MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Akademia GKS ogłasza nabór na bramkarzy

Udostępnij:

Bramkarz jest jednym z najważniejszych zawodników na boisku. To właśnie on jest ostatnią linią obrony zespołu, co czyni tę pozycję niezwykle istotną i odpowiedzialną. Akademia GKS wychodzi naprzeciw młodym zawodnikom i rozpoczyna nabór dla wszystkich, którzy pasjonują się sztuką bramkarską.

Poszukujemy kandydatów na bramkarzy, którzy nie boją się ryzyka i chcą poczynić pierwszy krok w stronę grania na możliwie jak najwyższym poziomie. Dzięki naszym specjalistycznym treningom, młodzi zawodnicy poprawią swoje umiejętności i nabiorą pewności na boisku. Nad prawidłowym przebiegiem szkolenia bramkarzy w Akademii czuwa trener Krystian Paprocki, który prowadzi zajęcia w sześciu grupach, zróżnicowanych wiekowo. W treningach, które umożliwiają rozwijanie umiejętności technicznych, bierze udział około 30 zawodników. Podczas ćwiczeń młodzi goalkeeperzy pracują nad poprawą szybkości reakcji, własnej koordynacji ciała oraz dynamiki.

Podczas treningów zawodnicy uczą się, z jak dużą odpowiedzialnością wiąże się pozycja bramkarza. Goalkeeper nie może pozwolić sobie na rozkojarzenie czy niezdecydowanie. Jego boiskowe decyzje muszą być odpowiednio wypracowane i pewne. Nad tym m.in. pracujemy w naszej Akademii. – wyjaśnia trener Krystian Paprocki.

Zainteresowanych dołączeniem do Akademii GKS Bełchatów prosimy o wysłanie swojego CV lub filmu prezentującego umiejętności na adres e-mail: bramkarze@akademiagks.pl. Można również zadzwonić pod nr tel. 511 734 763.

Bramkarska pasja jest w twoich rękach! Zapraszamy!


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0