Mazowiecki |
Liga | 01-10-2022 | 13:00 | Liga D1 gr. 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LKS Omega Kleszczów |
Liga | 01-10-2022 | 12:30 | Liga II Liga Wojewódzka C2 Trampkarz | PELIKAN Łowicz | 7 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 01-10-2022 | 11:30 | Liga D2 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 3 | RAP Radomsko |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 01-10-2022 | 11:00 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 12 : 0 | RKS Radomsko |
Liga | 01-10-2022 | 10:00 | Liga D1 LW | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
I LW A 1 | 30-09-2022 | 13:30 | Liga I LW A 1 | AKS SMS Łódź | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 28-09-2022 | 17:00 | Liga Liga | RAP Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 28-09-2022 | 16:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | UKS Piotrcovia | 0 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 | 25-09-2022 | 15:30 | Liga I LW A 1 | RKS Radomsko | 2 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 25-09-2022 | 15:15 | Liga Liga | UKS Football Academy | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 25-09-2022 | 13:30 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | LKS Lubochnia 2008 |
Liga | 25-09-2022 | 13:30 | Liga Liga turniejowa E2 | ZKS Włókniarz Zelów | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 25-09-2022 | 12:30 | Liga | RAP Radomsko | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 25-09-2022 | 12:00 | Liga D1 gr. 6 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LUKS Astoria Junior Szczerców |
Liga | 25-09-2022 | 11:00 | Liga | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" | 2 : 11 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 25-09-2022 | 09:30 | Liga D2 gr. 5 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 24-09-2022 | 16:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | Włókniarz Zelów |
Liga | 24-09-2022 | 12:30 | Liga Liga E1 Orlik | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 11 | RAP Radomsko |
Liga | 24-09-2022 | 11:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | MKS Ceramika Opoczno |
Liga | 22-09-2022 | 17:00 | Liga Liga E1 Orlik | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 3 | LKS Omega Kleszczów |
2 LW A1 | 21-09-2022 | 17:00 | Liga 2 LW A1 | Jagiellonia Tuszyn | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 20-09-2022 | 17:00 | Liga D2 gr. 5 | MUKS Stal Niewiadów | 12 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 18-09-2022 | 17:00 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | UKS Gmina Rozprza | 0 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 18-09-2022 | 15:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | Zawisza Rzgów | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 18-09-2022 | 15:00 | Liga Liga turniejowa E2 | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 0 | ZKS Włókniarz Zelów |
Liga | 18-09-2022 | 14:00 | Liga D1 1LW | Widzew TMRF | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 | 18-09-2022 | 11:30 | Liga I LW A 1 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | SP WIDZEW |
Sparing | 18-09-2022 | 11:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MABO Piotrków Trybunalski |
2 LW A1 | 18-09-2022 | 11:00 | Liga 2 LW A1 | WKS Wieluń | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 18-09-2022 | 10:00 | Liga Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Astoria Szczerców |
Sparing | 18-09-2022 | 09:00 | Sparing Festiwal Gier Kleszczów | FC Wrocław Academy | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 17-09-2022 | 16:30 | Liga IV Liga "Betcris" | PKS Polonia Piotrków Trybunalski | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 17-09-2022 | 14:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | MUKS Włókniarz Pabianice |
Puchar | 17-09-2022 | 13:30 | Puchar Turniej Kleszczów | KKS Koluszki | 3 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 17-09-2022 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 3 | Łódzka Akademia Futbolu II |
Liga | 17-09-2022 | 10:00 | Liga D2 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki |
Inny | 17-09-2022 | 10:00 | Inny Liga | APN Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 15-09-2022 | 20:00 | Liga | Widzew TMRF | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 14-09-2022 | 17:00 | Liga D1 gr. 6 | ZKS Włókniarz Zelów | 0 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 14-09-2022 | 16:00 | Puchar | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | MKS Pilica Przedbórz |
Puchar | 14-09-2022 | 16:00 | Puchar III runda Pucharu Polski | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 4 | MGKS Skalnik Sulejów |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 14-09-2022 | 16:00 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 0 | ZKS Włókniarz Zelów |
Liga | 13-09-2022 | 16:20 | Liga D2 gr. 5 | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb | 7 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 12-09-2022 | 18:00 | Liga Liga E1 Orlik | MABO Piotrków Trybunalski | 12 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 11-09-2022 | 16:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | MKP Boruta Zgierz |
Inny | 11-09-2022 | 14:00 | Inny Turniej Warszawa | Znicz Pruszków | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 11-09-2022 | 12:00 | Inny Turniej Wilczki Warszawa | BENIAMINEK RADOM | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 11-09-2022 | 10:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 0 | Zjednoczeni Stryków |
Inny | 11-09-2022 | 08:00 | Inny Turniej Wilczki Warszawa | Escola Varsovia Warszawa | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 10-09-2022 | 17:00 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | MUKS Junior Rokiciny | 1 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 | 10-09-2022 | 16:30 | Liga I LW A 1 | ŁKS Łódź | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 10-09-2022 | 14:00 | Liga D1 gr. 6 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | UKS Hattrick Bełchatów |
Liga | 10-09-2022 | 12:30 | Liga Mecz liga E2 Stał Niewiadów | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MUKS Stal Niewiadów |
Liga | 10-09-2022 | 11:00 | Liga | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 6 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 10-09-2022 | 11:00 | Liga D2 gr. 5 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | Ceramika Opoczno |
Liga | 10-09-2022 | 11:00 | Liga II Liga Wojewódzka | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" | 6 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 10-09-2022 | 08:50 | Inny Turniej Wilczki Warszawa | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Be A Star FA Wilczki |
Inny | 10-09-2022 | 08:00 | Inny Turniej Wilczki Warszawa | Barca Academy Varsovia | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 10-09-2022 | 08:00 | Inny Turniej Warszawa | Legia Warszawa | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 08-09-2022 | 15:30 | Liga D2 gr. 5 | RAP Radomsko | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 07-09-2022 | 18:15 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 0 | UKS SMS Łódź |
Liga | 07-09-2022 | 18:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | Metalowiec Łódź | 1 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 07-09-2022 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 0 | MUKS Stal Niewiadów |
I LW A 1 | 07-09-2022 | 16:00 | Liga I LW A 1 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | UKS SMS Łódź |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 04-09-2022 | 13:00 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | LZS Świt Kamieńsk |
Liga | 04-09-2022 | 13:00 | Liga Liga E1 | KS Ceramika Opoczno | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 | 04-09-2022 | 11:00 | Liga I LW A 1 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 5 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
IV Liga "Betcris" | 03-09-2022 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | WKS 1957 Wieluń |
Liga | 03-09-2022 | 14:00 | Liga II Liga Wojewódzka C2 Trampkarz | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 10 | ŁKS II Łódź |
Liga | 03-09-2022 | 12:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 0 | MUKS PELIKAN Łowicz |
Liga | 03-09-2022 | 12:00 | Liga D1 gr 6 | UKS JUNIOR KLESZCZÓW | 0 : 13 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 03-09-2022 | 11:00 | Liga 1 LWD1 | ŁKS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 03-09-2022 | 10:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 1 | ŁKS Łódź |
Liga | 03-09-2022 | 10:00 | Liga Liga E1 Orlik | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 7 | UKS Piotrcovia |
Inny | 03-09-2022 | 08:00 | Inny Liga D2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Astoria Szczerców |
Liga | 01-09-2022 | 08:00 | Liga Mecz ligowy 1 LW | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | Łódzka Akademia Futbolu |
Liga | 31-08-2022 | 18:00 | Liga Liga D1 gr. 6 (Młodzik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | 20 : 0 | LKS Wola Krzysztoporska |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 31-08-2022 | 17:30 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | LUKS Mroczków Dzielna 2008 | 0 : 15 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 29-08-2022 | 17:00 | Sparing | KS URSUS WARSZAWA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 29-08-2022 | 16:30 | Sparing Sparing | KS URSUS WARSZAWA | 7 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okręgowa Trampkarz C1 | 28-08-2022 | 10:00 | Liga Liga Okręgowa Trampkarz C1 | RKS Radomsko | 1 : 14 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 28-08-2022 | 08:00 | Inny Turniej | Escola Varsovia Warszawa | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 28-08-2022 | 08:00 | Inny Turniej | AP Jagiellonia Białystok | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 28-08-2022 | 08:00 | Inny Turniej | KKS Lech Poznań S.A | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 28-08-2022 | 08:00 | Inny Turniej | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Barca Academy Varsovia |
Inny | 28-08-2022 | 08:00 | Inny Turniej | ŁKS Łódź 2012 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I LW A 1 | 27-08-2022 | 17:00 | Liga I LW A 1 | PSV Łódź | 2 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 27-08-2022 | 15:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Zjednoczeni Stryków | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 27-08-2022 | 12:30 | Liga | PELIKAN Łowicz | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 27-08-2022 | 09:56 | Inny Turniej | KKP KORONA Kielce | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 27-08-2022 | 09:00 | Inny Świderski Cup | AKS SMS Łódź | - : - | AKS SMS Łódź |
Puchar | 27-08-2022 | 09:00 | Puchar Świderski CUP | AKS SMS Łódź | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 27-08-2022 | 08:00 | Inny Turniej | AP Pogoń Szczecin | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 27-08-2022 | 08:00 | Inny Turniej | Legia Warszawa | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 27-08-2022 | 08:00 | Inny Turniej | ZAGŁĘBIE LUBIN | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 27-08-2022 | 08:00 | Inny Turniej | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Arka Gdynia SSA |
Inny | 25-08-2022 | 17:00 | Inny Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 24-08-2022 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 2 | Widzew II Łódź S.A. |
Liga | 24-08-2022 | 16:00 | Liga II Liga Wojewódzka | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 7 | PELIKAN Łowicz |
Liga | 24-08-2022 | 14:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 5 | AKS SMS Łódź |
I LW A 1 | 24-08-2022 | 12:00 | Liga I LW A 1 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | AKS SMS Łódź |
Liga | 24-08-2022 | 10:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | AKS SMS II Łódź |
Liga | 24-08-2022 | 10:00 | Liga 1 LWD1 | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 21-08-2022 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | LKS Kwiatkowice | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-08-2022 | 11:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 0 | AKS SMS Łódź |
Sparing | 21-08-2022 | 09:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
Inny | 20-08-2022 | 11:00 | Inny | Korona Kielce | 11 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-08-2022 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 0 | Ceramika Opoczno |
Inny | 20-08-2022 | 10:00 | Inny Sparing Wisła Płock | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Szóstka Radomsko |
Sparing | 20-08-2022 | 09:30 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | MUKS SZÓSTKA Radomsko |
Sparing | 19-08-2022 | 10:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 14 | TMF Tomaszów Mazowiecki |
Sparing | 18-08-2022 | 17:30 | Sparing Sparing | BTS Rekord Bielsko-Biała | 9 : 10 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 18-08-2022 | 17:00 | Sparing GRA KONTROLNA | BTS Rekord Bielsko-Biała | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 18-08-2022 | 16:15 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | Fundacja Akademia GKS Bełchatów U19 |
Sparing | 18-08-2022 | 16:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 6 | FUNDACJA AKADEMIA GKS BEŁCHATÓW |
Sparing | 18-08-2022 | 16:00 | Sparing Mecz kontrolny | BTS Rekord Bielsko-Biała | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 18-08-2022 | 00:00 | Sparing Mecz sparingowy | BTS Rekord Bielsko-Biała | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 17-08-2022 | 17:30 | Puchar | LKS Polonia Gorzędów | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 15-08-2022 | 10:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | 1KS Ślęza Wrocław |
Sparing | 15-08-2022 | 10:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 3 | 1KS Ślęza Wrocław |
Puchar | 14-08-2022 | 11:00 | Puchar | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | GLKS Włókniarz Moszczenica |
IV Liga "Betcris" | 13-08-2022 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | KS Kutno | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 13-08-2022 | 12:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | AKS SMS Łódź |
Sparing | 13-08-2022 | 10:30 | Sparing Sparing | UMKS KORAB ŁASK | 6 : 13 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-08-2022 | 10:00 | Sparing GKS Bełchatów - Skra Częstochowa | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 4 | Skra Częstochowa |
Sparing | 13-08-2022 | 09:30 | Sparing GRA KONTROLNA | Widok Skierniewice | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 12-08-2022 | 16:30 | Sparing Mecz kontrolny | APN Ostrołęka | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 12-08-2022 | 11:00 | Inny GRA KONTROLNA | Barca Academy Varsovia | 5 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 11-08-2022 | 17:30 | Sparing | Widok Skierniewice | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 11-08-2022 | 16:30 | Sparing GKS - Escola | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | Escola Varsovia |
IV Liga "Betcris" | 10-08-2022 | 17:00 | Liga IV Liga "Betcris" | LKS Omega Kleszczów | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 10-08-2022 | 11:00 | Inny GRA KONTROLNA | TMF Tomaszów Mazowiecki | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 09-08-2022 | 16:00 | Inny GKS - Ślęza | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | Ślęza Wrocław |
Sparing | 08-08-2022 | 10:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Ślęza Wrocław |
Sparing | 07-08-2022 | 09:00 | Sparing Mecz kontrolny | Olimpia Zambrów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
IV Liga "Betcris" | 06-08-2022 | 18:00 | Liga IV Liga "Betcris" | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | MGKS Skalnik Sulejów |
Sparing | 06-08-2022 | 17:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 5 | MLKS Konopnica |
Sparing | 06-08-2022 | 17:00 | Sparing Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS Bełchatów | GKS POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | 2 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 06-08-2022 | 15:00 | Puchar | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | Astoria Szczerców |
Sparing | 06-08-2022 | 10:00 | Sparing GKS Bełchatów - Czarni Rozprza | Czarni Rozprza | 2 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-08-2022 | 09:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MŁKS ŁOMŻA |
Inny | 04-08-2022 | 18:30 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 3 | Ślęza Wrocław |
Sparing | 04-08-2022 | 16:30 | Sparing GKS 2008 - Lechia Tomaszów 2009 | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 0 | Lechia Tomaszów Mazowiecki |
Sparing | 04-08-2022 | 15:00 | Sparing Sparing | Ruch Wysokie Mazowieckie | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 03-08-2022 | 17:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Ślęza Wrocław |
Sparing | 03-08-2022 | 11:00 | Sparing GKS Bełchatów - Varsovia | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | UKS VARSOVIA |
Sparing | 03-08-2022 | 09:00 | Sparing Mecz kontrolny | Górnik Konin | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-08-2022 | 15:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Górnik Konin |
Sparing | 01-08-2022 | 11:00 | Sparing Sparing | Górnik Konin | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 31-07-2022 | 15:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | JUNIOR BIAŁYSTOK |
Inny | 31-07-2022 | 13:00 | Inny Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Legia Warszawa |
Sparing | 30-07-2022 | 13:30 | Sparing | KS Ursus Warszawa | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 30-07-2022 | 11:00 | Sparing | Pelikan Łowicz | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 29-07-2022 | 09:00 | Sparing | PGE GKS Bełchatów 2006 | 2 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 28-07-2022 | 18:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | APN Ostrołęka |
Sparing | 28-07-2022 | 11:00 | Sparing Mecz kontrolny | Skra Częstochowa | 5 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-07-2022 | 10:30 | Sparing Gra kontrolna | Orzeł Kolno | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-07-2022 | 09:00 | Sparing ŁKS Łomża - GKS | MŁKS ŁOMŻA | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-07-2022 | 11:00 | Sparing | MGUKS Pogoń Zduńska Wola | 13 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-07-2022 | 10:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MUKS Stal Niewiadów |
Inny | 26-07-2022 | 15:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 12 : 0 | MŁKS ŁOMŻA |
Sparing | 26-07-2022 | 09:00 | Sparing | MŁKS ŁOMŻA | 0 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 23-07-2022 | 12:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | GKS Orkan Buczek |
Sparing | 23-07-2022 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | LKS Omega Kleszczów |
Inny | 23-07-2022 | 10:00 | Inny GRA KONTROLNA | Korona Kielce | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 23-07-2022 | 10:00 | Inny Sparing wewnetrzny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2012 |
Sparing | 23-07-2022 | 10:00 | Sparing | Korona Kielce S.A. | 10 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 22-07-2022 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 5 | EBE ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 21-07-2022 | 17:30 | Sparing Mecz kontrolny | Warta Sieradz | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-07-2022 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 12 : 1 | WKS Wieluń |
Sparing | 20-07-2022 | 18:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | MKP Boruta Zgierz |
Sparing | 20-07-2022 | 17:45 | Sparing Gra wewnętrzna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-07-2022 | 12:00 | Sparing | ŁKS Łagów | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 16-07-2022 | 10:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 0 | AP MMKS KLUCZBORK |
Sparing | 09-07-2022 | 11:00 | Sparing | RKP 1926 Broń Radom | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 25-06-2022 | 10:30 | Inny Turniej | MUKS Stal Niewiadów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 24-06-2022 | 17:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GKS Bedlno |
Liga | 23-06-2022 | 17:30 | Liga | GKS Bedlno | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-06-2022 | 16:40 | Liga Mecz z FA Bełchatów | FA Bełchatów 2011 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-06-2022 | 17:30 | Sparing Sparing | Grabka Grabica | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-06-2022 | 17:00 | Sparing Mecz kontrolny | MUKS Włókniarz Pabianice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 19-06-2022 | 12:00 | Inny PGE Cup | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE Cup |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 18-06-2022 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 1 | LZS Świt Kamieńsk |
Inny | 18-06-2022 | 10:00 | Inny Turniej PGE cup | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE Cup |
Puchar | 18-06-2022 | 09:00 | Puchar Turniej Bełchatów CUP | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AP Młode Talenty Toruń |
Sparing | 17-06-2022 | 11:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MGUKS Pogoń Zduńska Wola |
II Liga Wojewódzka B1 | 15-06-2022 | 20:00 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | SP Widzew | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 15-06-2022 | 16:15 | Sparing Sparing z rocznikiem 2014 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 15-06-2022 | 16:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Szczerbiec Wolbórz |
Liga | 15-06-2022 | 16:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LKS Astoria Szczerców |
Liga | 15-06-2022 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 1 | MKS Ceramika Opoczno |
Inny | 14-06-2022 | 19:15 | Inny Mecz ligowy z FA Bełchatów 2011 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | FA Bełchatów 2011 |
Liga | 13-06-2022 | 18:30 | Liga | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
II Liga Wojewódzka B1 | 12-06-2022 | 12:00 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | AKS SMS II Łódź |
1LW B1 | 12-06-2022 | 10:00 | Liga 1LW B1 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | PSV Łódź |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 11-06-2022 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | MUKS Stal Niewiadów | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 11-06-2022 | 13:30 | Liga Liga E1 gr. 13 (Orlik Starszy) | MUKS SZÓSTKA Radomsko | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 11-06-2022 | 13:00 | Liga D2 gr 5 | UKS Gmina Rozprza | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 11-06-2022 | 12:30 | Liga | Ceramika Opoczno | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 11-06-2022 | 12:00 | Liga | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | 11-06-2022 | 11:00 | Liga Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 11-06-2022 | 10:00 | Liga Liga Turniejowa E2 | LKS Omega Kleszczów | 4 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 11-06-2022 | 09:00 | Inny Turniej Zgierz Cup | MKP Boruta Zgierz | - : - | MKP Boruta Zgierz |
Liga | 10-06-2022 | 19:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | GUKS Gorzkowice |
Liga | 07-06-2022 | 19:00 | Liga Liga E1 gr. 10 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 6 | RAP Radomsko |
Liga | 05-06-2022 | 14:00 | Liga Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Hattrick Bełchatów 2011 |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 05-06-2022 | 13:00 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | MOSP BIAŁYSTOK | 2 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 05-06-2022 | 11:00 | Liga | AS Będków | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 05-06-2022 | 11:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 6 | Miejski Klub Sportowy KARKONOSZE-Jelenia Góra |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 04-06-2022 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 16 : 1 | LKS Lubochnia |
Liga | 04-06-2022 | 15:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 16 : 0 | UKS Orlik Ujazd |
Liga | 04-06-2022 | 14:00 | Liga Liga Turniejowa E2 | UKS FA BEŁCHATÓW | 1 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | 04-06-2022 | 13:15 | Liga Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ZKS Włókniarz Zelów |
Liga | 04-06-2022 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | Sport Perfect Łódź |
II Liga Wojewódzka B1 | 04-06-2022 | 10:00 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | WKS Wieluń | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
1LW B1 | 04-06-2022 | 10:00 | Liga 1LW B1 | UKS SMS Łódź | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 04-06-2022 | 09:00 | Liga Liga E1 gr. 13 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | GUKS Gorzkowice |
Puchar | 04-06-2022 | 09:00 | Puchar Festiwal sparingów | Turniej Kleszczow | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 04-06-2022 | 09:00 | Liga Liga turniejowa F1 | UKS Hattrik Bełchatow | 2 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 03-06-2022 | 18:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | MKS PILICA PRZEDBÓRZ |
Liga | 02-06-2022 | 17:00 | Liga Liga E1 gr. 10 (Orlik Starszy) | UKS Gmina Rozprza | 9 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 01-06-2022 | 18:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | LKS POLONIA Gorzędów | 0 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 01-06-2022 | 18:00 | Liga D2 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Concordia Piotrków Trybunalski |
1LW B1 | 01-06-2022 | 17:00 | Liga 1LW B1 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | Jagiellonia Tuszyn |
II Liga Wojewódzka B1 | 30-05-2022 | 18:00 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | GLKS Biała |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 29-05-2022 | 13:30 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 28-05-2022 | 16:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | LKS Omega II Kleszczów |
