Rozgrywki

DataGodzinaTyp rozgrywkiDrużyna IWynikDrużyna II
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 230-06-202118:00Liga
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
Akademia GKS Bełchatów- : - TS Szczerbiec Wolbórz
Liga makroregionalna grupa A27-06-202112:00Liga
Liga makroregionalna grupa A
Akademia GKS Bełchatów- : - MKS Polonia W-wa
Puchar27-06-202108:00Puchar
Turniej Ksawerów
GKS Ksawerów- : - Akademia GKS Bełchatów
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 226-06-202117:00Liga
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
LUKS Gomunice- : - Akademia GKS Bełchatów
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy26-06-202112:00Liga
II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
Akademia GKS Bełchatów- : - Łódzka Akademia Futbolu
Liga26-06-202111:00Liga
ŁKS Łódź- : - Akademia GKS Bełchatów
D2 MŁODZIK GRUPA 725-06-202118:00Liga
D2 MŁODZIK GRUPA 7
Akademia GKS Bełchatów- : - LKS VIS Gidle
Inny25-06-202118:00Inny
Liga partnerska
Akademia GKS Bełchatów- : - BAP SOCCER BEŁCHATÓW
Inny25-06-202116:00Inny
Liga partnerska
BAP SOCCER BEŁCHATÓW- : - Akademia GKS Bełchatów
I liga wojewódzka A1 Junior (RW)24-06-202119:00Liga
I liga wojewódzka A1 Junior (RW)
Akademia GKS Bełchatów- : - UKS Gal Gaz Galewice
Sparing24-06-202119:00Sparing
Sparing
Akademia GKS Bełchatów- : - ZKS Włókniarz Zelów
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 224-06-202118:30Liga
Klasa okręgowa "Keeza Piotrków Trybunalski" Grupa 2
LKS Lubochnia- : - Akademia GKS Bełchatów
D2 MŁODZIK GRUPA 824-06-202118:00Liga
D2 MŁODZIK GRUPA 8
Relax Czerniewice- : - Akademia GKS Bełchatów
Liga24-06-202117:30Liga
Mecz ligowy
Akademia GKS Bełchatów- : - UKS JUNIOR KLESZCZÓW
D2 MŁODZIK GRUPA 723-06-202116:00Liga
D2 MŁODZIK GRUPA 7
LZS ŚWIT KAMIEŃSK- : - Akademia GKS Bełchatów
I liga wojewódzka A1 Junior (RW)21-06-202118:00Liga
I liga wojewódzka A1 Junior (RW)
KS Ceramika Opoczno- : - Akademia GKS Bełchatów
Liga21-06-202117:30Liga
Mecz ligowy
Akademia GKS Bełchatów4 : 13 BAP SOCCER BEŁCHATÓW
Sparing21-06-202117:30Sparing
sparing
Akademia GKS Bełchatów7 : 12 BAP SOCCER BEŁCHATÓW
Liga makroregionalna grupa A20-06-202114:00Liga
Liga makroregionalna grupa A
ITS JEZIORAK IŁAWA1 : 3 Akademia GKS Bełchatów
D2 MŁODZIK GRUPA 720-06-202113:00Liga
D2 MŁODZIK GRUPA 7
Akademia GKS Bełchatów5 : 0 UKS Piotrcovia
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 520-06-202111:00Liga
Piotrków Trybunalski: D1 Młodzik Grupa 5
LZS Świt Kamieńsk- : - Akademia GKS Bełchatów
Liga20-06-202110:00Liga
AP Andrespolia2 : 4 Akademia GKS Bełchatów
Sparing20-06-202110:00Sparing
Trójmecz PTC Pabianice 2011, Hattrick 2011
PTC Pabianice- : - Akademia GKS Bełchatów
Inny20-06-202110:00Inny
Turniej Warszawa
Wicher Kobyłka- : -