Liga | 28-05-2022 | 14:30 | Liga As Sulmierzyce | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AS Sulmierzyce |
Liga | 28-05-2022 | 12:30 | Liga D2 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ZKS Włókniarz Zelów |
Liga | 28-05-2022 | 12:00 | Liga | UKS SMS Łódź | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | 28-05-2022 | 12:00 | Liga Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | LKS Omega Kleszczów | 0 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 28-05-2022 | 11:30 | Liga Liga Concordia Piotrków | Concordia Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 28-05-2022 | 11:00 | Liga Liga E1 gr. 13 (Orlik Starszy) | PKS Polonia Piotrków Trybunalski | 4 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 28-05-2022 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 3 | MUKS STAL NIEWIADÓW |
1LW B1 | 28-05-2022 | 10:00 | Liga 1LW B1 | Sokół Aleksandrów | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 28-05-2022 | 10:00 | Liga | PELIKAN Łowicz | 2 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-05-2022 | 10:00 | Sparing Liga turniejowa F1 | Akademia Piłkarska Piotrków Tryb. | 0 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 28-05-2022 | 10:00 | Liga Liga Turniejowa E2 | UKS JUNIOR KLESZCZÓW | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 28-05-2022 | 09:00 | Liga Liga E1 gr. 10 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 2 | LZS Świt Kamieńsk |
II Liga Wojewódzka B1 | 25-05-2022 | 18:30 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | MGKS Skalnik Sulejów |
Liga | 25-05-2022 | 17:30 | Liga | LKS VIS Gidle | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 25-05-2022 | 17:00 | Liga | AS Sulmierzyce | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 24-05-2022 | 18:15 | Liga | UKS FA BEŁCHATÓW | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 22-05-2022 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | LZS Start Lgota Wielka | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
1LW B1 | 22-05-2022 | 13:15 | Liga 1LW B1 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | Łódzka Akademia Futbolu |
Liga | 22-05-2022 | 12:00 | Liga D2 gr 5 | LZS Świt Kamieńsk | 0 : 10 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-05-2022 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | UKS Piotrcovia |
II Liga Wojewódzka B1 | 21-05-2022 | 15:00 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | UKS SMS II Łódź | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | 21-05-2022 | 14:00 | Liga Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 4 | Ceramika Opoczno |
Sparing | 21-05-2022 | 13:30 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 9 | FC Wrocław Academy |
Liga | 21-05-2022 | 13:00 | Liga Ligowy Astoria Szczerców | Astoria Szczerców | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 21-05-2022 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | AKS SMS Łódź |
Sparing | 21-05-2022 | 12:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 14 | FC Wrocław Academy |
Liga | 21-05-2022 | 11:00 | Liga | TS Szczerbiec Wolbórz | 0 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 21-05-2022 | 09:00 | Liga Liga turniejowa F1 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 4 | UKS Hattrick Bełchatów |
Liga | 20-05-2022 | 18:00 | Liga Liga E1 gr. 13 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | 19 : 8 | RAP Radomsko |
Liga | 20-05-2022 | 18:00 | Liga Mecz Lechia Tomaszów | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Lechia Tomaszów Mazowiecki |
Sparing | 20-05-2022 | 16:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 12 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 20-05-2022 | 11:00 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | Huragan Morąg | 0 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
II Liga Wojewódzka B1 | 18-05-2022 | 18:00 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | KS Sporting Radomsko |
Liga | 18-05-2022 | 17:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 1 | AKS SMS Łódź |
Liga | 18-05-2022 | 12:00 | Liga | KS Warta Sieradz | 0 : 12 | Akademia GKS Bełchatów |
1LW B1 | 17-05-2022 | 15:30 | Liga 1LW B1 | AKS SMS Łódź | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 15-05-2022 | 13:30 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | KS URSUS WARSZAWA |
Liga | 15-05-2022 | 11:30 | Liga Liga E1 gr. 13 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | RKS Radomsko |
1LW B1 | 15-05-2022 | 11:00 | Liga 1LW B1 | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" | 0 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 15-05-2022 | 10:00 | Liga | UKS RAP RADOMSKO | 2 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 15-05-2022 | 09:30 | Liga D2 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
Liga | 15-05-2022 | 09:30 | Liga Liga turniejowa F1 | AS Sulmierzyce | 0 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 14-05-2022 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | MGKS Drzewica |
Inny | 14-05-2022 | 17:00 | Inny Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
Liga | 14-05-2022 | 15:30 | Liga Liga E1 gr. 10 (Orlik Starszy) | Akademia Sportu Pajęczno | 2 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 14-05-2022 | 14:30 | Inny Liga | Skalnik Sulejów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 14-05-2022 | 14:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 3 | MUKS SZÓSTKA Radomsko |
Liga | 14-05-2022 | 14:00 | Liga Liga Turniejowa E2 | RAP Radomsko | 2 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 14-05-2022 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | MUKS PELIKAN Łowicz |
Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | 14-05-2022 | 12:00 | Liga Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 1 | RKS Radomsko |
Sparing | 13-05-2022 | 18:00 | Sparing Mecz kontrolny | RKS Okęcie Warszawa | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 13-05-2022 | 18:00 | Inny Sparing z GKS Bełchatów 2011 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GKS Bełchatów |
Liga | 13-05-2022 | 18:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | LKS VIS Gidle |
II Liga Wojewódzka B1 | 08-05-2022 | 14:00 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | SP Widzew |
Liga | 08-05-2022 | 13:00 | Liga | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 08-05-2022 | 12:00 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 3 | STOMIL OLSZTYN S.A. |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 07-05-2022 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | TS Szczerbiec Wolbórz | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 07-05-2022 | 14:30 | Liga Liga FA Bełchatów 2011 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | FA Bełchatów 2011 |
1LW B1 | 07-05-2022 | 14:00 | Liga 1LW B1 | PSV Łódź | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 07-05-2022 | 13:30 | Liga Liga E1 gr. 10 (Orlik Starszy) | RAP Radomsko | 7 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 07-05-2022 | 12:30 | Liga Liga Turniejowa E2 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 4 | UKS JUNIOR KLESZCZÓW |
Liga | 07-05-2022 | 12:15 | Liga | RKS Radomsko | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 07-05-2022 | 12:00 | Liga | MKS Ceramika Opoczno | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 07-05-2022 | 12:00 | Liga | Szczerbiec Wolbórz | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | 07-05-2022 | 11:00 | Liga Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński |
Inny | 07-05-2022 | 10:00 | Inny Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS PILICA TOMASZÓW MAZ. |
Liga | 07-05-2022 | 09:00 | Liga D2 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 0 | UKS Gmina Rozprza |
Liga | 06-05-2022 | 18:00 | Liga Mecz ligowy | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 7 | MUKS SZÓSTKA Radomsko |
Liga | 04-05-2022 | 17:30 | Liga | Astoria Szczerców | 1 : 13 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 01-05-2022 | 13:15 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 1 | Ceramika Opoczno |
Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | 01-05-2022 | 10:00 | Liga Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | ZKS Włókniarz Zelów | 0 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-05-2022 | 09:00 | Sparing Turniej Majówkowy | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 30-04-2022 | 17:30 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | LKS Orzeł Parzęczew | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 30-04-2022 | 14:30 | Inny Sparing DAP Kielce | Akademia GKS Bełchatów | - : - | DAP Kielce |
II Liga Wojewódzka B1 | 30-04-2022 | 13:00 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | AKS SMS II Łódź | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 30-04-2022 | 13:00 | Liga D2 gr 5 | Concordia Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 30-04-2022 | 13:00 | Liga E1 gr. 10 | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 1 | UKS Gmina Rozprza |
1LW B1 | 30-04-2022 | 11:00 | Liga 1LW B1 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | UKS SMS Łódź |
Liga | 30-04-2022 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 3 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Liga | 30-04-2022 | 10:00 | Liga E1 gr. 13 | GUKS Gorzkowice | 2 : 10 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 30-04-2022 | 10:00 | Liga | GUKS Gorzkowice | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 30-04-2022 | 09:00 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | Jagiellonia Białystok SSA | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 30-04-2022 | 09:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Inny | 29-04-2022 | 19:00 | Inny Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Hattrick Bełchatów |
Inny | 29-04-2022 | 18:00 | Inny Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Szczerbiec Wolbórz |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 27-04-2022 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | LKS Ceramika Opoczno | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 24-04-2022 | 13:30 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | Escola Varsovia |
Liga | 24-04-2022 | 12:00 | Liga D2 gr 5 | ZKS Włókniarz Zelów | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 24-04-2022 | 11:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | LKS IKS Inowłódz |
Liga | 24-04-2022 | 09:00 | Liga Liga turniejowa F1 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | AS Sulmierzyce |
II Liga Wojewódzka B1 | 23-04-2022 | 15:30 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | WKS Wieluń |
Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | 23-04-2022 | 14:30 | Liga Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 0 | LKS Omega Kleszczów |
Liga | 23-04-2022 | 13:30 | Liga Liga E1 gr. 10 (Orlik Starszy) | LZS Świt Kamieńsk | 2 : 15 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 23-04-2022 | 13:00 | Inny Liga Concordia Piotrków | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Concordia Piotrków Trybunalski |
1LW B1 | 23-04-2022 | 12:00 | Liga 1LW B1 | Jagiellonia Tuszyn | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-04-2022 | 12:00 | Liga | Sport Perfect Łódź | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-04-2022 | 11:30 | Liga Liga E1 gr. 13 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | 24 : 0 | PKS Polonia Piotrków Trybunalski |
Liga | 23-04-2022 | 11:00 | Liga | Orlik Ujazd | 1 : 10 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 23-04-2022 | 11:00 | Inny Liga AS Sulmierzyce | AS Sulmierzyce | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-04-2022 | 09:00 | Liga Liga Turniejowa E2 | UKS Hattrick Bełchatów | 1 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-04-2022 | 18:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 1 | AS Będków |
Liga | 22-04-2022 | 17:30 | Liga | MKS Pilica Przedbórz | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 20-04-2022 | 17:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 0 | TS Szczerbiec Wolbórz |
Liga | 20-04-2022 | 16:00 | Liga Liga E1 gr. 13 (Orlik Starszy) | RKS Radomsko | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | 20-04-2022 | 16:00 | Liga Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | RKS Radomsko | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 19-04-2022 | 15:00 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | Huragan Morąg |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 16-04-2022 | 16:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 15-04-2022 | 17:00 | Sparing Sparing | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 15 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 15-04-2022 | 12:00 | Liga D2 gr 5 | RAP Radomsko | 0 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 14-04-2022 | 17:30 | Liga Liga E1 gr. 10 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | Akademia Sportu Pajęczno |
Liga | 14-04-2022 | 17:00 | Liga Mecz ligowy | RAP Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 14-04-2022 | 16:00 | Liga | UKS Piotrcovia | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 14-04-2022 | 16:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | UKS FA BEŁCHATÓW |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 14-04-2022 | 14:00 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 1 | MOSP BIAŁYSTOK |
Liga | 14-04-2022 | 12:00 | Liga D2 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | 12 : 1 | LZS ŚWIT KAMIEŃSK |
Sparing | 14-04-2022 | 10:00 | Sparing PGE GKS Bełchatów 2006- PGE GKS Bełchatów 2005 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | PGE GKS BEŁCHATÓW 2005 |
Liga | 13-04-2022 | 18:00 | Liga | MUKS STAL NIEWIADÓW | 2 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
II Liga Wojewódzka B1 | 13-04-2022 | 15:00 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | UKS SMS II Łódź |
Liga | 12-04-2022 | 18:00 | Liga Mecz ligowy | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Skalnik Sulejów |
Liga | 11-04-2022 | 17:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | AS Sulmierzyce |
Liga | 10-04-2022 | 16:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | PELIKAN Łowicz |
1LW B1 | 10-04-2022 | 14:15 | Liga 1LW B1 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | Sokół Aleksandrów |
Liga | 10-04-2022 | 14:00 | Liga Mecz ligowy | RAP Radomsko | 4 : 11 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 10-04-2022 | 12:30 | Liga Mecz ligowy | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 3 | ZKS Włókniarz Zelów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 10-04-2022 | 12:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | GLKS Włókniarz Moszczenica |
Liga | 10-04-2022 | 09:00 | Liga Mecz ligowy | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 09-04-2022 | 14:30 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-04-2022 | 14:30 | Liga Mecz ligowy | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Astoria Szczerców |
Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | 09-04-2022 | 12:30 | Liga Liga Okregowa Trampkarz Młodszy C2 | Ceramika Opoczno | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-04-2022 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | UKS SMS Łódź |
II Liga Wojewódzka B1 | 09-04-2022 | 11:00 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | GLKS Biała | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 03-04-2022 | 15:30 | Inny Mecz Ligowy | RAP Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 03-04-2022 | 12:00 | Liga D1 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Szczerbiec Wolbórz |
1LW B1 | 03-04-2022 | 11:15 | Liga 1LW B1 | Łódzka Akademia Futbolu | 5 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 03-04-2022 | 10:00 | Liga Liga E1 gr. 13 (Orlik Starszy) | RKS Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 02-04-2022 | 16:00 | Inny Mecz Ligowy | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Skalnik Sulejów |
Liga | 02-04-2022 | 11:00 | Liga | AKS SMS Łódź | 4 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 02-04-2022 | 11:00 | Liga D1 gr 6 | LKS VIS Gidle | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 02-04-2022 | 10:00 | Inny D2 gr 5 | RAP Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 02-04-2022 | 10:00 | Sparing Turniej PROGRESS CUP | MGUKS Pogoń Zduńska Wola | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 02-04-2022 | 08:00 | Sparing | GLKS Gmina Kłomnice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 27-03-2022 | 13:30 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | KS URSUS WARSZAWA | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
1LW B1 | 27-03-2022 | 13:15 | Liga 1LW B1 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 1 | AKS SMS Łódź |
Liga | 27-03-2022 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 4 | AKS SMS Łódź |
Inny | 27-03-2022 | 08:30 | Inny Sparing z rocznikiem 2013 plus gry 3 na 3 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2013 |
Sparing | 27-03-2022 | 08:30 | Sparing Sparing | PGE GKS Bełchatów 2012 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 26-03-2022 | 15:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | MKS Pilica Przedbórz |
Liga | 26-03-2022 | 13:00 | Liga D1 gr 6 | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 0 | RKS Radomsko |
Liga | 26-03-2022 | 13:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 0 | RKS Radomsko |
II Liga Wojewódzka B1 | 26-03-2022 | 11:00 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | KS Sporting Radomsko | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 26-03-2022 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | KS Warta Sieradz |
Liga | 26-03-2022 | 11:00 | Liga D1 gr 5 | MUKS SZÓSTKA Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 26-03-2022 | 11:00 | Liga | MUKS SZÓSTKA Radomsko | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 26-03-2022 | 10:00 | Inny Sparing | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-03-2022 | 09:00 | Sparing Miniturniej charytatywny | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-03-2022 | 08:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Hattrick Bełchatów |
Sparing | 23-03-2022 | 19:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 3 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Sparing | 20-03-2022 | 14:00 | Sparing GRA KONTROLNA | KKS Lech Poznań S.A | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
II Liga Wojewódzka B1 | 20-03-2022 | 11:00 | Liga II Liga Wojewódzka B1 | MGKS Skalnik Sulejów | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 20-03-2022 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | RAP Radomsko |
Liga | 20-03-2022 | 09:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb |
Sparing | 20-03-2022 | 08:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Skra Częstochowa |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 19-03-2022 | 15:30 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | LKS Astoria Szczerców | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-03-2022 | 14:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | MUKS Włókniarz Pabianice |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 19-03-2022 | 13:00 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | STOMIL OLSZTYN S.A. | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-03-2022 | 12:45 | Sparing Sparing | FA Bełchatów | 6 : 11 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 19-03-2022 | 12:00 | Liga | MUKS PELIKAN Łowicz | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 19-03-2022 | 12:00 | Inny GRA KONTROLNA | SKS 13 POZNAŃ | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-03-2022 | 11:30 | Sparing Mecz sparingowy | FA Bełchatów | 3 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
1LW B1 | 19-03-2022 | 10:00 | Liga 1LW B1 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
Sparing | 18-03-2022 | 19:00 | Sparing Sparing | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 21 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-03-2022 | 16:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS FA BEŁCHATÓW |
Sparing | 13-03-2022 | 16:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | FA Bełchatów |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 13-03-2022 | 14:00 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | Jagiellonia Białystok SSA |
Sparing | 13-03-2022 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Łódzka Akademia Futbolu |
Sparing | 12-03-2022 | 15:00 | Sparing GKS 2005 - GKS 2006 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | GKS 2006 |
Sparing | 12-03-2022 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 5 | PGE GKS Bełchatów 2005 |
Inny | 12-03-2022 | 13:00 | Inny mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | AP Andrespolia |
Sparing | 12-03-2022 | 12:00 | Sparing | Jagiellonia Tuszyn | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 12-03-2022 | 11:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 3 | UMKS KORAB ŁASK |
Sparing | 12-03-2022 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | GKS Ksawerów |
Sparing | 12-03-2022 | 10:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 3 | KKP KORONA Kielce |
Sparing | 12-03-2022 | 10:00 | Sparing Mecz kontrolny | Jagiellonia Tuszyn | 6 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 12-03-2022 | 10:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 17 : 9 | UMKS KORAB ŁASK |
Sparing | 12-03-2022 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Inny | 12-03-2022 | 08:30 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
Sparing | 11-03-2022 | 17:30 | Sparing Omega Kleszczów II - GKS 2005 | LKS Omega Kleszczów | 0 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 10-03-2022 | 17:00 | Sparing | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 2 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-03-2022 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 0 | Marcinki Kepno |
Sparing | 09-03-2022 | 16:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-03-2022 | 18:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Piotrcovia |
Sparing | 06-03-2022 | 15:30 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 2 | Football Academy Poland |
Sparing | 06-03-2022 | 13:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 20 : 0 | Reprezentacja Football Academy |
Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | 06-03-2022 | 12:00 | Liga Liga Makroregionalna U-19 "gr. A" | Escola Varsovia | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-03-2022 | 10:00 | Sparing | Concordia Piotrków Trybunalski | 1 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-03-2022 | 09:30 | Sparing Mecz kontrolny | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 05-03-2022 | 16:00 | Inny mecz sparingowy | UKS SMS Łódź | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 05-03-2022 | 15:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 10 | Skra Częstochowa |
Sparing | 05-03-2022 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | GKS Orkan Buczek |
Inny | 05-03-2022 | 10:30 | Inny Turniej Talent CUP | Talent Warszawa | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 05-03-2022 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Football Academy Bełchatów |
Inny | 05-03-2022 | 09:00 | Inny | RAP Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-03-2022 | 19:00 | Sparing GKS 2005 - GKS 2006 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 3 | GKS Bełchatów 2006 |
Sparing | 04-03-2022 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 5 | PGE GKS BEŁCHATÓW 2005 |
Sparing | 02-03-2022 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GUKS Gorzkowice |
Sparing | 27-02-2022 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | UMKS KORAB ŁASK |
Sparing | 27-02-2022 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 3 | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
Sparing | 27-02-2022 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | Delta Warszawa |
Sparing | 27-02-2022 | 08:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Inny | 26-02-2022 | 15:00 | Inny mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 3 | Ceramika Opoczno |
Sparing | 26-02-2022 | 13:00 | Sparing Mecz kontrolny | WKS 1957 Wieluń | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-02-2022 | 13:00 | Sparing Sparing | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 8 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-02-2022 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 3 | KS Warta Sieradz |
Sparing | 26-02-2022 | 10:00 | Sparing | Korona Kielce | 2 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-02-2022 | 09:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 1 | Zawisza Pajeczno |
Sparing | 26-02-2022 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 6 | Astoria Szczerców |
Sparing | 25-02-2022 | 10:30 | Sparing | Klub Sportowy Wisła Puławy | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-02-2022 | 19:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 3 | MULKS Łask |
Sparing | 24-02-2022 | 17:30 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 5 | Akademia Sportu Pajęczno |
Sparing | 23-02-2022 | 10:00 | Sparing | GKS Katowice | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 23-02-2022 | 10:00 | Sparing | GKS Katowice | 4 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 20-02-2022 | 13:00 | Inny Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | MKP Boruta Zgierz |
Sparing | 19-02-2022 | 17:30 | Sparing | Juventus Bydgoszcz | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 19-02-2022 | 15:00 | Inny mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | Warta Sieradz |
Sparing | 19-02-2022 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 1 | MLKS Konopnica |
Sparing | 19-02-2022 | 13:00 | Sparing | RKS Radomiak Radom | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 19-02-2022 | 13:00 | Inny Festiwal sparigów, | Be A Star FA Wilczki | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-02-2022 | 12:00 | Sparing | UKS SMS Łódź | 4 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-02-2022 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | ZKS Włókniarz Zelów |
Inny | 19-02-2022 | 10:00 | Inny Festiwal Sparingów | Be A Star FA Wilczki | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-02-2022 | 10:00 | Sparing Mecz Sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RKS Radomsko |
Sparing | 16-02-2022 | 17:30 | Sparing Sparing | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 15 : 11 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-02-2022 | 13:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | TMRF Widzew Łódź |
Sparing | 13-02-2022 | 11:00 | Sparing | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-02-2022 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 6 | Ceramika Opoczno |
Sparing | 13-02-2022 | 10:00 | Sparing Trójmecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | Akademia Piłkarksa Będków |
Sparing | 13-02-2022 | 09:30 | Sparing Trójmecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | UKS Hattrick Bełchatów |
Sparing | 13-02-2022 | 09:00 | Sparing Trójmecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
Sparing | 12-02-2022 | 16:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 1 | ORKAN BUCZEK |
Inny | 12-02-2022 | 16:00 | Inny mecz sparingowy | KKS Kalisz | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 12-02-2022 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | Concordia 1909 Piotrków Tryb. |
Sparing | 12-02-2022 | 12:30 | Sparing 4 mecz w Radomsku | RAP Radomsko | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 12-02-2022 | 11:00 | Inny Sparing Wewnętrzny. | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2012 |
Sparing | 12-02-2022 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 1 | MGKS Skalnik Sulejów |
Sparing | 12-02-2022 | 08:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | GUKS GORZKOWICE |
Sparing | 09-02-2022 | 17:30 | Sparing Mecz kontrolny | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 5 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-02-2022 | 17:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 3 | RKS Radomsko |
Sparing | 09-02-2022 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 2 | RAKÓW CZĘSTOCHOWA U-17 |
Sparing | 09-02-2022 | 14:15 | Sparing | KS Przyszłość Włochy | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-02-2022 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | WKS Wieluń |
Sparing | 06-02-2022 | 12:30 | Sparing GRA KONTROLNA | GKS Katowice | 5 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-02-2022 | 12:30 | Sparing Mecz Sparingowy | RAP Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-02-2022 | 11:30 | Sparing GRA KONTROLNA | GKS Katowice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-02-2022 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | GKS Orkan Buczek A1 |
Inny | 06-02-2022 | 11:00 | Inny Sparing | GKS Katowice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-02-2022 | 11:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 17 : 5 | GKS Katowice |
Sparing | 06-02-2022 | 09:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 7 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Sparing | 05-02-2022 | 15:00 | Sparing Mecz kontrolny | Skra Częstochowa | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 05-02-2022 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 1 | START LGOTA WIELKA |
Inny | 05-02-2022 | 12:00 | Inny mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | UKS Piotrcovia |
Sparing | 05-02-2022 | 10:00 | Sparing GKS I 2005 - GKS II 2005 | Akademia GKS Bełchatów | 14 : 0 | GKS Bełchatów 2005 |
Sparing | 05-02-2022 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 21 : 4 | Hattrick Bełchatów |
Sparing | 05-02-2022 | 08:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Hattrick Bełchatów 2011 |
Inny | 30-01-2022 | 14:30 | Inny mecz sparingowy | GKS Katowice | 10 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 30-01-2022 | 14:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Hattrick Bełchatów |
Sparing | 30-01-2022 | 12:30 | Sparing Sparing | UKS APN Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 30-01-2022 | 09:00 | Puchar Turniej FA | FA Bełchatów | 8 : 15 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 29-01-2022 | 15:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 5 | WARTA OSJAKÓW |
Sparing | 29-01-2022 | 15:00 | Sparing | WKS Wieluń | 0 : 14 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 29-01-2022 | 11:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | PKS Polonia Piotrków Trybunalski |
Sparing | 29-01-2022 | 10:00 | Sparing Mecz Sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Hattrick Bełchatów |
Sparing | 29-01-2022 | 09:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | LKS Astoria Szczerców |
Sparing | 28-01-2022 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 6 | AKS SMS 2005 |
Sparing | 28-01-2022 | 17:30 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 14 : 3 | TMF Tomaszów Mazowiecki |
Sparing | 23-01-2022 | 16:30 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 23-01-2022 | 15:30 | Sparing | PARASOL WROCŁAW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 23-01-2022 | 15:30 | Sparing GRA KONTROLNA | PARASOL WROCŁAW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 23-01-2022 | 15:00 | Sparing GRA KONTROLNA | FC Wrocław Academy | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 23-01-2022 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 7 | MABO Piotrków Trybunalski |
Sparing | 22-01-2022 | 17:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | VIKTORIA RĄBIEŃ |
Inny | 22-01-2022 | 15:00 | Inny mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | MUKS Włókniarz Pabianice |
Sparing | 22-01-2022 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 3 | LKS Czarni Rząśnia |
Sparing | 22-01-2022 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | WKS Wieluń |
Sparing | 22-01-2022 | 10:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 22-01-2022 | 09:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | Jagiellonia Tuszyn |
Inny | 20-01-2022 | 19:00 | Inny mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 2 | Sandecja Nowy Sącz |
Sparing | 19-01-2022 | 18:00 | Sparing Mecz kontrolny | Kadra Narodowa Coerver Coaching | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 18-01-2022 | 16:45 | Sparing | Coerver Coaching Kadra 2011/2012 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-01-2022 | 14:00 | Sparing Sparing | KKS Lech Poznań S.A | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-01-2022 | 12:00 | Sparing Mecz Sparingowy RAP Radomsko | RAP Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 15-01-2022 | 17:30 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 2 | MUKS Włókniarz Pabianice |
Inny | 15-01-2022 | 16:00 | Inny mecz sparingowy | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 6 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 15-01-2022 | 16:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | MUKS Stal Niewiadów |
Sparing | 15-01-2022 | 14:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Sparing | 15-01-2022 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 3 | PGE GKS Bełchatów U19 |
Sparing | 15-01-2022 | 12:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 6 | GKS Bełchatów II |
Sparing | 15-01-2022 | 10:30 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | UKS Hattrick Bełchatów |
Sparing | 15-01-2022 | 10:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 20 : 12 | Tęcza Brodnia |
Inny | 15-01-2022 | 08:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Łódzka Akademia Futbolu |
Sparing | 14-01-2022 | 17:30 | Sparing GKS B1 - GKS B2 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 4 | GKS B2 |
Sparing | 14-01-2022 | 17:30 | Sparing | PGE GKS BEŁCHATÓW 2005 | 4 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 19-12-2021 | 10:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 1 | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
Inny | 19-12-2021 | 09:00 | Inny TURNIEJ PGE | Akademia GKS Bełchatów | - : - | TURNIEJ PGE |
Sparing | 16-12-2021 | 17:30 | Sparing Sparing | Tęcza Brodnia | 8 : 14 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-12-2021 | 15:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | PGE GKS Bełchatów U19 |
Sparing | 16-12-2021 | 12:00 | Sparing GRA KONTROLNA | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 12-12-2021 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 2 | Łódzka Akademia Futbolu |
Puchar | 12-12-2021 | 09:00 | Puchar Turniej Mikołajkowy Rap Radomsko | RAP Radomsko | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 11-12-2021 | 09:00 | Inny Turniej | TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA PIOTRKOWA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 11-12-2021 | 09:00 | Sparing Sparing Wewnetrzny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2012 |
Inny | 11-12-2021 | 09:00 | Inny Sparing Wewnętrzny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2012 |
Sparing | 10-12-2021 | 19:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 5 | Astoria Szczerców |
Sparing | 07-12-2021 | 17:30 | Sparing | GKS Bełchatów 2004 | 6 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 05-12-2021 | 14:30 | Inny Turniej w Radomsku | RAP Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 05-12-2021 | 11:30 | Sparing Festiwal sparingów | Barca Academy Varsovia | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 05-12-2021 | 09:00 | Sparing Turniej PGE CUP | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | LZS ŚWIT KAMIEŃSK |
Sparing | 05-12-2021 | 09:00 | Sparing Turniej PGE CUP | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | LZS ŚWIT KAMIEŃSK |
Inny | 05-12-2021 | 08:00 | Inny TURNIEJ GOSPODARZ | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Turniej |
Inny | 04-12-2021 | 17:00 | Inny mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AP Andrespolia |
Inny | 04-12-2021 | 09:00 | Inny TURNIEJ | Akademia GKS Bełchatów | - : - | TURNIEJ PGE |
Inny | 04-12-2021 | 09:00 | Inny Turniej PGE | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Hattrick Bełchatów |
Sparing | 03-12-2021 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 28 : 0 | ESPN Bełchatów |
Sparing | 02-12-2021 | 19:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 3 | GKS B1 |
Sparing | 28-11-2021 | 08:00 | Sparing TURNIEJ | TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA PIOTRKOWA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-11-2021 | 15:00 | Sparing Festiwal gier 3 na 3 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2012 |
Inny | 27-11-2021 | 12:00 | Inny Turniej Bełchatów CUP | FA Bełchatów | 2 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-11-2021 | 10:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GRA WEWNĘTRZNA |
Inny | 27-11-2021 | 10:00 | Inny Gra wewnętrzna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-11-2021 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 2 | Znicz Kłobuck |
Inny | 25-11-2021 | 19:00 | Inny Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 2 | GKS Orkan Buczek A1 |
Inny | 24-11-2021 | 20:15 | Inny Baraż o II LW C2 | AKS SMS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-11-2021 | 16:00 | Sparing Sparing | Barca Academy | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-11-2021 | 15:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2012 |
Inny | 21-11-2021 | 13:00 | Inny Baraż o II LW C2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AKS SMS Łódź |
Sparing | 20-11-2021 | 14:00 | Sparing Czwórmecz Legia, Versowia, WIgry | Legia Warszawa | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-11-2021 | 13:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Bs Talent Łódz | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-11-2021 | 13:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Bs Talent Łódz | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-11-2021 | 11:30 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 3 | MKS POLONIA WARSZAWA |
Inny | 20-11-2021 | 11:00 | Inny Baraż o awans do 2LW B1 KS PSV II - GKS II | KS PSV Łódź | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 20-11-2021 | 11:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. SA | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 20-11-2021 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | Widok Skierniewice |
Sparing | 20-11-2021 | 11:00 | Sparing Turniej MABO Piotrków Tryb. | MABO Piotrków Trybunalski | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-11-2021 | 10:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 2 | MKS POLONIA WARSZAWA |
Sparing | 18-11-2021 | 19:45 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | GKS 2006 |
Sparing | 18-11-2021 | 19:45 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | GKS Bełchatów |
Inny | 18-11-2021 | 19:00 | Inny Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 4 | PGE GKS BEŁCHATÓW 2005 |
Inny | 17-11-2021 | 17:00 | Inny Baraż o awans do 2LW B1 GKS II - KS PSV II | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | KS PSV Łódź |
Inny | 17-11-2021 | 00:00 | Inny Baraż o II LW C2 | AKS SMS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 14-11-2021 | 15:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GRA KONTROLNA |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 14-11-2021 | 13:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | Sport Perfect Łódź |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 14-11-2021 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 0 | SAP ANDRESPOLIA |
Liga | 14-11-2021 | 10:00 | Liga | Sokół Aleksandrów | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 14-11-2021 | 08:00 | Inny Pro Turnieje Zabrze | GÓRNIK ZABRZE SSA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 13-11-2021 | 14:00 | Inny Pro Turnieje Zabrze | GÓRNIK ZABRZE SSA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 13-11-2021 | 13:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | LZS Świt Kamieńsk | 1 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-11-2021 | 12:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 12 | UMKS KORAB ŁASK |
Liga | 13-11-2021 | 11:00 | Liga Liga E1 grupa 16 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Ap Będków |
Liga | 13-11-2021 | 10:00 | Liga | WKS 1957 Wieluń | 5 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-11-2021 | 09:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | Zjednoczeni Stryków |
Liga | 11-11-2021 | 13:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 1 | SP WIDZEW |
Liga | 11-11-2021 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 5 | MGUKS Pogoń Zduńska Wola |
Sparing | 10-11-2021 | 17:30 | Sparing Mecz Sparingowy | UKS Hattrick Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-11-2021 | 17:00 | Sparing | Warta Sieradz | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | 07-11-2021 | 09:30 | Liga Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AS Sulmierzyce |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 06-11-2021 | 13:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | MUKS Stal Niewiadów |
Liga | 06-11-2021 | 11:00 | Liga Liga E 1 grupa 13 | GUKS Gorzkowice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-11-2021 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 4 | MUKS STAL NIEWIADÓW |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 06-11-2021 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | SPSCH Widzew | 3 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | 06-11-2021 | 09:00 | Liga Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | UKS FA BEŁCHATÓW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-11-2021 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Królewscy Złoczew |
Sparing | 06-11-2021 | 09:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Królewscy Złoczew |
Sparing | 05-11-2021 | 17:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | APN Piotrków Trybunalski |
Sparing | 05-11-2021 | 17:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | APN Piotrków Trybunalski |
Liga | 31-10-2021 | 14:00 | Liga D1 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | MUKS Stal Niewiadów |
Liga | 31-10-2021 | 11:30 | Liga Liga E1 grupa 16 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GLKS Włókniarz Moszczenica |
Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | 31-10-2021 | 11:00 | Liga Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | ZKS Włókniarz Zelów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I LO C2 | 31-10-2021 | 10:00 | Liga I LO C2 | RKS Radomsko | 0 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 31-10-2021 | 10:00 | Liga Liga E 1 grupa 13 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
Sparing | 31-10-2021 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
Sparing | 31-10-2021 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
Liga | 30-10-2021 | 16:00 | Liga | AKS SMS Łódź | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 30-10-2021 | 14:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | LKS Lubochnia | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | 30-10-2021 | 14:00 | Liga Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Hattrick Bełchatów |
Liga | 30-10-2021 | 13:00 | Liga D2 gr 5 | LKS Omega Kleszczów | 0 : 17 | Akademia GKS Bełchatów |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 30-10-2021 | 12:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 3 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Sparing | 30-10-2021 | 11:00 | Sparing Trójmecz GKS Ksawerów i FA Bełchatów | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 5 | GKS Ksawerów |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 30-10-2021 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Liga | 30-10-2021 | 10:00 | Liga AKS SMS - GKS | AKS SMS Łódź | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 30-10-2021 | 09:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 5 | Bałucka Akademia Futbolu |
Liga | 29-10-2021 | 15:30 | Liga D1 gr 5 | GUKS Gorzkowice | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | 28-10-2021 | 16:30 | Liga Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 28-10-2021 | 16:30 | Liga Liga E1 grupa 16 | Szczerbiec Wolbórz | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-10-2021 | 16:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Hattrick Bełchatów |
I LO C2 | 24-10-2021 | 17:00 | Liga I LO C2 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | GUKS Gorzkowice |
Liga | 24-10-2021 | 15:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 3 | AP Andrespolia |
Liga | 24-10-2021 | 13:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 6 | ŁKS Łódź |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 24-10-2021 | 11:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | LKS POLONIA Gorzędów |
Inny | 24-10-2021 | 09:00 | Inny Liga Turniejowa F1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LIGA TURNIEJOWA F1 |
Liga | 23-10-2021 | 15:30 | Liga Liga E 1 grupa 13 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LZS ŚWIT KAMIEŃSK |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 23-10-2021 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | UKS SMS II Łódź | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-10-2021 | 14:00 | Liga D1 gr.5 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | MUKS Stal Niewiadów |
Liga Okręgowa Piotrków B1 | 23-10-2021 | 13:00 | Liga Liga Okręgowa Piotrków B1 | LKS Omega Kleszczów | 1 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-10-2021 | 12:30 | Liga D2 gr.5 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | RAP Radomsko |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 23-10-2021 | 10:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | UKS SMS Łódź | 3 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 23-10-2021 | 10:00 | Sparing Sparing | Magic FA Łęczyca | 12 : 10 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 23-10-2021 | 09:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | LIGA TURNIEJOWA F1 |
D1 gr 6 | 21-10-2021 | 17:30 | Liga D1 gr 6 | Astoria Szczerców | 0 : 14 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-10-2021 | 15:00 | Sparing GRA KONTROLNA | WISŁA PŁOCK SA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-10-2021 | 15:00 | Sparing Mecz kontrolny | WISŁA PŁOCK SA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-10-2021 | 15:00 | Sparing | WISŁA PŁOCK SA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 17-10-2021 | 15:30 | Liga D1 gr 5 | MUKS SZÓSTKA Radomsko | 8 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 17-10-2021 | 15:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | LKS Omega II Kleszczów | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 17-10-2021 | 14:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | KS PSV Łódź |
Liga | 17-10-2021 | 12:30 | Liga Liga E1 Gr.16 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Piotrkovia Piotrków Trybunalski |
Liga | 17-10-2021 | 11:00 | Liga Liga E 1 grupa 13 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RKS Radomsko |
Liga | 17-10-2021 | 10:00 | Liga D1 gr 5 | ZKS Włókniarz Zelów | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | 17-10-2021 | 09:30 | Liga Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Concordia Piotrków Trybunalski |
Liga | 17-10-2021 | 09:00 | Liga Liga turniejowa F2 | Liga Turniejowa F2 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 17-10-2021 | 09:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Liga Turniejowa F2 |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 16-10-2021 | 13:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | MUKS PELIKAN Łowicz | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okręgowa Piotrków B1 | 16-10-2021 | 13:00 | Liga Liga Okręgowa Piotrków B1 | PKS Polonia Piotrków Trybunalski | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
I LO C2 | 16-10-2021 | 13:00 | Liga I LO C2 | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 0 | ZKS Włókniarz Zelów |
Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | 16-10-2021 | 11:00 | Liga Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | Astoria Szczerców | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 16-10-2021 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | ŁKS Łódź | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 16-10-2021 | 09:00 | Liga Liga turniejowa F1 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | TMF Tomaszów Mazowiecki |
Liga | 14-10-2021 | 16:00 | Liga D2 gr 5 | RAP Radomsko | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
D1 gr 6 | 13-10-2021 | 16:30 | Liga D1 gr 6 | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 2 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
D1 gr 6 | 12-10-2021 | 18:00 | Liga D1 gr 6 | LUKS Astoria Szczerców Junior | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okręgowa Piotrków B1 | 10-10-2021 | 17:00 | Liga Liga Okręgowa Piotrków B1 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | Zryw Rzeczyca |
Inny | 10-10-2021 | 15:00 | Inny Liga E 1 grupa 13 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Gmina Rozprza |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 10-10-2021 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 0 | SP WIDZEW |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 10-10-2021 | 11:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | LZS Start Lgota Wielka |
Liga | 10-10-2021 | 11:00 | Liga | MGUKS Pogoń Zduńska Wola | 6 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | 10-10-2021 | 10:00 | Liga Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | LUKS Astoria Junior Szczerców | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 10-10-2021 | 09:30 | Liga D2 gr.5 | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 2 | LZS Świt Kamieńsk |
Liga | 09-10-2021 | 15:00 | Liga | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 6 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
I LO C2 | 09-10-2021 | 12:30 | Liga I LO C2 | Ceramika Opoczno | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-10-2021 | 12:00 | Sparing Gra kontrolna | RAP Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-10-2021 | 11:00 | Liga D1 gr.5 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | AS Sulmierzyce |
Liga | 09-10-2021 | 10:00 | Liga Liga turniejowa F1 | Liga Turniejowa F1 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-10-2021 | 10:00 | Liga Liga Turniejowa F1 | LIGA TURNIEJOWA F1 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-10-2021 | 09:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 9 | PGE GKS Bełchatów 2012 |
Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | 09-10-2021 | 09:00 | Liga Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RAP Radomsko |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 08-10-2021 | 19:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | SAP ANDRESPOLIA |
D1 gr 6 | 05-10-2021 | 17:00 | Liga D1 gr 6 | UMKS GRABKA Grabica | 3 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 03-10-2021 | 13:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | UKS SMS Łódź |
Liga Okręgowa Piotrków B1 | 03-10-2021 | 12:00 | Liga Liga Okręgowa Piotrków B1 | KS Paradyż | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 03-10-2021 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | UKS SMS Łódź |
Liga | 03-10-2021 | 11:00 | Liga D2 gr 5 | UKS GMINA ROZPRZA | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 03-10-2021 | 10:00 | Liga F1 | LIGA TURNIEJOWA F1 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I LO C2 | 03-10-2021 | 09:00 | Liga I LO C2 | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 0 | LKS Omega Kleszczów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 02-10-2021 | 15:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | MGKS Drzewica | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 02-10-2021 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | AKS SMS Łódź | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 02-10-2021 | 13:00 | Liga Liga E1 grupa 16 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | POLONIA PIOTRKOW |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 02-10-2021 | 12:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | AKS SMS Łódź | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 02-10-2021 | 12:00 | Sparing Sparing | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 13 : 13 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 02-10-2021 | 11:30 | Liga Liga E 1 grupa 13 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | GUKS GORZKOWICE |
Inny | 02-10-2021 | 08:00 | Inny GRA WEW. | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Gra Wewnętrzna |
Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | 01-10-2021 | 16:00 | Liga Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS FA BEŁCHATÓW |
Liga | 30-09-2021 | 17:30 | Liga D1 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 0 | GUKS GORZKOWICE |
Liga Okręgowa Piotrków B1 | 29-09-2021 | 19:00 | Liga Liga Okręgowa Piotrków B1 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | LKS Omega Kleszczów |
Sparing | 26-09-2021 | 16:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2012 |
Inny | 26-09-2021 | 15:00 | Inny | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 3 | Sokół Aleksandrów |
Liga | 26-09-2021 | 13:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | WKS 1957 Wieluń |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 26-09-2021 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | SAP ANDRESPOLIA | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 26-09-2021 | 10:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | Sport Perfect Łódź | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 26-09-2021 | 09:00 | Liga Liga turniejowa F1 | Ceramika Opoczno | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 26-09-2021 | 09:00 | Liga Liga turniejowa F1 | Ceramika Opoczno | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 25-09-2021 | 17:30 | Inny Liga E1 Gr.16 | Włókniarz Moszczenica | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 25-09-2021 | 16:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | TS Szczerbiec Wolbórz |
Sparing | 25-09-2021 | 15:15 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | Football Academy Bełchatów |
Sparing | 25-09-2021 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 4 | GKS Bełchatów |
Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | 25-09-2021 | 12:30 | Liga Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ZKS Włókniarz Zelów |
I LO C2 | 25-09-2021 | 11:00 | Liga I LO C2 | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 1 | RKS Radomsko |
Liga | 25-09-2021 | 09:30 | Liga D2 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | 27 : 0 | LKS Omega Kleszczów |
Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | 25-09-2021 | 09:00 | Liga Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | UKS Hattrick Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-09-2021 | 17:00 | Sparing Mecz Sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Hattrik Bełchatow |
Sparing | 24-09-2021 | 17:00 | Sparing Mecz Sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Hattrik Bełchatow |
Sparing | 24-09-2021 | 17:00 | Sparing Mecz Sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS Hattrick Bełchatów |
Inny | 23-09-2021 | 19:30 | Inny | SP WIDZEW | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | 22-09-2021 | 19:00 | Liga Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 10 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Liga | 22-09-2021 | 18:30 | Liga | Widok Skierniewice | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 22-09-2021 | 18:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. SA |
Liga | 22-09-2021 | 18:00 | Liga Liga E1 Gr.13 | RAP Radomsko | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 22-09-2021 | 16:30 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 22-09-2021 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 1 | SPSCH Widzew |
Liga | 19-09-2021 | 15:00 | Liga Liga turniejowa F1 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 3 | Ceramika Opoczno |
Liga | 19-09-2021 | 13:00 | Liga GKS - AKS SMS | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | AKS SMS Łódź |
Liga | 19-09-2021 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | AKS Łódź |
I LO C2 | 19-09-2021 | 11:00 | Liga I LO C2 | GUKS Gorzkowice | 0 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 19-09-2021 | 11:00 | Liga Liga E1 Gr.13 | LZS ŚWIT KAMIEŃSK | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
D1 gr 6 | 19-09-2021 | 09:45 | Liga D1 gr 6 | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 0 | Astoria Szczerców |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 18-09-2021 | 16:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | LKS Orzeł Parzęczew |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 18-09-2021 | 15:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 2 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 18-09-2021 | 11:30 | Liga Liga E1 Gr.16 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Szczerbiec Wolbórz |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 18-09-2021 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | 17-09-2021 | 17:00 | Liga Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | AS Sulmierzyce | 0 : 36 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 15-09-2021 | 17:30 | Sparing Mecz towarzyski | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 11 | WISŁA PŁOCK SA |
Sparing | 15-09-2021 | 17:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | WISŁA PŁOCK SA |
Sparing | 15-09-2021 | 16:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | WISŁA PŁOCK SA |
Puchar | 15-09-2021 | 15:30 | Puchar III runda | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
Liga | 14-09-2021 | 17:30 | Liga Liga E1 Gr.16 Zaległy mecz | Ap Będków | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 12-09-2021 | 17:30 | Liga E1 grupa 16 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 12-09-2021 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 3 | UKS SMS II Łódź |
Liga | 12-09-2021 | 13:00 | Liga D2 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | ZKS Włókniarz Zelów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 12-09-2021 | 12:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | LKS IKS Inowłódz | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
D1 gr 6 | 12-09-2021 | 11:30 | Liga D1 gr 6 | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 0 | LUKS Astoria Szczerców Junior |
Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | 12-09-2021 | 10:00 | Liga Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | 21 : 1 | Astoria Szczerców |
Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | 11-09-2021 | 14:45 | Liga Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | Concordia Piotrków Trybunalski | 14 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 11-09-2021 | 14:45 | Liga Liga E 1 grupa 13 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | RKS Radomsko |
Liga | 11-09-2021 | 13:00 | Liga ŁKS-GKS | ŁKS Łódź | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okręgowa Piotrków B1 | 11-09-2021 | 13:00 | Liga Liga Okręgowa Piotrków B1 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | PKS Polonia Piotrków Trybunalski |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 11-09-2021 | 11:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | UKS SMS Łódź |
I LO C2 | 11-09-2021 | 10:00 | Liga I LO C2 | ZKS Włókniarz Zelów | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 11-09-2021 | 10:00 | Liga Liga turniejowa F1 | TMF Tomaszów Mazowiecki | 1 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 11-09-2021 | 10:00 | Liga Liga turniejowa F1 | TMF Tomaszów Mazowiecki | 2 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 11-09-2021 | 09:30 | Liga D1 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 2 | MUKS SZÓSTKA Radomsko |
Liga | 11-09-2021 | 09:00 | Liga 1 liga wojewódzka trampkarz C1 | AP Andrespolia | 3 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 05-09-2021 | 17:30 | Liga Liga E1 Gr.16 | Concordia Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I LO C2 | 05-09-2021 | 15:00 | Liga I LO C2 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | Ceramika Opoczno |
Liga | 05-09-2021 | 13:30 | Liga D2 gr 5 | LZS Świt Kamieńsk | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 05-09-2021 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | ŁKS Łódź |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 05-09-2021 | 11:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | MUKS PELIKAN Łowicz |
I Liga Wojewódzka C1 | 05-09-2021 | 11:00 | Liga I Liga Wojewódzka C1 | MKS Zduńska Wola | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 05-09-2021 | 10:00 | Inny Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 12 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 04-09-2021 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | GLKS Włókniarz Moszczenica | 4 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 04-09-2021 | 17:00 | Liga | KS PSV Łódź | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga Okręgowa Piotrków B1 | 04-09-2021 | 17:00 | Liga Liga Okręgowa Piotrków B1 | Zryw Rzeczyca | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 04-09-2021 | 16:30 | Liga Liga E1 Gr.13 | UKS GMINA ROZPRZA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | 04-09-2021 | 13:30 | Liga Liga E1 gr. 12 (Orlik Starszy) | RAP Radomsko | 1 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 04-09-2021 | 10:00 | Liga D1 gr 5 | AS Sulmierzyce | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | 04-09-2021 | 10:00 | Liga Liga E1 gr. 11 (Orlik Starszy) | Akademia GKS Bełchatów | 28 : 5 | LUKS Astoria Junior Szczerców |
D1 gr 6 | 04-09-2021 | 10:00 | Liga D1 gr 6 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 04-09-2021 | 09:00 | Inny Turniej Radom | RKS Radomiak | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 30-08-2021 | 11:00 | Liga D1 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 2 | AS Będków |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 29-08-2021 | 17:30 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | LKS Ceramika Opoczno |
Liga Okręgowa Piotrków B1 | 29-08-2021 | 15:00 | Liga Liga Okręgowa Piotrków B1 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 5 | KS Paradyż |
Liga | 29-08-2021 | 11:30 | Liga D2 gr 5 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | UKS Rozprza |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 29-08-2021 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | SP WIDZEW | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 29-08-2021 | 09:00 | Inny Turniej Łódz | AKS SMS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
D1 gr 6 | 28-08-2021 | 13:00 | Liga D1 gr 6 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | UMKS GRABKA Grabica |
I Liga Wojewódzka C1 | 28-08-2021 | 11:30 | Liga I Liga Wojewódzka C1 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 7 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Sparing | 28-08-2021 | 11:00 | Sparing GRA KONTROLNA | AS Będków | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I LO C2 | 28-08-2021 | 10:00 | Liga I LO C2 | LKS Omega Kleszczów | 0 : 10 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-08-2021 | 09:30 | Sparing Sparing | Astoria Szczerców | 5 : 18 | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 28-08-2021 | 09:00 | Puchar TURNIEJ | Hattrick Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 28-08-2021 | 09:00 | Inny Turniej Łódz | AKS SMS Łódź | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 28-08-2021 | 09:00 | Inny Turniej Bełchatów | UKS Hattrick Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 26-08-2021 | 16:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Concordia Piotrków Trybunalski |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 25-08-2021 | 16:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 4 | AKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka A 1 Junior | 25-08-2021 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka A 1 Junior | Akademia GKS Bełchatów | 12 : 1 | AKS SMS Łódź |
I Liga Wojewódzka C1 | 25-08-2021 | 10:00 | Liga I Liga Wojewódzka C1 | UKS SMS Łódź | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 22-08-2021 | 12:30 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | SMS GKS Tychy |
Sparing | 22-08-2021 | 11:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | SMS GKS Tychy |
Sparing | 22-08-2021 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 7 | Sportowa Częstochowa |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 21-08-2021 | 15:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | MKS Pilica Przedbórz | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-08-2021 | 12:30 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 5 | Odra Opole |
Sparing | 21-08-2021 | 12:00 | Sparing Sparing | WISŁA PŁOCK SA | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-08-2021 | 11:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 6 | Odra Opole |
I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | 21-08-2021 | 10:00 | Liga I LIGA WOJEWÓDZKA B2 JUNIOR MŁODSZY | SAP ANDRESPOLIA | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-08-2021 | 09:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 5 | Łódzka Akademia Futbolu |
Inny | 19-08-2021 | 17:30 | Inny Sparing | BTS Rekord Bielsko-Biała | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 18-08-2021 | 17:00 | Puchar | LKS Polonia Gorzędów | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 18-08-2021 | 17:00 | Puchar | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 1 | LKS Astoria Szczerców |
Sparing | 18-08-2021 | 11:00 | Sparing WIDZEW - GKS | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 4 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 18-08-2021 | 10:30 | Sparing Mecz towarzyski | BTS Rekord Bielsko-Biała | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 18-08-2021 | 10:00 | Sparing GRA KONTROLNA | BTS Rekord Bielsko-Biała | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 17-08-2021 | 17:30 | Sparing Sparing | BTS Rekord Bielsko-Biała | 10 : 12 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-08-2021 | 17:45 | Sparing Sparing | Be A Star FA Wilczki | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-08-2021 | 17:15 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Grabka Grabica |
Sparing | 15-08-2021 | 14:00 | Sparing | GKS Piast Gliwice | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 15-08-2021 | 14:00 | Sparing Gra kontrolna | Zagłębie Sosnowiec | 6 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 15-08-2021 | 13:00 | Inny mecz sparingowy | Zagłębie Sosnowiec | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 15-08-2021 | 13:00 | Sparing Gra kontrolna | Żywiecka Akademia Piłki Nożnej | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | 15-08-2021 | 11:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" GRUPA 2 | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 0 | LKS Astoria Szczerców |
Sparing | 15-08-2021 | 10:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 12 : 26 | MGUKS Pogoń Zduńska Wola |
Sparing | 14-08-2021 | 13:00 | Sparing Juventus Bydgoszcz | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 1 | Juventus Bydgoszcz |
Sparing | 14-08-2021 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 5 | UKS SMS Łódź |
Sparing | 14-08-2021 | 09:00 | Sparing Sparing | Hattrick Bełchatów 2011 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 14-08-2021 | 09:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów - Dziewczyny |
Sparing | 14-08-2021 | 09:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2014 |
Inny | 13-08-2021 | 16:30 | Inny | Akademia Piłkarskie Talenty | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-08-2021 | 11:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | WARTA POZNAŃ SA |
Sparing | 12-08-2021 | 17:30 | Sparing Sparing | MKS Zduńska Wola | 7 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 12-08-2021 | 11:00 | Sparing GRA KONTROLNA | GSS Grodzisk Wlkp | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 12-08-2021 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 6 | SPN SZAMOTUŁY |
Sparing | 11-08-2021 | 19:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | UMKS KORAB ŁASK |
Sparing | 11-08-2021 | 17:30 | Sparing Mecz towarzyski | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AP Reissa |
Sparing | 11-08-2021 | 17:30 | Sparing Mecz towarzyski | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AP Reissa |
Sparing | 11-08-2021 | 16:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | Orkan Chorzemin |
Sparing | 10-08-2021 | 16:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | AP OBORNIKI |
Sparing | 10-08-2021 | 16:00 | Sparing GRA KONTROLNA | POZNAŃSKA 13 Poznań | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-08-2021 | 18:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Warta Gorzów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-08-2021 | 16:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | WKS Wieluń |
Sparing | 07-08-2021 | 12:00 | Sparing Pogoń-GKS | MGUKS Pogoń Zduńska Wola | 0 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 07-08-2021 | 10:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | WKS Wieluń 2011 |
Sparing | 05-08-2021 | 19:00 | Sparing Mecz towarzyski | Akademia GKS Bełchatów | 14 : 3 | Football Academy Bełchatów |
Sparing | 05-08-2021 | 18:00 | Sparing 13 Poznań | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | POZNAŃSKA 13 Poznań |
Sparing | 05-08-2021 | 17:30 | Sparing GRA KONTROLNA | Lechia Gdańsk | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 05-08-2021 | 17:30 | Sparing Gra kontrolna | UKS AP Reissa Poznań | 5 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 05-08-2021 | 16:00 | Sparing Kania Gostyń | MKS KANIA Gostyń | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-08-2021 | 19:00 | Sparing | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 04-08-2021 | 18:30 | Sparing | GKS Ksawerów | 4 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 04-08-2021 | 18:00 | Inny mecz sparingowy | WARTA POZNAŃ | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 03-08-2021 | 17:00 | Sparing Akademia Reissa | Akademia Reissa | 5 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 02-08-2021 | 16:00 | Sparing SPN Szamotuły | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | SPN SZAMOTUŁY |
Sparing | 01-08-2021 | 17:30 | Sparing | SUCHARY Suchy Las | 2 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 01-08-2021 | 10:30 | Sparing | MGKS Skalnik Sulejów | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 31-07-2021 | 18:00 | Inny mecz sparingowy | AP Reiss | 7 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 31-07-2021 | 08:00 | Sparing SKRA Częstochowa / GKS Katowice | Skra Częstochowa | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 30-07-2021 | 18:30 | Sparing | KS Lipno Stęszew | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 30-07-2021 | 18:00 | Sparing GKS - AP REISSA | AP REISSA Poznań | 4 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 30-07-2021 | 16:30 | Sparing | AP REISSA Poznań | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 29-07-2021 | 18:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 4 | WISŁA FORDON |
Sparing | 29-07-2021 | 18:00 | Sparing Mecz towarzyski | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 12 | WISŁA FORDON |
Sparing | 29-07-2021 | 18:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 15 | WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON |
Sparing | 29-07-2021 | 16:30 | Sparing Mecz towarzyski | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 14 | AP Wigry Suwałki |
Sparing | 28-07-2021 | 19:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | WISŁA FORDON |
Sparing | 28-07-2021 | 15:30 | Sparing Wigry Suwałki | WIGRY SUWAŁKI S.A. | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-07-2021 | 18:30 | Sparing | GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-07-2021 | 18:00 | Sparing GKS - AP REISSA | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | AP REISSA Poznań |
Sparing | 27-07-2021 | 16:30 | Sparing | AP REISSA Poznań | 2 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 25-07-2021 | 10:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 1 | AKS SMS Łódź |
Sparing | 25-07-2021 | 09:15 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-07-2021 | 11:30 | Sparing GRA Wewnętrzna | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 6 | GKS Bełchatów |
Sparing | 24-07-2021 | 11:00 | Sparing GKS Katowice | GKS Katowice | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-07-2021 | 10:00 | Sparing Rozwój Katowice | KS ROZWÓJ KATOWICE | 3 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-07-2021 | 10:00 | Sparing GRA KONTROLNA | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-07-2021 | 18:00 | Sparing | GKS Orkan Buczek | 3 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 18-07-2021 | 09:00 | Inny mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | GKS Bełchatów 2008 |
Sparing | 18-07-2021 | 09:00 | Sparing Gra kontrolna | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2007 |
Sparing | 17-07-2021 | 10:00 | Sparing GKS Bełchatów 2005 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 3 | GKS Bełchatów 2005 |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 30-06-2021 | 18:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | TS Szczerbiec Wolbórz |
Liga makroregionalna grupa A | 27-06-2021 | 12:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 3 | MKS Polonia W-wa |
Inny | 27-06-2021 | 08:30 | Inny Turniej Ksawerów | GKS Ksawerów | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 26-06-2021 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | LUKS Gomunice | 0 : 12 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 26-06-2021 | 14:00 | Liga | ŁKS Łódź | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 26-06-2021 | 12:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Łódzka Akademia Futbolu |
D2 MŁODZIK GRUPA 7 | 25-06-2021 | 18:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 7 | Akademia GKS Bełchatów | 12 : 0 | LKS VIS Gidle |
Inny | 25-06-2021 | 18:00 | Inny Liga partnerska | Akademia GKS Bełchatów | - : - | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Sparing | 25-06-2021 | 16:00 | Sparing Liga partnerska | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 24-06-2021 | 19:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | UKS Gal Gaz Galewice |
Sparing | 24-06-2021 | 19:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 17 : 17 | ZKS Włókniarz Zelów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 24-06-2021 | 18:30 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | LKS Lubochnia | 0 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 8 | 24-06-2021 | 18:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 8 | Relax Czerniewice | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 24-06-2021 | 17:30 | Liga Mecz ligowy | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 4 | UKS JUNIOR KLESZCZÓW |
D2 MŁODZIK GRUPA 7 | 23-06-2021 | 16:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 7 | LZS ŚWIT KAMIEŃSK | 1 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 21-06-2021 | 18:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | KS Ceramika Opoczno | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 21-06-2021 | 17:30 | Liga Mecz ligowy | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 13 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Sparing | 21-06-2021 | 17:30 | Sparing sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 12 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Liga makroregionalna grupa A | 20-06-2021 | 14:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | ITS JEZIORAK IŁAWA | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 7 | 20-06-2021 | 13:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 7 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | UKS Piotrcovia |
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | 20-06-2021 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | LZS Świt Kamieńsk | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 20-06-2021 | 10:00 | Liga | AP Andrespolia | 2 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-06-2021 | 10:00 | Sparing Trójmecz PTC Pabianice 2011, Hattrick 2011 | PTC Pabianice | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 20-06-2021 | 10:00 | Inny Turniej Warszawa | MKS Wicher Kobyłka | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 19-06-2021 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 0 | KS Niedośpielin |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 19-06-2021 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Łódź: | 19-06-2021 | 11:00 | Liga Łódź: | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS SMS Łódź |
D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | 19-06-2021 | 11:00 | Liga D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | AS Sulmierzyce | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 8 | 19-06-2021 | 10:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 8 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | TS Szczerbiec Wolbórz |
Liga | 19-06-2021 | 09:00 | Liga Mecz ligowy | LZS Świt Kamieńsk | 10 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 18-06-2021 | 17:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | SP Widzew Łódź |
Liga | 18-06-2021 | 17:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | SP WIDZEW |
Łódź: | 16-06-2021 | 18:00 | Liga Łódź: | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 12 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 16-06-2021 | 16:30 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Zawisza Rzgów | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-06-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AKS SMS Łódź |
Sparing | 13-06-2021 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 4 | VIKTORIA RĄBIEŃ |
Liga makroregionalna grupa A | 12-06-2021 | 18:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | MKS Polonia W-wa | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 12-06-2021 | 17:30 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | UKS SMS II Łódź | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 12-06-2021 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | MGKS Drzewica | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 12-06-2021 | 13:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 14 : 0 | WKS 1957 Wieluń |
Liga | 12-06-2021 | 11:00 | Liga | WARTA SIERADZ JR | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Łódź: | 12-06-2021 | 11:00 | Liga Łódź: | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | 12-06-2021 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński |
D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | 12-06-2021 | 09:30 | Liga D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 0 | Astoria Szczerców |
D2 MŁODZIK GRUPA 8 | 10-06-2021 | 17:30 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 8 | Akademia GKS Bełchatów | 22 : 0 | Luciąża Przygłów |
Łódź: | 09-06-2021 | 19:00 | Liga Łódź: | MLKS Widok Skierniewice | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-06-2021 | 18:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Ceramika Opoczno |
D2 MŁODZIK GRUPA 7 | 09-06-2021 | 18:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 7 | RAP Radomsko | 0 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 09-06-2021 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 0 | LKS Omega II Kleszczów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 09-06-2021 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | AKS SMS Łódź |
Liga makroregionalna grupa A | 07-06-2021 | 14:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | ITS JEZIORAK IŁAWA |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 06-06-2021 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | Lechia Bełchatów |
Liga | 06-06-2021 | 14:30 | Liga Liga turniejowa F1 2012 Polonia Piotrków, Piotrkovia, Moszczenica, GKS Bełchatów 2013, APN Piotrków | UKS APN Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 06-06-2021 | 14:30 | Liga Liga turniejowa F1 | APN Piotrków Trybunalski | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 06-06-2021 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | Sport Perfect |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 05-06-2021 | 17:30 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | MUKS Stal Niewiadów | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 05-06-2021 | 15:30 | Liga Mecz ligowy | RAP Radomsko | 10 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 05-06-2021 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki | 1 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 05-06-2021 | 11:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | KS Sporting Radomsko | 1 : 10 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | 05-06-2021 | 11:00 | Liga D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | LKS ZAWISZA PAJĘCZNO | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 05-06-2021 | 09:00 | Puchar Liga Turniejowa E2 - Orlik Młodszy | PGE GKS Bełchatów 2012 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 05-06-2021 | 09:00 | Liga Liga turiejowa GKS 2011, Hattrick 2011, FA 2011, Astoria 2011 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2011 |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 03-06-2021 | 11:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | LKS Polonia Gorzędów |
Liga | 03-06-2021 | 09:00 | Liga Liga turniejowa F1 2012 Polonia Piotrków, Piotrkovia, Moszczenica, GKS Bełchatów 2013, APN Piotrków | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2013 |
Liga | 03-06-2021 | 09:00 | Liga Liga turniejowa F1 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 4 | PGE GKS Bełchatów 2012 |
Liga | 02-06-2021 | 19:45 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | UKS Piotrcovia |
D2 MŁODZIK GRUPA 8 | 02-06-2021 | 18:30 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 8 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 4 | MUKS STAL NIEWIADÓW |
Liga | 02-06-2021 | 18:30 | Liga Mecz ligowy | Zawisza Pajeczno | 12 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 02-06-2021 | 18:00 | Liga | TS Sokół Aleksandrów Łódzki | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 7 | 02-06-2021 | 17:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 7 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb |
D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | 02-06-2021 | 15:30 | Liga D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 24 : 0 | Gminno-Uczniowski Klub Sportowy "Gorzkowice" |
Sparing | 01-06-2021 | 19:00 | Sparing Sparing | Hattrick Bełchatów 2010 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | 01-06-2021 | 17:30 | Liga Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | UKS APN Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 30-05-2021 | 11:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | UMKS Grabka Grabica |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 30-05-2021 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | RKS Radomsko | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 30-05-2021 | 09:00 | Puchar Turniej Duma Górniczego Miasta | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 2 | GKS Ksawerów |
Łódź: | 29-05-2021 | 17:00 | Liga Łódź: | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 4 | ŁKS Łódź |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 29-05-2021 | 15:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | MUKS Pelikan 2004 |
Sparing | 29-05-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 4 | Football Academy Bełchatów |
Liga makroregionalna grupa A | 29-05-2021 | 13:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Olimpia Zambrów | 2 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 29-05-2021 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | SPSCH Widzew |
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | 29-05-2021 | 11:30 | Liga Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | Akademia GKS Bełchatów | 16 : 0 | LZS Świt Kamieńsk |
Puchar | 29-05-2021 | 11:00 | Puchar Liga Turniejowa E2 - Orlik Młodszy | Football Academy Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 29-05-2021 | 10:00 | Inny Liga Turniejowa | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 0 | Champions Piotrków Trybunalski |
Liga | 29-05-2021 | 09:00 | Liga Mecz ligowy | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 8 | RKS Radomsko |
Liga | 29-05-2021 | 08:00 | Liga Liga Turniejowa Orlik 2011 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | FA Bełchatów 2011 |
Sparing | 29-05-2021 | 07:30 | Sparing | LKS Omega Kleszczów | 6 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 8 | 27-05-2021 | 18:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 8 | LKS IKS INOWŁÓDZ | 1 : 12 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 26-05-2021 | 18:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
D2 MŁODZIK GRUPA 7 | 26-05-2021 | 18:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 7 | LKS VIS Gidle | 1 : 15 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 26-05-2021 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 0 | UKS SMS II Łódź |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 25-05-2021 | 18:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki | 0 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 23-05-2021 | 17:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | MGKS Skalnik Sulejów |
Liga makroregionalna grupa A | 23-05-2021 | 15:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 2 | Olimpia Zambrów |
Łódź: | 23-05-2021 | 10:00 | Liga Łódź: | UKS SMS Łódź | 1 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 23-05-2021 | 09:00 | Puchar Liga Turniejowa E2 - Orlik Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2012 |
Liga | 23-05-2021 | 09:00 | Liga Liga turiejowa GKS 2011, Hattrick 2011, FA 2011, Astoria 2011 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2011 |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 22-05-2021 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | GLKS Włókniarz Moszczenica | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-05-2021 | 14:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | ŁKS Łódź |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 22-05-2021 | 12:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | Łódzka Akademia Futbolu | 4 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 8 | 22-05-2021 | 12:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 8 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | Relax Czerniewice |
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | 22-05-2021 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | Ceramika Opoczno | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 22-05-2021 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 7 | 22-05-2021 | 10:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 7 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | LZS ŚWIT KAMIEŃSK |
Liga | 22-05-2021 | 10:00 | Liga Mecz ligowy | LKS Omega Kleszczów | 14 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 22-05-2021 | 10:00 | Liga Liga turniejowa F1 2012 Polonia Piotrków, Piotrkovia, Moszczenica, GKS Bełchatów 2013, APN Piotrków | Włókniarz Moszczenica | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 22-05-2021 | 10:00 | Inny Liga turniejowa F1 | Włókniarz Moszczenica | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 22-05-2021 | 09:00 | Inny Liga Turniejowa F2 | UKS Hattrick Bełchatów | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 20-05-2021 | 19:45 | Liga 2 liga Junior Młodszy B2 | SP WIDZEW | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | 20-05-2021 | 18:00 | Liga D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 3 | AS Sulmierzyce |
Liga | 19-05-2021 | 20:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | AP Andrespolia |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 19-05-2021 | 18:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 0 | LKS Olimpia Wola Załężna |
Liga makroregionalna grupa A | 19-05-2021 | 15:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 4 | UKS NAKI OLSZTYN |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 19-05-2021 | 12:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | SP Widzew Łódź | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 18-05-2021 | 19:00 | Liga Mecz ligowy | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 3 | KS Victoria Żytno |
Liga makroregionalna grupa A | 16-05-2021 | 18:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | UKS NAKI OLSZTYN | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 7 | 16-05-2021 | 13:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 7 | UKS Piotrcovia | 2 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 16-05-2021 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Sokół Aleksandrów | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 16-05-2021 | 12:00 | Liga | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 8 | 16-05-2021 | 10:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 8 | TS Szczerbiec Wolbórz | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 16-05-2021 | 10:00 | Liga Liga turniejowa F1 2012 Polonia Piotrków, Piotrkovia, Moszczenica, GKS Bełchatów 2013, APN Piotrków | POLONIA PIOTRKOW | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 16-05-2021 | 10:00 | Liga Liga turniejowa F1 | PKS Polonia Piotrków Trybunalski | 2 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 15-05-2021 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | LZS Świt Kamieńsk | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | 15-05-2021 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 0 | LKS Omega Kleszczów |
Liga | 15-05-2021 | 10:00 | Liga Liga turniejowa F1 | UMKS GRABKA Grabica | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 15-05-2021 | 09:00 | Puchar Liga Turniejowa E2 - Orlik Młodszy | PGE GKS Bełchatów 2012 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 15-05-2021 | 09:00 | Liga Liga turiejowa GKS 2011, Hattrick 2011, FA 2011, Astoria 2011 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2011 |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 14-05-2021 | 19:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
Łódź: | 14-05-2021 | 19:00 | Liga Łódź: | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | Andrespolia Wiśniowa Góra |
D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | 14-05-2021 | 18:00 | Liga D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 1 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 7 | 12-05-2021 | 18:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 7 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | GUKS Gorzkowice |
Sparing | 12-05-2021 | 18:00 | Sparing | ŁKS Łódź 2012 | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | 12-05-2021 | 17:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | ZKS Włókniarz Zelów | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | 12-05-2021 | 17:00 | Liga D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | UMKS GRABKA Grabica | 1 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | 09-05-2021 | 17:30 | Liga Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński | 0 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-05-2021 | 15:00 | Liga Liga Turniejowa Zak Starszy F1 2012 | UKS Piotrcovia | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-05-2021 | 15:00 | Sparing Liga turniejowa F1 | UKS Piotrcovia | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 09-05-2021 | 14:00 | Liga Mecz ligowy | UKS Hattrick Bełchatów | 9 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga makroregionalna grupa A | 09-05-2021 | 13:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | ŁKS 1926 Łomża |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 09-05-2021 | 11:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | MKS Pilica Przedbórz |
Łódź: | 09-05-2021 | 11:00 | Liga Łódź: | MKS Zduńska Wola | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 8 | 09-05-2021 | 10:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 8 | Luciąża Przygłów | 1 : 18 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-05-2021 | 09:00 | Sparing Liga Turniejowa F2 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | MABO Piotrków Trybunalski |
Sparing | 08-05-2021 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 5 | Łódzka Akademia Futbolu |
Inny | 08-05-2021 | 13:00 | Inny Liga Turniejowa Orlik 2011 | Astoria Szczerców | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 08-05-2021 | 11:30 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | UKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 08-05-2021 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | ŁKS Łódź | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 08-05-2021 | 11:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb | 1 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | 08-05-2021 | 11:00 | Liga D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | Astoria Szczerców | 1 : 13 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 7 | 08-05-2021 | 10:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 7 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | RAP Radomsko |
Łódź: | 05-05-2021 | 19:00 | Liga Łódź: | Andrespolia Wiśniowa Góra | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 05-05-2021 | 18:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | LZS Start Lgota Wielka | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 05-05-2021 | 17:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | Sokół Aleksandrów |
D2 MŁODZIK GRUPA 8 | 03-05-2021 | 12:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 8 | MUKS STAL NIEWIADÓW | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | 03-05-2021 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | LKS Omega Kleszczów | 0 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga makroregionalna grupa A | 02-05-2021 | 14:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 5 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 02-05-2021 | 13:00 | Sparing PGE GKS Bełchatów- Lech Poznań | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | KKS Lech Poznań S.A |
D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | 02-05-2021 | 11:30 | Liga D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 3 | LKS ZAWISZA PAJĘCZNO |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 02-05-2021 | 11:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | WKS 1957 Wieluń | 1 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Łódź: | 02-05-2021 | 11:00 | Liga Łódź: | UKS Piotrcovia | 3 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 02-05-2021 | 09:00 | Liga Liga Turniejowa Orlik Młodszy 2011 E2 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2011 |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 01-05-2021 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | KS Paradyż | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 01-05-2021 | 14:00 | Liga Mecz ligowy | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 7 | ZKS Włókniarz Zelów |
Liga | 01-05-2021 | 12:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | WARTA SIERADZ JR |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 01-05-2021 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | UKS SMS Łódź | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 01-05-2021 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | AKS SMS Łódź | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | 01-05-2021 | 10:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | UKS APN Piotrków Trybunalski |
Inny | 01-05-2021 | 09:00 | Inny Liga Turniejowa F2 | UKS FA BEŁCHATÓW | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 30-04-2021 | 18:00 | Sparing Sparing | UKS FA BEŁCHATÓW | 8 : 10 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 30-04-2021 | 17:00 | Sparing Sparing | UMKS KORAB ŁASK | 12 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Łódź: | 28-04-2021 | 18:00 | Liga Łódź: | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 3 | MLKS Widok Skierniewice |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 28-04-2021 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | LKS Astoria Szczerców |
Liga | 28-04-2021 | 16:30 | Liga | Sport Perfect | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 28-04-2021 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 3 | KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 28-04-2021 | 14:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 14 : 2 | KS Sporting Radomsko |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 25-04-2021 | 14:30 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | MUKS Pelikan 2004 | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga makroregionalna grupa A | 25-04-2021 | 12:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | KS URSUS WARSZAWA |
Sparing | 25-04-2021 | 10:00 | Sparing PGE GKS Bełchatów 2010- PGE GKS Bełchatów 2008 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 11 | PGE GKS Bełchatów 2008 |
Liga | 25-04-2021 | 09:00 | Liga Liga Turniejowa Orlik 2011 | UKS Hattrik Bełchatow | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 24-04-2021 | 15:00 | Inny Liga turniejowa F1 | PGE GKS Bełchatów 2012 | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 7 | 24-04-2021 | 13:30 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 7 | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | 24-04-2021 | 13:30 | Liga D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | Gminno-Uczniowski Klub Sportowy "Gorzkowice" | 1 : 13 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 24-04-2021 | 11:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | TS Sokół Aleksandrów Łódzki |
Łódź: | 24-04-2021 | 11:00 | Liga Łódź: | ŁKS Łódź | 5 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 24-04-2021 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | SPSCH Widzew | 4 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 24-04-2021 | 10:00 | Liga Mecz ligowy | MKS PILICA PRZEDBÓRZ | 9 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 MŁODZIK GRUPA 8 | 24-04-2021 | 09:30 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 8 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | LKS IKS INOWŁÓDZ |
Liga | 24-04-2021 | 09:00 | Liga Liga Turniejowa Zak Starszy F1 | Akademia GKS Bełchatów | - : - | UKS APN Piotrków Trybunalski |
Inny | 24-04-2021 | 09:00 | Inny Liga Turniejowa F2 | MABO Piotrków Trybunalski | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 22-04-2021 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | KS Warta Sieradz |
Sparing | 27-03-2021 | 15:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Zawisza Rzgów |
Sparing | 26-03-2021 | 17:30 | Sparing 2005 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 6 | GKS 2005 |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 26-03-2021 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | ŁKS Łódź | 3 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | 25-03-2021 | 19:00 | Liga D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Sparing | 25-03-2021 | 17:00 | Sparing Sparing | GKS Ksawerów | 8 : 32 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-03-2021 | 17:00 | Sparing 2005/2006 B1 LO | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 4 | PKS Polonia Piotrków Trybunalski |
Łódź: | 21-03-2021 | 15:00 | Liga Łódź: | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 4 | MKS Zduńska Wola |
Liga makroregionalna grupa A | 21-03-2021 | 13:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | ŁKS 1926 Łomża | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Liga | 21-03-2021 | 13:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | UMKS GRABKA Grabica |
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | 21-03-2021 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | ZKS Włókniarz Zelów |
Sparing | 21-03-2021 | 09:00 | Sparing PGE GKS Bełchatów- ŁAF | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 6 | Łódzka Akademia Futbolu |
Sparing | 20-03-2021 | 16:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | EBE ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 20-03-2021 | 16:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | EBE ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Liga | 20-03-2021 | 15:00 | Liga | UKS SMS Łódź | 4 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 20-03-2021 | 14:00 | Liga II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 2 | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb |
Liga | 20-03-2021 | 14:00 | Liga | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 2 | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb |
Sparing | 20-03-2021 | 14:00 | Sparing Sparing | Legia Warszawa | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 20-03-2021 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 3 | ŁKS Łódź |
D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | 20-03-2021 | 12:00 | Liga D2 Młodzik Grupa 6 (RW) | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | UMKS GRABKA Grabica |
Sparing | 20-03-2021 | 09:00 | Sparing sparing | LKS Omega Kleszczów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-03-2021 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | AP Będków |
Sparing | 19-03-2021 | 18:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów Rocznik 2013 |
Sparing | 19-03-2021 | 18:00 | Sparing sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 4 | GKS Bełchatów 2012 |
D2 MŁODZIK GRUPA 7 | 19-03-2021 | 16:00 | Liga D2 MŁODZIK GRUPA 7 | GUKS Gorzkowice | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 17-03-2021 | 17:00 | Sparing | Jagiellonia Tuszyn | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-03-2021 | 16:30 | Sparing Stadion Śląski - PGE GKS Bełchatów 2010 | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 5 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 16-03-2021 | 16:30 | Sparing Stadion Śląski - PGE GKS Bełchatów II 2010 | KS Stadion Śląski Chorzów | 2 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 14-03-2021 | 15:00 | Sparing sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | Jagiellonia Tuszyn |
Sparing | 14-03-2021 | 13:00 | Sparing Mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 3 | GKS 2005 |
Sparing | 14-03-2021 | 13:00 | Sparing | Wisła Płock | 4 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 14-03-2021 | 11:00 | Sparing Mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 16 : 0 | Orzeł Wola Wiązowa |
Inny | 14-03-2021 | 11:00 | Inny Trójmecz Hattrick 2011 2012 APN Piotrków 2012 | UKS APN Piotrków Trybunalski | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 14-03-2021 | 10:00 | Inny | UKS Piotrcovia | 6 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 14-03-2021 | 10:00 | Sparing RAP Radomsko | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | RAP Radomsko |
Sparing | 14-03-2021 | 09:00 | Sparing | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-03-2021 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | UMKS Grabka Grabica |
Sparing | 13-03-2021 | 14:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | UMKS GRABKA Grabica |
Liga makroregionalna grupa A | 13-03-2021 | 13:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Sparing | 13-03-2021 | 09:30 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA |
Sparing | 10-03-2021 | 19:00 | Sparing Mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | UMKS KORAB ŁASK |
Sparing | 10-03-2021 | 17:30 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 5 | GKS Bełchatów 2005 |
Sparing | 10-03-2021 | 17:30 | Sparing | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 5 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 10-03-2021 | 16:15 | Sparing sparing | Akademia GKS Bełchatów | 12 : 7 | PGE GKS Bełchatów 2012 |
Sparing | 10-03-2021 | 16:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | - : - | PGE GKS Bełchatów 2011 |
Sparing | 07-03-2021 | 16:30 | Sparing Mecz sparingowy | UKS SMS Łódź | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 07-03-2021 | 13:30 | Sparing | AP Reiss | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 07-03-2021 | 13:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 10 | Warta Sieradz |
Liga makroregionalna grupa A | 07-03-2021 | 12:00 | Liga Liga makroregionalna grupa A | KS URSUS WARSZAWA | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-03-2021 | 17:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 6 | VIKTORIA RĄBIEŃ |
Sparing | 06-03-2021 | 17:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 12 : 2 | VIKTORIA RĄBIEŃ |
Sparing | 06-03-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 2 | GKS Bełchatów 2007 |
Sparing | 06-03-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 7 | GKS Bełchatów |
Sparing | 06-03-2021 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 2 | EBE ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 06-03-2021 | 11:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 7 | ŁKS III Łódź |
Sparing | 06-03-2021 | 10:00 | Sparing Sparing | MKP Boruta Zgierz | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-03-2021 | 10:00 | Sparing sparing | Akademia GKS Bełchatów | 18 : 3 | Sokół Aleksandrów |
Sparing | 06-03-2021 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 0 | RAP Radomsko |
Sparing | 05-03-2021 | 09:30 | Sparing SPARING | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 1 : 3 | GKS Bełchatów |
Sparing | 03-03-2021 | 19:00 | Sparing Mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 2 | Concordia Piotrków Trybunalski |
Sparing | 28-02-2021 | 13:00 | Sparing Mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 0 | LUKS Gomunice |
Sparing | 28-02-2021 | 12:20 | Sparing sparing | PARASOL WROCŁAW | 13 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-02-2021 | 11:40 | Sparing sparing | Akademia Zduńska Wola | 8 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-02-2021 | 11:30 | Sparing sparing | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 7 | RAP Radomsko |
Inny | 28-02-2021 | 11:00 | Inny Czwórmecz Widzew, Parasol Wrocław, Orły Zduńska Wola | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 9 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-02-2021 | 11:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 2 | PSV Łódź |
Sparing | 28-02-2021 | 10:00 | Sparing MABO Piotrków Tryb. 2009- PGE GKS Bełchatów 2010 | Projekt Akademi MABO Piotrków Trybunalski 2009 | 6 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 28-02-2021 | 09:00 | Sparing PGE GKS Bełchatów 2010 - GUKS Gorzkowice 2009 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 8 | GUKS Gorzkowice |
Sparing | 28-02-2021 | 08:00 | Sparing | RAP Radomsko | 5 : 12 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-02-2021 | 17:00 | Sparing SPARING | GKS Bełchatów | 0 : 9 | UKS SMS Łódź |
Sparing | 27-02-2021 | 15:00 | Sparing SPARING | GKS Bełchatów | 3 : 2 | UKS SMS Łódź |
Sparing | 27-02-2021 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 1 | EBE ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Inny | 27-02-2021 | 12:20 | Inny sparing | Hattrick Bełchatów | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-02-2021 | 11:40 | Sparing sparing | Hattrick Bełchatów | 2 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-02-2021 | 11:30 | Sparing sparing | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 12 | FA Bełchatów |
Sparing | 27-02-2021 | 11:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 5 | GKS Orkan Buczek |
Sparing | 27-02-2021 | 11:00 | Sparing sparing | Hattrick Bełchatów | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-02-2021 | 10:00 | Sparing FC Wrocław Academy- PGE GKS Bełchatów 2010 | FC Wrocław Academy | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-02-2021 | 10:00 | Sparing Śląsk Wrocław- PGE GKS Bełchatów 2010 | ŚLĄSK WROCŁAW | 3 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 27-02-2021 | 09:00 | Sparing sparing | Akademia GKS Bełchatów | 15 : 11 | TMF Tomaszów Mazowiecki |
Sparing | 27-02-2021 | 09:00 | Sparing sparing | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 6 | TMF Tomaszów Mazowiecki |
Inny | 21-02-2021 | 15:00 | Inny PGE GKS Bełchatów 2010- Parasol Wrocław | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 7 | PARASOL WROCŁAW |
Sparing | 21-02-2021 | 13:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 7 : 1 | Tur Turek 2006 |
Sparing | 21-02-2021 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | MGUKS Pogoń Zduńska Wola |
Sparing | 21-02-2021 | 11:00 | Sparing Trójmecz | Odra Opole | 5 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-02-2021 | 10:00 | Sparing Trójmecz | RKP SP ROW W RYBNIKU | 2 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-02-2021 | 09:00 | Sparing GKS 2010. | Akademia GKS Bełchatów | 11 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 21-02-2021 | 08:00 | Sparing PGE GKS Bełchatów 2010 - PGE GKS Bełchatów 2009 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 10 | PGE GKS Bełchatów 2009 |
Sparing | 21-02-2021 | 08:00 | Sparing PGE GKS Bełchatów 2010 - FA Łódź Zachód 2009 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 7 | FA Łódź Zachód |
Sparing | 21-02-2021 | 08:00 | Sparing Włokniarz Pabianice | Football Academy Łódź Zachód | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-02-2021 | 18:00 | Sparing | UKS SMS Łódź | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-02-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 1 | UMKS KORAB ŁASK |
Sparing | 20-02-2021 | 13:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 5 : 1 | LKS Czarni Rząśnia |
Sparing | 20-02-2021 | 13:00 | Sparing Mecz sparingowy | RKS Radomiak Radom | 7 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 20-02-2021 | 11:00 | Sparing sparing | Akademia GKS Bełchatów | 18 : 12 | AKS SMS Łódź |
Sparing | 20-02-2021 | 09:00 | Sparing PGE GKS Bełchatów 2010 - Orły Zduńska Wola 2009 | Akademia Zduńska Wola | 3 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 14-02-2021 | 16:00 | Inny Warta Poznań, Ostrovia Ostrów Wlkp., Suchary Suchy Las 2009- PGE GKS Bełchatów 2010 | Ostrovia Ostrów Wlkp | 0 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 14-02-2021 | 15:00 | Inny Warta Poznań, Ostrovia Ostrów Wlkp., Suchary Suchy Las 2009- PGE GKS Bełchatów 2010 | SUCHARY Suchy Las | 0 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 14-02-2021 | 14:00 | Inny Warta Poznań, Ostrovia Ostrów Wlkp., Suchary Suchy Las 2009- PGE GKS Bełchatów 2010 | WARTA POZNAŃ SA | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 14-02-2021 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 2 | AKADEMIA PIŁKARSKA NOWE SKALMIERZYCE |
Sparing | 14-02-2021 | 10:00 | Sparing Mecz sparingowy | UKS SMS Łódź | 2 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 14-02-2021 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 9 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. |
Sparing | 13-02-2021 | 17:00 | Sparing SPARING | GKS Bełchatów | 9 : 0 | SOKÓŁ Kleczew |
Sparing | 13-02-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 2 | RKS Radomsko |
Inny | 13-02-2021 | 14:00 | Inny Gra wewnętrzna | Akademia GKS Bełchatów | 23 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-02-2021 | 13:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 3 | Włókniarz Zelów |
Sparing | 13-02-2021 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 4 | Skra Częstochowa |
Sparing | 13-02-2021 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-02-2021 | 08:30 | Sparing PGE GKS Bełchatów 2010- PGE GKS Bełchatów 2008 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 8 | GKS Bełchatów 2008 |
Sparing | 13-02-2021 | 08:00 | Sparing Włókniarz Zelów | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 3 | ZKS Włókniarz Zelów |
Sparing | 13-02-2021 | 08:00 | Sparing | Football Academy Bełchatów | 12 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 11-02-2021 | 16:00 | Sparing | Coerver Football Camps | 3 : 4 | GKS Bełchatów |
Sparing | 10-02-2021 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 3 | MGKS Skalnik Sulejów |
Sparing | 10-02-2021 | 15:30 | Sparing Kadra Narodowa Coerver Coaching- PGE GKS Bełchatów 2010 | Coerver Coaching | 1 : 6 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 09-02-2021 | 19:00 | Sparing | Coerver Coaching | 2 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 07-02-2021 | 17:00 | Inny SPARING | Skra Częstochowa | 0 : 1 | GKS Bełchatów |
Sparing | 07-02-2021 | 13:00 | Sparing Mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 1 | CHAMPION WARSZAWA |
Sparing | 07-02-2021 | 11:00 | Sparing Gra wewnętrzna | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 07-02-2021 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 7 | UMKS KORAB ŁASK |
Sparing | 06-02-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | Alma Grocholice |
Sparing | 06-02-2021 | 13:00 | Sparing | Warta Sieradz | 1 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-02-2021 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 4 | GKS Bełchatów SA |
Sparing | 06-02-2021 | 11:00 | Sparing | AP Andrespolia | 0 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-02-2021 | 10:00 | Sparing | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 2 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 06-02-2021 | 09:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 0 | AP Andrespolia |
Sparing | 06-02-2021 | 08:00 | Sparing Zawisza Rzgów / Jutrzenka Bychlew | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 1 | Zawisza Rzgów |
Sparing | 06-02-2021 | 08:00 | Sparing Sparing | Astoria Szczerców | 3 : 14 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 05-02-2021 | 17:00 | Sparing Sparing | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 16 : 16 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 31-01-2021 | 17:00 | Sparing GKS 2008 - GKS 2007 | Akademia GKS Bełchatów | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Inny | 31-01-2021 | 16:00 | Inny Czwórmecz Radomsko | RAP Radomsko | 5 : 5 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 31-01-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 1 | RKS Radomsko |
Sparing | 31-01-2021 | 13:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 13 : 0 | PTC Pabianice |
Sparing | 31-01-2021 | 11:00 | Sparing Mecz sparingowy | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 3 | GUKS Gorzkowice |
Sparing | 31-01-2021 | 11:00 | Sparing Zagłębie Sosnowiec 2010 I - PGE GKS Bełchatów 2010 I | Zagłębie Sosnowiec | 11 : 9 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 31-01-2021 | 11:00 | Sparing Zagłębie Sosnowiec 2010 II - PGE GKS Bełchatów 2010 II | Akademia GKS Bełchatów | 7 : 10 | Zagłębie Sosnowiec |
Sparing | 31-01-2021 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 8 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Sparing | 31-01-2021 | 09:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 1 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Sparing | 30-01-2021 | 15:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 1 | Skra Częstochowa |
Sparing | 30-01-2021 | 11:00 | Sparing | LKS Omega Kleszczów | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 30-01-2021 | 10:00 | Sparing Trójmecz. Skalmierzyce, Polonia Śr. Wlkp. GKS | Polonia Środa Wlkp | 3 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 30-01-2021 | 08:00 | Sparing Ksawerów | Akademia GKS Bełchatów | 9 : 0 | GKS Ksawerów |
Inny | 30-01-2021 | 08:00 | Inny Turniej WOŚP | ZKS Włókniarz Zelów | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-01-2021 | 15:00 | Sparing GKS - Piotrcovia Piotrków Tryb. | GKS Bełchatów | 4 : 1 | UKS Piotrcovia |
Sparing | 24-01-2021 | 09:30 | Sparing | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 6 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-01-2021 | 09:30 | Sparing | Skra Częstochowa | 1 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 24-01-2021 | 09:00 | Sparing PGE GKS Bełchatów 2010- RKS Radomsko 2008 | Akademia GKS Bełchatów | 5 : 6 | RKS Radomsko |
Sparing | 23-01-2021 | 16:00 | Sparing | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 0 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 23-01-2021 | 15:00 | Sparing SPARING | GKS Bełchatów | 4 : 1 | RKS Radomiak |
Sparing | 23-01-2021 | 13:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 0 : 0 | KS Warta II Sieradz |
Sparing | 23-01-2021 | 12:00 | Sparing Sparing | UKS Hattrick Bełchatów | - : - | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 23-01-2021 | 08:30 | Sparing PGE GKS Bełchatów 2010- Concordia Piotrków Tryb. 2009 | Akademia GKS Bełchatów | 3 : 0 | Concordia Piotrków Trybunalski |
Sparing | 23-01-2021 | 08:00 | Sparing Trójmecz Częstochowa | Skra Częstochowa | 8 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 22-01-2021 | 19:00 | Sparing Mecz kontrolny | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 1 | Astoria Szczerców |
Sparing | 22-01-2021 | 17:30 | Sparing Warta Sieradz I- PGE GKS Bełchatów 2011 I | Warta Sieradz | 6 : 12 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 22-01-2021 | 17:30 | Sparing Warta Sieradz II- PGE GKS Bełchatów 2011 II | Warta Sieradz | 5 : 18 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 21-01-2021 | 18:00 | Sparing Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 22 : 2 | PTC Pabianice |
Sparing | 16-01-2021 | 17:00 | Sparing SPARING | WISŁA PŁOCK SA | 2 : 4 | GKS Bełchatów |
Sparing | 16-01-2021 | 15:00 | Sparing Mecz sparingowy | Wisła Płock 2005 | 5 : 4 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 15-01-2021 | 18:00 | Sparing Ursus Warszawa - GKS Bełchatów | KS URSUS WARSZAWA | 1 : 3 | GKS Bełchatów |
Sparing | 13-01-2021 | 19:00 | Sparing | RAP Radomsko | 0 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-01-2021 | 18:00 | Sparing | KS URSUS WARSZAWA | 2 : 0 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 13-01-2021 | 10:00 | Sparing Sparing | MKS Zduńska Wola | 8 : 17 | Akademia GKS Bełchatów |
Sparing | 10-01-2021 | 13:00 | Sparing GKS 2007- GKS 2006 | GKS Bełchatów | 3 : 3 | GKS Bełchatów Rocznik 2006 |
Sparing | 10-01-2021 | 11:00 | Sparing | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | GUKS Gorzkowice |
Sparing | 09-01-2021 | 11:30 | Sparing SPARING | KS URSUS WARSZAWA | 7 : 2 | GKS Bełchatów |
Sparing | 18-12-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 5 | Talent Warszawa |
Sparing | 11-12-2020 | 18:45 | Sparing | GKS Bełchatów | 7 : 2 | GKS Ksawerów |
Sparing | 04-12-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 9 : 2 | MLKS Widok Skierniewice |
Sparing | 27-11-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 9 : 1 | UMKS Korab Łask |
I liga wojewódzka A1 Junior | 21-11-2020 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | Zawisza Rzgów | 0 : 4 | GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka A1 Junior | 15-11-2020 | 13:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 6 : 3 | MGKS Skalnik Sulejów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 15-11-2020 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 1 : 0 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 14-11-2020 | 13:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | TS Szczerbiec Wolbórz | 1 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 11-11-2020 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | Ceramika Opoczno | 0 : 10 | GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka A1 Junior | 08-11-2020 | 15:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 8 : 1 | MUKS Włókniarz Pabianice |
I liga wojewódzka A1 Junior | 08-11-2020 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 6 : 0 | UKS SMS Łódź |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 07-11-2020 | 13:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 8 : 1 | LUKS Gomunice |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 31-10-2020 | 13:30 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | LKS Omega II Kleszczów | 0 : 8 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 30-10-2020 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 10 : 0 | KS Warta Sieradz |
II liga wojewódzka A1 Junior | 24-10-2020 | 14:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | Lechia Bełchatów | 2 : 6 | GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 24-10-2020 | 14:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 2 | MUKS Stal Niewiadów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 24-10-2020 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | AKS SMS Łódź | 4 : 0 | GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka A1 Junior | 18-10-2020 | 14:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 7 : 1 | RKS Radomsko |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 17-10-2020 | 15:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | UMKS Grabka Grabica | 0 : 7 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 11-10-2020 | 11:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 10 : 1 | GLKS Włókniarz Moszczenica |
II liga wojewódzka A1 Junior | 10-10-2020 | 13:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | Mazovia Rawa Mazowiecka | 0 : 2 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 04-10-2020 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 3 : 3 | Ł.K.S. Łódź S.A. |
II liga wojewódzka A1 Junior | 04-10-2020 | 11:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 0 : 1 | UKS Gal Gaz Galewice |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 03-10-2020 | 15:30 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | LKS Olimpia Wola Załężna | 2 : 2 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 30-09-2020 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GLKS Andrespolia | 1 : 1 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 27-09-2020 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 1 : 5 | GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka A1 Junior | 27-09-2020 | 11:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | MGKS Skalnik Sulejów | 0 : 7 | GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 26-09-2020 | 15:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 4 : 0 | LZS Świt Kamieńsk |
I liga wojewódzka A1 Junior | 20-09-2020 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 3 : 0 | Ceramika Opoczno |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 19-09-2020 | 16:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | MKS Pilica Przedbórz | 3 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 13-09-2020 | 13:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 6 : 0 | KS Paradyż |
I liga wojewódzka A1 Junior | 12-09-2020 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | UKS SMS Łódź | 0 : 1 | GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka A1 Junior | 12-09-2020 | 10:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | MUKS Włókniarz Pabianice | 0 : 1 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 09-09-2020 | 17:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 0 : 1 | Zawisza Rzgów |
II liga wojewódzka A1 Junior | 05-09-2020 | 13:30 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 11 : 1 | Lechia Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 05-09-2020 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 3 : 3 | AKS SMS Łódź |
Sparing | 03-09-2020 | 16:20 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 1 | GKS Bełchatów 2004 |
Puchar | 02-09-2020 | 16:00 | Puchar | GKS Bełchatów | 1 : 2 | LKS Omega Kleszczów |
II liga wojewódzka A1 Junior | 30-08-2020 | 16:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | RKS Radomsko | 3 : 4 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 29-08-2020 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | KS Warta Sieradz | 0 : 3 | GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 29-08-2020 | 12:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | LKS Astoria Szczerców | 1 : 3 | Akademia GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka A1 Junior | 26-08-2020 | 14:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 8 : 1 | Mazovia Rawa Mazowiecka |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 23-08-2020 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 0 : 0 | LKS Lubochnia |
II liga wojewódzka A1 Junior | 22-08-2020 | 11:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | UKS Gal Gaz Galewice | 2 : 4 | GKS Bełchatów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 19-08-2020 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | KS Niedośpielin | 4 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 19-08-2020 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | Ł.K.S. Łódź S.A. | 2 : 3 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 16-08-2020 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 0 : 1 | GLKS Andrespolia |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 16-08-2020 | 12:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 5 | MGKS Drzewica |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 08-08-2020 | 17:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | LKS Polonia Gorzędów | 1 : 1 | Akademia GKS Bełchatów |
Puchar | 05-08-2020 | 18:30 | Puchar | GKS Bełchatów | 6 : 1 | Włókniarz Zelów |
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | 02-08-2020 | 12:00 | Liga Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2 | Akademia GKS Bełchatów | 1 : 0 | LZS Start Lgota Wielka |
Sparing | 28-07-2020 | 16:00 | Sparing | KS Ursus Warszawa | 1 : 9 | GKS Bełchatów |
Puchar | 26-07-2020 | 12:00 | Puchar | GKS Bełchatów | 4 : 0 | LKS Astoria Szczerców |
Sparing | 21-07-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 0 : 5 | LKS Czarni Rząśnia |
Puchar | 19-07-2020 | 17:00 | Puchar | Alfa Kleszczów | 1 : 5 | GKS Bełchatów |
Inny | 21-06-2020 | 09:00 | Inny Turniej Rocznika 2008 | GKS Bełchatów | - : - | APN Trzebnica |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 13-06-2020 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | Włókniarz Zelów | - : - | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 13-06-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | GKS Bełchatów SA | - : - | Sokół Aleksandrów |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 10-06-2020 | 00:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | GKS Bełchatów | - : - | Ceramika Opoczno |
Sparing | 09-06-2020 | 19:00 | Sparing | WARTA SIERADZ JR | 5 : 2 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 06-06-2020 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | KS WIELUŃ | - : - | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 06-06-2020 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | RAP RADOMSKO | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 06-06-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 0 | GKS Bełchatów 2007 |
Sparing | 02-06-2020 | 15:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 10 : 1 | GKS Bełchatów 2004 |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 30-05-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | GKS Bełchatów SA | - : - | MUKS Włókniarz Pabianice |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 30-05-2020 | 00:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | GKS Bełchatów | - : - | PILICA TOMASZÓW MAZ. |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 24-05-2020 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Ceramika Opoczno | - : - | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 23-05-2020 | 00:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | GKS Bełchatów | - : - | UKS APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 16-05-2020 | 15:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | MUKS STAL NIEWIADÓW | - : - | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 16-05-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | GKS Bełchatów SA | - : - | MAZOVIA Rawa Mazowiecka |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 13-05-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów | - : - | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 13-05-2020 | 00:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | GKS Bełchatów | - : - | KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. SA |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 09-05-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | GKS Bełchatów SA | - : - | SL SALOS Róża Kutno |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 09-05-2020 | 00:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | GKS Bełchatów | - : - | Włókniarz Zelów |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 02-05-2020 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | Ceramika Opoczno | - : - | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 02-05-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | KS Warta Sieradz | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 25-04-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | GKS Bełchatów SA | - : - | Łódzki Klub Sportowy |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 25-04-2020 | 00:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | GKS Bełchatów | - : - | RAP RADOMSKO |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 19-04-2020 | 17:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | LKS Mierzyn | - : - | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 16-04-2020 | 19:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | PILICA TOMASZÓW MAZ. | - : - | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 09-04-2020 | 00:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | UKS APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | - : - | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 04-04-2020 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | GKS Bełchatów SA | - : - | RKS Radomsko |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 04-04-2020 | 00:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | GKS Bełchatów | - : - | MUKS STAL NIEWIADÓW |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 28-03-2020 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | UKS SMS Łódź | - : - | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | 28-03-2020 | 13:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 5 (RW) | KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. SA | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 22-03-2020 | 09:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | Concordia Piotrków Trybunalski |
I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | 21-03-2020 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior (RW) | Kolejarz Łódź | - : - | GKS Bełchatów SA |
Inny | 20-03-2020 | 09:00 | Inny Jarocin CUP | Jarota Jarocin | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 16-03-2020 | 15:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | GKS Bełchatów 2003 |
Sparing | 15-03-2020 | 14:00 | Sparing | MKS POLONIA WARSZAWA | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 14-03-2020 | 12:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | Skra Częstochowa |
Sparing | 14-03-2020 | 10:00 | Sparing | KKS Kalisz | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 13-03-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | EBE ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 13-03-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 12-03-2020 | 17:30 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | WKS Wieluń |
Sparing | 11-03-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 13 : 1 | GKS Bełchatów 2005 |
Sparing | 11-03-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | LKS Omega Kleszczów |
Sparing | 08-03-2020 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 3 | AKS SMS Łódź |
Sparing | 08-03-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 4 | UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA |
Sparing | 07-03-2020 | 14:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 2 | WIĘCEJ NIŻ SPORT |
Liga | 07-03-2020 | 13:00 | Liga | AP Jagiellonia Białystok | 5 : 4 | GKS Bełchatów |
Sparing | 07-03-2020 | 12:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | Football Academy Bełchatów |
Sparing | 07-03-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 0 : 3 | Talencik Radom |
Sparing | 06-03-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 3 | LUKS Gomunice |
Sparing | 06-03-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 3 | LUKS Gomunice |
Sparing | 01-03-2020 | 14:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 9 : 3 | PELIKAN Łowicz |
Sparing | 01-03-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 5 : 2 | KS Grocholice |
Sparing | 29-02-2020 | 18:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 6 | AP Andrespolia |
Sparing | 29-02-2020 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 3 | MLKS Konopnica |
Sparing | 29-02-2020 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 3 | MLKS Konopnica |
Sparing | 29-02-2020 | 14:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 0 : 4 | GKS Unia Rędziny |
Sparing | 29-02-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 3 | Ceramika Opoczno |
Sparing | 26-02-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 7 : 1 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. |
Sparing | 23-02-2020 | 14:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 9 : 1 | FA Łąck |
Sparing | 22-02-2020 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 6 : 0 | Hetman Rusiec |
Sparing | 22-02-2020 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 6 : 0 | Hetman Rusiec |
Sparing | 22-02-2020 | 14:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 3 | Concordia Piotrków Trybunalski |
Sparing | 21-02-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 2 | MLKS Konopnica |
Sparing | 19-02-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 7 : 5 | Bóbr Tłuszcz |
Sparing | 19-02-2020 | 17:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 0 : 3 | FC LESZNOWOLA |
Sparing | 19-02-2020 | 15:00 | Sparing | Uczniowski Klub Sportowy Białe Orły Warszawa | 1 : 4 | GKS Bełchatów |
Sparing | 17-02-2020 | 19:00 | Sparing | Uczniowski Klub Sportowy Białe Orły Warszawa | 1 : 10 | GKS Bełchatów |
Sparing | 16-02-2020 | 14:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 0 : 0 | AKS SMS Łódź |
Sparing | 16-02-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | AP Sulmierzyce |
Sparing | 15-02-2020 | 17:15 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 3 | MGKS Skalnik Sulejów |
Sparing | 14-02-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 3 | KORAB ŁASK |
Sparing | 14-02-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 2 | UMKS KORAB ŁASK |
Sparing | 14-02-2020 | 16:30 | Sparing | Escola Varsovia | 2 : 3 | GKS Bełchatów |
Sparing | 13-02-2020 | 17:00 | Sparing | Escola Varsovia | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 09-02-2020 | 18:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 0 | LZS Start Lgota Wielka |
Sparing | 09-02-2020 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 0 : 2 | KS Ceramika Opoczno |
Sparing | 09-02-2020 | 13:30 | Sparing | KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW | 3 : 2 | GKS Bełchatów |
Sparing | 09-02-2020 | 11:00 | Sparing Trójmecz Stadion Śląski-Skra Częstochowa | Skra Częstochowa | 0 : 1 | GKS Bełchatów |
Sparing | 09-02-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 2 | UKS SMS Łódź |
Sparing | 09-02-2020 | 10:00 | Sparing sparing | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 08-02-2020 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 6 | Skalnik Sulejów |
Sparing | 08-02-2020 | 14:00 | Sparing sparing | GKS Bełchatów | - : - | UKS Concordia 1909 Piotrków Tryb |
Sparing | 07-02-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 6 | LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 07-02-2020 | 19:00 | Sparing | AP PROFI | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 05-02-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 0 : 1 | AP Profi |
Sparing | 05-02-2020 | 17:00 | Sparing | Polonia Leszno | 1 : 5 | GKS Bełchatów |
Sparing | 04-02-2020 | 19:00 | Sparing sparing | GKS Bełchatów | 1 : 7 | AP PROFI |
Sparing | 02-02-2020 | 12:00 | Sparing | Znicz Pruszków | 11 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 02-02-2020 | 11:00 | Sparing | Łódzka Akademia Futbolu | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 02-02-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 0 | RKS Radomsko |
Sparing | 02-02-2020 | 10:00 | Sparing | WISŁA PŁOCK SA | 7 : 1 | GKS Bełchatów |
Sparing | 01-02-2020 | 16:00 | Sparing Sparing | Hattrick Bełchatów | 20 : 6 | GKS Bełchatów |
Sparing | 01-02-2020 | 14:00 | Sparing | VARSOWIA WARSZAWA | 6 : 1 | GKS Bełchatów |
Sparing | 01-02-2020 | 13:00 | Sparing Trójmecz Varsovia Warszawa - Kosa Konstancin | Kosa Konstancin | 4 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 01-02-2020 | 12:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 1 | Ajax Częstochowa |
Sparing | 01-02-2020 | 09:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 1 | UKS SMS Łódź |
Sparing | 31-01-2020 | 19:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 3 | Concordia Piotrków Trybunalski |
Sparing | 28-01-2020 | 17:00 | Sparing | Polonia Leszno U19 | 3 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 26-01-2020 | 10:00 | Sparing | AKS SMS Łódź | 1 : 2 | GKS Bełchatów |
Sparing | 26-01-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 5 | Odra Opole |
Sparing | 26-01-2020 | 09:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 4 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. |
Sparing | 25-01-2020 | 12:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 5 | WKS Wieluń |
Sparing | 25-01-2020 | 12:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. |
Sparing | 25-01-2020 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 1 | LKS Czarni Rząśnia |
Sparing | 24-01-2020 | 13:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 3 | GKS Bełchatów |
Sparing | 23-01-2020 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 1 | ZKS OLIMPIA ELBLĄG |
Sparing | 20-01-2020 | 16:30 | Sparing | APN GKS Tychy | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 21-12-2019 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 3 | Sporting Radomsko |
Sparing | 15-12-2019 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 6 | MKS Diament Zduńska Wola |
Sparing | 12-12-2019 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 13 : 2 | GKS Bełchatów 2004 |
Sparing | 07-12-2019 | 13:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 5 : 0 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Sparing | 07-12-2019 | 11:00 | Sparing Trójmecz - Widzew, Olympic | GKS Bełchatów | 4 : 2 | Olympic Wrocław |
Sparing | 07-12-2019 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 5 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Sparing | 04-12-2019 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 4 | WARTA SIERADZ JR |
Sparing | 01-12-2019 | 12:00 | Sparing | KKP KORONA Kielce | 4 : 2 | GKS Bełchatów |
Sparing | 28-11-2019 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 5 : 2 | Więcej Niż Sport |
Sparing | 27-11-2019 | 17:00 | Sparing sparing | GKS Bełchatów | - : - | Ap Będków |
Inny | 26-11-2019 | 13:00 | Inny Baraż o CLJ U-17 | GKS Bełchatów | 2 : 0 | MKS Ząbkovia Ząbki |
Sparing | 24-11-2019 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 5 : 5 | AP Jedenastka Wrocław |
Inny | 23-11-2019 | 12:00 | Inny Baraż o CLJ U-17 | MKS Ząbkovia Ząbki | 1 : 2 | GKS Bełchatów |
Sparing | 20-11-2019 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 6 : 2 | UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 16-11-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | UKS SMS Łódź | 5 : 1 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 16-11-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów | 4 : 0 | AKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka A1 Junior | 16-11-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | UKS SMS Łódź | 1 : 2 | GKS Bełchatów SA |
Liga | 16-11-2019 | 10:00 | Liga | GKS Bełchatów | 0 : 5 | UKS SMS Łódź |
Sparing | 16-11-2019 | 10:00 | Sparing | UKS Piotrcovia | - : - | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 16-11-2019 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | GKS Bełchatów SA | 1 : 5 | AKS SMS Łódź |
Sparing | 13-11-2019 | 17:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | UKS FA BEŁCHATÓW |
Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | 10-11-2019 | 12:00 | Liga Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | GKS Bełchatów | - : - | Motor Bujniczki |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 10-11-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 3 : 2 | WKS SIATKARZ WIELUŃ |
Sparing | 10-11-2019 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | - : - | UKS Gmina Rozprza |
Liga | 09-11-2019 | 10:00 | Liga | GKS Bełchatów | 8 : 0 | Widok Skierniewice |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 09-11-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 1 : 4 | GKS Bełchatów |
Sparing | 09-11-2019 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 3 : 4 | RAP Radomsko |
I liga wojewódzka A1 Junior | 09-11-2019 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 0 : 0 | KS WIELUŃ |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 09-11-2019 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | Sokół Aleksandrów | 1 : 4 | GKS Bełchatów SA |
Sparing | 07-11-2019 | 16:30 | Sparing sparing | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | - : - | GKS Bełchatów |
Liga | 05-11-2019 | 19:00 | Liga | WARTA SIERADZ JR | 5 : 1 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | 02-11-2019 | 14:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | LKS Omega Kleszczów | 2 : 3 | GKS Bełchatów |
Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | 02-11-2019 | 13:00 | Liga Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | LKS Wola Krzysztoporska | - : - | GKS Bełchatów |
Sparing | 31-10-2019 | 19:15 | Sparing | EBE ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów | 4 : 4 | GKS Bełchatów |
Liga | 30-10-2019 | 19:00 | Liga | GKS Bełchatów | 4 : 2 | Lechia Tomaszów Mazowiecki |
Sparing | 30-10-2019 | 17:00 | Sparing Sparing wewnętrzny | GKS Bełchatów | - : - | GKS Bełchatów |
Liga | 27-10-2019 | 16:00 | Liga | GKS Bełchatów | 4 : 1 | Ł.K.S. Łódź S.A. |
Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | 27-10-2019 | 12:00 | Liga Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | GKS Bełchatów | - : - | LKS POLONIA Gorzędów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 26-10-2019 | 11:30 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 0 : 1 | ŁKS Łódź |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 26-10-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. SA | 0 : 0 | GKS Bełchatów SA |
II liga wojewódzka A1 Junior | 26-10-2019 | 11:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów | 0 : 6 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 26-10-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Ceramika Opoczno | 0 : 5 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | 26-10-2019 | 10:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | GKS Bełchatów | - : - | Astoria Szczerców |
I liga wojewódzka A1 Junior | 26-10-2019 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 3 : 1 | KS Warta Sieradz |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | 26-10-2019 | 00:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | GKS Bełchatów | 7 : 2 | RAP RADOMSKO |
II liga wojewódzka A1 Junior | 20-10-2019 | 13:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | Sokół Aleksandrów | 2 : 3 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | 20-10-2019 | 09:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | GKS Bełchatów | 6 : 1 | LZS Świt Kamieńsk |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 19-10-2019 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów | 11 : 0 | MUKS STAL NIEWIADÓW |
Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | 19-10-2019 | 15:00 | Liga Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | LKS Mierzyn | - : - | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | 19-10-2019 | 15:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | UKS FA BEŁCHATÓW | - : - | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 19-10-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | AKS SMS Łódź | 2 : 5 | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | 19-10-2019 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | UKS II Gmina Rozprza | 6 : 7 | GKS II Bełchatów SA |
Liga | 19-10-2019 | 10:00 | Liga | AKS SMS Łódź | 4 : 1 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 19-10-2019 | 00:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | GKS Bełchatów SA | 4 : 1 | ŁKS Łódź |
I liga wojewódzka A1 Junior | 18-10-2019 | 18:30 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | AKS SMS Łódź | 4 : 2 | GKS Bełchatów SA |
Liga | 13-10-2019 | 16:00 | Liga | GKS Bełchatów | 2 : 1 | SAP ANDRESPOLIA |
II liga wojewódzka A1 Junior | 13-10-2019 | 14:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 1 : 2 | RKS Radomsko |
Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | 13-10-2019 | 12:00 | Liga Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | GKS Bełchatów | - : - | KS Victoria Żytno |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 13-10-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | UKS SMS Łódź | 1 : 3 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 13-10-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 2 : 0 | SPSCH Widzew |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 12-10-2019 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | FENIKS PSA ŁÓDŹ | 1 : 3 | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | 12-10-2019 | 13:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | GKS II Bełchatów SA | 20 : 3 | MKS Pilica Przedbórz |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | 12-10-2019 | 13:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | LKS VIS Gidle | 0 : 17 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 12-10-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 3 : 0 | Włókniarz Zgierz |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | 12-10-2019 | 09:30 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | GKS Bełchatów | - : - | UKS Piotrcovia |
I liga wojewódzka A1 Junior | 06-10-2019 | 11:30 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | Łódzki Klub Sportowy | 5 : 4 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 05-10-2019 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | GKS Bełchatów SA | 5 : 4 | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 05-10-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów | 8 : 1 | PELIKAN Łowicz |
II liga wojewódzka A1 Junior | 05-10-2019 | 11:30 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | Kolejarz Łódź | 3 : 1 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 05-10-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | WIDOK Skierniewice | 2 : 1 | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | 05-10-2019 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | UMKS GRABKA Grabica | - : - | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | 05-10-2019 | 10:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | GUKS Gorzkowice | 2 : 13 | GKS II Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | 05-10-2019 | 10:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | GKS Bełchatów | 11 : 1 | RKS Radomsko |
II liga wojewódzka A1 Junior | 29-09-2019 | 14:00 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 0 : 7 | LKS Ceramika Opoczno |
I liga wojewódzka A1 Junior | 29-09-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 1 : 3 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 29-09-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 0 : 4 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | 28-09-2019 | 16:00 | Liga Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | Czarni Rozprza | 2 : 2 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | 28-09-2019 | 12:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | GKS Bełchatów | 19 : 1 | LKS Omega Kleszczów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 28-09-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | ŁKS Łódź | 2 : 1 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 28-09-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 2 : 0 | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | 28-09-2019 | 10:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | GKS II Bełchatów SA | 9 : 10 | MUKS Szóstka Radomsko |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | 28-09-2019 | 09:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | GKS Bełchatów | - : - | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | 22-09-2019 | 17:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | RAP RADOMSKO | 0 : 6 | GKS Bełchatów |
Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | 21-09-2019 | 16:00 | Liga Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | GKS Bełchatów | 2 : 0 | GUKS Gorzkowice |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 21-09-2019 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | AKS SMS Łódź | 0 : 4 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | 21-09-2019 | 15:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | UKS GMINA ROZPRZA | - : - | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 21-09-2019 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 3 : 1 | UKS SMS Łódź |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | 21-09-2019 | 13:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | LZS START Lgota Wielka | 6 : 2 | GKS II Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 21-09-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 4 : 4 | UKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 21-09-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | AKS SMS Łódź | 0 : 0 | GKS Bełchatów SA |
Liga | 18-09-2019 | 20:00 | Liga | UKS SMS Łódź | 5 : 1 | GKS Bełchatów |
II liga wojewódzka A1 Junior | 18-09-2019 | 16:30 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | SL Salos Róża Kutno | 2 : 3 | GKS Bełchatów |
Puchar | 18-09-2019 | 16:30 | Puchar | GKS Bełchatów | 2 : 3 | Start Lgota Wielka |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | 15-09-2019 | 18:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | GKS Bełchatów | - : - | RAP RADOMSKO |
Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | 15-09-2019 | 16:30 | Liga Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | PIAST KRZYWANICE | 2 : 5 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 15-09-2019 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | GKS Bełchatów SA | 2 : 0 | Sokół Aleksandrów |
II liga wojewódzka A1 Junior | 15-09-2019 | 12:30 | Liga II liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów | 6 : 1 | LKS Mierzyn |
I liga wojewódzka A1 Junior | 15-09-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | KS WIELUŃ | 1 : 3 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 15-09-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | WKS SIATKARZ WIELUŃ | 1 : 8 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 15-09-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów | 2 : 0 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | 15-09-2019 | 09:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | GKS II Bełchatów SA | 23 : 2 | LZS Świt Kamieńsk |
Liga | 14-09-2019 | 17:00 | Liga | Widok Skierniewice | 1 : 4 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | 14-09-2019 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | LZS Świt Kamieńsk | 1 : 11 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 11-09-2019 | 19:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | ŁKS Łódź | 1 : 1 | GKS Bełchatów SA |
Liga | 11-09-2019 | 19:00 | Liga | Ł.K.S. Łódź S.A. | 0 : 0 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 11-09-2019 | 17:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | GKS Bełchatów SA | 6 : 2 | KS LECHIA 1923 TOMASZÓW MAZ. SA |
I liga wojewódzka A1 Junior | 11-09-2019 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | KS Warta Sieradz | 3 : 2 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 11-09-2019 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów | 10 : 2 | Ceramika Opoczno |
Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | 08-09-2019 | 12:00 | Liga Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | GKS Bełchatów | 2 : 2 | LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 08-09-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | ŁKS Łódź | 1 : 1 | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | 08-09-2019 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | UKS APN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | - : - | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | 07-09-2019 | 17:30 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 10 | GKS II Bełchatów SA | 6 : 10 | UKS RAP I Radomsko |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | 07-09-2019 | 16:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | GKS Bełchatów | 33 : 0 | LKS VIS Gidle |
Liga | 07-09-2019 | 14:00 | Liga | GKS Bełchatów | 2 : 1 | AKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 07-09-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 3 : 2 | AKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 07-09-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | MUKS STAL NIEWIADÓW | 0 : 3 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 07-09-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 0 : 8 | AKS SMS Łódź |
Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | 01-09-2019 | 16:00 | Liga Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | LKS ZAPAŁ Krzętów | 2 : 2 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 01-09-2019 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | Włókniarz Zgierz | 0 : 2 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 01-09-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | SPSCH Widzew | 3 : 9 | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | 31-08-2019 | 17:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 7 | RKS Radomsko | 0 : 7 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 31-08-2019 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | GKS Bełchatów SA | 0 : 5 | FENIKS PSA ŁÓDŹ |
Liga | 31-08-2019 | 12:30 | Liga | AP Andrespolia | 1 : 4 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 31-08-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów | 2 : 1 | UKS SMS Łódź |
Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | 31-08-2019 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: E1 Orlik Grupa 9 | Włókniarz Zelów | 0 : 3 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 29-08-2019 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 4 : 0 | WIDOK Skierniewice |
Sparing | 29-08-2019 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 12 : 2 | GKS Bełchatów 2002 |
Liga | 28-08-2019 | 16:00 | Liga | GKS Bełchatów | 8 : 1 | WARTA SIERADZ JR |
I liga wojewódzka A1 Junior | 28-08-2019 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 1 : 4 | Łódzki Klub Sportowy |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 28-08-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | PELIKAN Łowicz | 1 : 6 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 28-08-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" | 3 : 2 | GKS Bełchatów SA |
Liga | 25-08-2019 | 15:00 | Liga | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 3 : 6 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 25-08-2019 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 7 : 1 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka C1 Trampkarz | 25-08-2019 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka C1 Trampkarz | GKS Bełchatów SA | 1 : 3 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | 25-08-2019 | 12:00 | Liga Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | GKS Bełchatów | 8 : 0 | LKS Dobryszyce |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 25-08-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów | 2 : 0 | ŁKS Łódź |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | 24-08-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 2 : 1 | GKS Bełchatów SA |
Sparing | 22-08-2019 | 11:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 3 | GKS Bełchatów 2004 |
Puchar | 21-08-2019 | 17:00 | Puchar | GKS Bełchatów | 7 : 3 | Astoria Szczerców |
Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | 17-08-2019 | 17:00 | Liga Klasa A "Piotrków Trybunalski" Grupa 5 | LKS START Niechcice | 0 : 4 | GKS Bełchatów |
Sparing | 15-08-2019 | 17:00 | Sparing | WARTA SIERADZ JR | 4 : 7 | GKS Bełchatów |
Sparing | 11-08-2019 | 11:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 1 | Concordia Piotrków Trybunalski |
Sparing | 08-08-2019 | 17:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 8 | AP Reiss |
Sparing | 07-08-2019 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 5 : 2 | GKS Bełchatów 2004 |
Sparing | 05-08-2019 | 17:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 7 | WARTA POZNAŃ |
Puchar | 04-08-2019 | 16:00 | Puchar | GKS Bełchatów | 8 : 1 | Polonia Gorzędów |
Sparing | 01-08-2019 | 18:00 | Sparing | TS 1946 NIDA Pińczów | 4 : 3 | GKS Bełchatów |
Sparing | 31-07-2019 | 17:30 | Sparing | AP UKS Mazovia Tomaszów Maz. | 3 : 3 | GKS Bełchatów |
Sparing | 28-07-2019 | 12:00 | Sparing | Orlęta Kielce 2002 | 5 : 6 | GKS Bełchatów |
Sparing | 23-07-2019 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 6 : 1 | GKS Bełchatów 2002 |
Liga | 19-06-2019 | 17:00 | Liga | RAP Radomsko | 1 : 5 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 19-06-2019 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | Ceramika Opoczno | 0 : 5 | GKS Bełchatów |
Liga | 15-06-2019 | 15:00 | Liga | GKS Bełchatów | 2 : 2 | AKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 15-06-2019 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | GKS Bełchatów | 4 : 0 | AKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 12-06-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | Włókniarz Zgierz | - : - | GKS Bełchatów SA |
Liga | 08-06-2019 | 13:30 | Liga | APN Piotrków Trybunalski | 1 : 4 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | 08-06-2019 | 13:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | PKS Polonia Piotrków Trybunalski | 2 : 1 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 08-06-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | - : - | GLKS Andrespolia |
Liga | 05-06-2019 | 18:00 | Liga | GKS Bełchatów | 5 : 2 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | 05-06-2019 | 18:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | LKS Astoria Szczerców | 1 : 5 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | 03-06-2019 | 18:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | GKS Bełchatów | 7 : 1 | TS Szczerbiec Wolbórz |
Liga | 01-06-2019 | 17:00 | Liga | GKS Bełchatów | 3 : 1 | Łódzka Akademia Futbolu |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 01-06-2019 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | GKS Bełchatów | 8 : 0 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 01-06-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | UKS SMS Łódź | - : - | GKS Bełchatów SA |
Liga | 26-05-2019 | 13:30 | Liga | Boruta Zgierz | 2 : 1 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 25-05-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | UKS SMS Łódź | 3 : 0 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 25-05-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | 2 : 0 | Stal Głowno |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 22-05-2019 | 18:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | 1 : 4 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Liga | 22-05-2019 | 18:00 | Liga | GKS Bełchatów | 4 : 0 | Mazovia Tomaszów |
Liga | 18-05-2019 | 13:30 | Liga | GKS Bełchatów | 0 : 4 | Ceramika Opoczno |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 18-05-2019 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | LKS Ceramika Opoczno | 4 : 0 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 18-05-2019 | 11:30 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | GKS Bełchatów | 5 : 0 | GKS Ksawerów |
Sparing | 16-05-2019 | 16:30 | Sparing | Reprezentacja Polski U15 | 6 : 1 | GKS Bełchatów |
Liga | 15-05-2019 | 18:00 | Liga | PELIKAN Łowicz | 2 : 2 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 15-05-2019 | 17:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | ŁKS Łódź | 1 : 2 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 12-05-2019 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | 3 : 1 | WKS Wieluń |
Liga | 11-05-2019 | 17:00 | Liga | AKS SMS Łódź | 2 : 1 | GKS Bełchatów |
Liga | 11-05-2019 | 16:00 | Liga | GKS Bełchatów | 3 : 1 | RAP Radomsko |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | 11-05-2019 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | GLKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów | 3 : 1 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 11-05-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | GKS Bełchatów | 3 : 1 | Ceramika Opoczno |
Liga | 08-05-2019 | 18:00 | Liga | GKS Bełchatów | 0 : 1 | APN Piotrków Trybunalski |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | 05-05-2019 | 17:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | GKS Bełchatów | 2 : 2 | PKS Polonia Piotrków Trybunalski |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 05-05-2019 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | 1 : 0 | Włókniarz Zgierz |
Liga | 04-05-2019 | 15:00 | Liga | AKS SMS Łódź | 0 : 3 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 04-05-2019 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | AKS SMS Łódź | 2 : 0 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 02-05-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GLKS Andrespolia | 0 : 0 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 01-05-2019 | 11:30 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | GKS Bełchatów | 2 : 1 | KS Warta Sieradz |
Liga | 01-05-2019 | 11:00 | Liga | LKs Mierzyn | 1 : 6 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 28-04-2019 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | 2 : 3 | UKS SMS Łódź |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | 28-04-2019 | 15:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | TS Szczerbiec Wolbórz | 2 : 3 | GKS Bełchatów |
Liga | 28-04-2019 | 13:00 | Liga Liga okręgowa | UKS Piotrcovia | 1 : 2 | GKS Bełchatów |
Sparing | 27-04-2019 | 15:30 | Sparing rezerwy | GKS Bełchatów | 7 : 3 | GKS 2007 |
Liga | 27-04-2019 | 14:00 | Liga | GKS Bełchatów | 1 : 3 | AP Mazovia Tomaszów Mazowiecki A1 |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 27-04-2019 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 1 : 5 | GKS Bełchatów |
Liga | 24-04-2019 | 17:45 | Liga | Łódzka Akademia Futbolu | 0 : 7 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | 18-04-2019 | 14:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | GKS Bełchatów | 11 : 0 | LKS Astoria Szczerców |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 18-04-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | KS Warta Sieradz | 1 : 2 | GKS Bełchatów |
Liga | 14-04-2019 | 16:00 | Liga | GKS Bełchatów | 2 : 1 | Boruta Zgierz |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 14-04-2019 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | GKS Bełchatów | 2 : 1 | UKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 14-04-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | Stal Głowno | 6 : 3 | GKS Bełchatów SA |
Liga | 13-04-2019 | 15:00 | Liga | UKS SMS Łódź | 2 : 1 | GKS Bełchatów |
Liga | 07-04-2019 | 17:00 | Liga | Mazovia Tomaszów | 5 : 2 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | 07-04-2019 | 17:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda wiosenna | GKS Bełchatów | 8 : 1 | GLKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 07-04-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | GKS Ksawerów | 1 : 7 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 06-04-2019 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 7 : 0 | GKS Bełchatów SA |
Liga | 06-04-2019 | 10:00 | Liga | GKS Bełchatów | 1 : 1 | Sokół Aleksandrów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 31-03-2019 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | GKS Bełchatów SA | 4 : 1 | LKS Ceramika Opoczno |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | 31-03-2019 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda wiosenna | GKS Bełchatów | 1 : 3 | ŁKS Łódź |
Liga | 31-03-2019 | 15:00 | Liga | LKS Polonia Andrzejów | 1 : 1 | GKS Bełchatów |
Liga | 31-03-2019 | 10:30 | Liga | GKS Bełchatów | 4 : 2 | PELIKAN Łowicz |
Sparing | 25-03-2019 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 0 : 4 | EBE ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 24-03-2019 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 7 : 1 | APN Piotrków Trybunalski |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | 23-03-2019 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy wiosna | WKS Wieluń | 0 : 3 | GKS Bełchatów SA |
Sparing | 22-03-2019 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 1 | GKS B2 |
Sparing | 22-03-2019 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 2 | GKS Bełchatów 2001 |
Sparing | 17-03-2019 | 12:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 12 : 4 | MKS Zduńska Wola |
Sparing | 16-03-2019 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 1 | GKS Bełchatów 2002 |
Sparing | 15-03-2019 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 6 : 3 | LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 13-03-2019 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 4 | Warta Sieradz |
Sparing | 09-03-2019 | 12:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 2 | ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński |
Sparing | 08-03-2019 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 3 | LKS CZARNOCIN |
Sparing | 06-03-2019 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 9 : 1 | MGUKS Pogoń Zduńska Wola |
Sparing | 03-03-2019 | 12:00 | Sparing | ŚLĄSK WROCŁAW | 3 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 03-03-2019 | 11:00 | Sparing | Olympic Wrocław | 5 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 02-03-2019 | 13:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 5 : 1 | RKS Radomsko |
Sparing | 28-02-2019 | 17:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 9 : 0 | GKS Bełchatów 2004 |
Sparing | 27-02-2019 | 19:00 | Sparing 2005-2006 | GKS Bełchatów | 3 : 7 | GKS Bełchatów |
Sparing | 27-02-2019 | 17:30 | Sparing Sparing | GKS Bełchatów | 0 : 0 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Sparing | 24-02-2019 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 10 : 1 | KS Grocholice |
Sparing | 23-02-2019 | 18:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 4 | FEA Łąck |
Sparing | 20-02-2019 | 19:30 | Sparing | (Archiwum) Coerver PA Łódzkie | 2 : 8 | GKS Bełchatów |
Sparing | 16-02-2019 | 17:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 0 | UKS Talent Warszawa |
Sparing | 15-02-2019 | 19:00 | Sparing SPARING | GKS Bełchatów | 3 : 0 | LKs Mierzyn |
Sparing | 10-02-2019 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 2 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Sparing | 09-02-2019 | 16:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 5 : 1 | UKS Piotrcovia |
Sparing | 05-02-2019 | 16:00 | Sparing Sparing | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 0 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 03-02-2019 | 12:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 13 : 1 | Oranje Sport Konin |
Sparing | 02-02-2019 | 09:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 8 : 0 | KS WIELUŃ |
Sparing | 02-02-2019 | 08:00 | Sparing Turniej w Rząśni II miejsce | LKS Czarni Rząśnia | 0 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 01-02-2019 | 19:00 | Sparing SPARING | GKS Bełchatów | 7 : 2 | KS GROCHOLICE |
Sparing | 29-01-2019 | 19:00 | Sparing (2005-2006) 11x11 | GKS Bełchatów | 1 : 9 | GKS Bełchatów |
Sparing | 26-01-2019 | 14:00 | Sparing SPARING | GKS Bełchatów | 1 : 3 | AKADEMIA ARKADIUSZA RADOMSKIEGO |
Sparing | 26-01-2019 | 09:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 12 : 1 | PKS Polonia Piotrków Trybunalski |
Sparing | 22-01-2019 | 16:30 | Sparing SPARING | Stainer Polonia Leszno | 0 : 1 | GKS Bełchatów |
Sparing | 18-01-2019 | 19:00 | Sparing SPARING | GKS Bełchatów | 1 : 7 | LKS Czarni Rząśnia |
Sparing | 16-01-2019 | 16:30 | Sparing | Polonia Leszno | 3 : 6 | GKS Bełchatów |
Sparing | 13-01-2019 | 13:00 | Sparing 11x11 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. | 6 : 1 | GKS Bełchatów |
Sparing | 22-12-2018 | 11:00 | Sparing | Metalowiec | 1 : 5 | GKS Bełchatów |
Sparing | 16-12-2018 | 14:00 | Sparing | UKS SMS Łódź | 6 : 3 | GKS Bełchatów |
Sparing | 13-12-2018 | 19:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 2 : 3 | GKS Bełchatów 2002 |
Sparing | 12-12-2018 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 4 | APN Piotrków Trybunalski |
Sparing | 07-12-2018 | 18:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 7 : 2 | EBE ESPN Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
Sparing | 06-12-2018 | 19:15 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 1 | GKS Bełchatów 2004 |
Sparing | 05-12-2018 | 19:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 4 | AP Andrespolia |
Sparing | 01-12-2018 | 12:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 6 : 1 | KS URSUS WARSZAWA |
Sparing | 01-12-2018 | 10:00 | Sparing | Sokół Aleksandrów | 4 : 8 | GKS Bełchatów |
Sparing | 25-11-2018 | 12:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 8 : 3 | Jutrzenka Bychlew |
Sparing | 23-11-2018 | 18:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 1 | RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. |
I liga wojewódzka A1 Junior | 18-11-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 5 : 1 | Ceramika Opoczno |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 17-11-2018 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | UKS SMS Łódź | 5 : 1 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 17-11-2018 | 10:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 0 : 1 | GLKS Andrespolia |
Sparing | 13-11-2018 | 16:30 | Sparing | LKS Czarni Rząśnia | 3 : 6 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 11-11-2018 | 15:30 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Łódzki Klub Sportowy | 6 : 1 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 10-11-2018 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | GKS Bełchatów | 6 : 2 | GLKS Andrespolia |
I liga wojewódzka A1 Junior | 10-11-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | ŁKS Łódź | 8 : 1 | GKS Bełchatów SA |
Liga | 10-11-2018 | 11:00 | Liga Zbiórka | Jutrzenka Drzewce | 1 : 7 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | 07-11-2018 | 18:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | GKS Bełchatów | 3 : 5 | PKS Polonia Piotrków Trybunanslaki |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | 30-10-2018 | 18:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | GKS Bełchatów | 2 : 2 | Astoria Szczerców |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | 28-10-2018 | 14:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | Szczerbiec Wolbórz | 2 : 3 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 28-10-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 4 : 1 | Sokół Aleksandrów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 27-10-2018 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | GKS Bełchatów | 5 : 0 | MUKS PELIKAN Łowicz |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | 27-10-2018 | 12:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | LKS Omega Kleszczów | 0 : 6 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 27-10-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 5 : 0 | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | 21-10-2018 | 12:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | GKS Bełchatów | 0 : 4 | ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 21-10-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | AKS SMS Łódź | 0 : 3 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 20-10-2018 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 1 : 2 | KS WIELUŃ |
I liga wojewódzka A1 Junior | 20-10-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. | 1 : 1 | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | 17-10-2018 | 19:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | GKS Bełchatów | 2 : 1 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | 14-10-2018 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | Astoria Szczerców | 0 : 13 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 13-10-2018 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 6 : 1 | LKS Mierzyn |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 13-10-2018 | 13:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | UKS SMS Łódź | 6 : 1 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 13-10-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | GKS Bełchatów | 3 : 1 | ŁKS Łódź |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | 13-10-2018 | 12:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | Grocholice Bełchatów | 3 : 12 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | 06-10-2018 | 13:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów | 1 : 6 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 06-10-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 5 : 2 | RKS Radomsko |
I liga wojewódzka C2 Trampkarz | 06-10-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka C2 Trampkarz | GKS Bełchatów SA | 3 : 1 | MUKS PELIKAN Łowicz |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | 06-10-2018 | 12:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | UMKS GRABKA Grabica | 5 : 4 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 06-10-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | AKS SMS Łódź | 0 : 3 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 05-10-2018 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | Ceramika Opoczno | 1 : 1 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 30-09-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 3 : 2 | UKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka C2 Trampkarz | 30-09-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka C2 Trampkarz | AKS SMS Łódź | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 29-09-2018 | 14:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | GKS Bełchatów | 4 : 0 | KS Warta Sieradz |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 29-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | Stal Głowno | 5 : 1 | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | 29-09-2018 | 12:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | Astoria Szczerców | 3 : 7 | GKS Bełchatów |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | 29-09-2018 | 11:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | PKS Polonia Piotrków Trybunanslaki | 4 : 1 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka C2 Trampkarz | 22-09-2018 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka C2 Trampkarz | GKS Bełchatów SA | - : - | Lechia Tomaszów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 22-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GLKS Andrespolia | 3 : 0 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior | 22-09-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | Ceramika Opoczno | 3 : 0 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 22-09-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | GKS Bełchatów | 2 : 3 | UKS SMS Łódź |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | 22-09-2018 | 09:30 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | GKS Bełchatów | 3 : 3 | LKS Omega Kleszczów |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | 22-09-2018 | 09:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | GKS Bełchatów | 2 : 3 | Szczerbiec Wolbórz |
I liga wojewódzka C2 Trampkarz | 19-09-2018 | 17:30 | Liga I liga wojewódzka C2 Trampkarz | Łódzka Akademia Futbolu | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka A1 Junior | 19-09-2018 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 1 : 3 | ŁKS Łódź |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 19-09-2018 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | GLKS Andrespolia | 0 : 4 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 19-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 0 : 7 | Łódzki Klub Sportowy |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 15-09-2018 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | MUKS PELIKAN Łowicz | 2 : 4 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka C2 Trampkarz | 15-09-2018 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka C2 Trampkarz | GKS Bełchatów SA | - : - | Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA" |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | 15-09-2018 | 13:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | ZLKS Woy Bukowiec Opoczyński | 5 : 0 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 15-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 0 : 8 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
I liga wojewódzka A1 Junior | 15-09-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | Sokół Aleksandrów | 2 : 0 | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | 15-09-2018 | 10:30 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | BAP SOCCER BEŁCHATÓW | 4 : 4 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka A1 Junior | 09-09-2018 | 17:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 5 : 3 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | 09-09-2018 | 13:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | GKS Bełchatów | 11 : 0 | Astoria Szczerców |
I liga wojewódzka C2 Trampkarz | 09-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka C2 Trampkarz | FENIKS PSA ŁÓDŹ | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 08-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | KS WIELUŃ | 2 : 0 | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | 08-09-2018 | 12:00 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | GKS Bełchatów | 5 : 2 | Grocholice Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 08-09-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | GKS Bełchatów | 3 : 0 | AKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka C2 Trampkarz | 05-09-2018 | 18:00 | Liga I liga wojewódzka C2 Trampkarz | GKS Bełchatów SA | - : - | AKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka C2 Trampkarz | 01-09-2018 | 18:00 | Liga I liga wojewódzka C2 Trampkarz | GKS Bełchatów SA | 2 : 7 | WIDZEW ŁÓDŹ S.A. |
Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | 01-09-2018 | 16:00 | Liga Piotrków Trybunalski: B1 Junior Młodszy runda jesienna | GKS Bełchatów | 6 : 0 | LKS Zjednoczeni Gmina Bełchatów |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 01-09-2018 | 13:30 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | ŁKS Łódź | 1 : 2 | GKS Bełchatów |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 01-09-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 0 : 5 | UKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka A1 Junior | 01-09-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | LKS Mierzyn | 0 : 6 | GKS Bełchatów SA |
Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | 01-09-2018 | 10:30 | Liga Piotrków Trybunalski: D2 Młodzik Grupa 1 | GKS Bełchatów | 2 : 1 | UMKS GRABKA Grabica |
I liga wojewódzka A1 Junior | 29-08-2018 | 16:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | GKS Bełchatów SA | 2 : 1 | AKS SMS Łódź |
I liga wojewódzka C2 Trampkarz | 29-08-2018 | 15:00 | Liga I liga wojewódzka C2 Trampkarz | MUKS PELIKAN Łowicz | - : - | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 29-08-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | RKS Radomsko | 0 : 1 | GKS Bełchatów SA |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 29-08-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | GKS Bełchatów | 3 : 1 | Ceramika Opoczno |
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | 25-08-2018 | 12:00 | Liga I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy | GKS Bełchatów SA | 1 : 2 | Stal Głowno |
I liga wojewódzka A1 Junior | 25-08-2018 | 11:00 | Liga I liga wojewódzka A1 Junior | UKS SMS Łódź | 6 : 0 | GKS Bełchatów SA |
Sparing | 24-08-2018 | 12:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 1 : 1 | GKS Bełchatów 2002 |
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | 23-08-2018 | 15:45 | Liga I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy runda jesienna | KS Warta Sieradz | 1 : 1 | GKS Bełchatów |
Sparing | 18-08-2018 | 09:45 | Sparing | GKS Bełchatów | 4 : 1 | GKS Ksawerów |
Sparing | 12-08-2018 | 17:00 | Sparing Sambor Youth Cup 2018 | ŚLĄSK WROCŁAW | 2 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 12-08-2018 | 11:45 | Sparing Sambor Youth Cup 2018 | FASE Szczecin | 4 : 1 | GKS Bełchatów |
Sparing | 12-08-2018 | 08:30 | Sparing Sambor Youth Cup 2018 | AP Pogoń Szczecin | 0 : 1 | GKS Bełchatów |
Sparing | 11-08-2018 | 18:00 | Sparing Sambor Youth Cup 2018 | Valerenga Oslo | 4 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 11-08-2018 | 14:45 | Sparing Sambor Youth Cup 2018 | Akademia Piłkarska Reissa | 1 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 11-08-2018 | 11:30 | Sparing Sambor Youth Cup 2018 | GÓRNIK ZABRZE SSA | 1 : 0 | GKS Bełchatów |
Sparing | 09-08-2018 | 10:00 | Sparing | GKS Bełchatów | 10 : 0 | GKS Bełchatów 2004 |
Sparing | 01-08-2018 | 17:00 | Sparing | JUVENTA Starachowice | 0 : 8 | GKS Bełchatów |
Sparing | 28-07-2018 | 16:00 | Sparing | Nida Pińczów | 1 : 11 | GKS Bełchatów |
Sparing | 19-07-2018 | 19:30 | Sparing | GKS Bełchatów | 9 : 1 | LKS Omega Kleszczów |