MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Akademia GKS ze srebrnym certyfikatem PZPN

Udostępnij:

Miło nam poinformować, że decyzją Komisji Weryfikacyjnej Szkółka Piłkarska Fundacja Akademia GKS Bełchatów uzyskała Srebrny Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Ideą programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączają do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności.

Uroczystość wręczenia certyfikatu odbyła się 20 marca w sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w Łodzi. To wyjątkowe wyróżnienia dla Akademii GKS z rąk prezesa ŁZPN Adama Kaźmierczaka odebrał Prezes Akademii GKS Bełchatów, Szymon Serwa.

– Uzyskanie przez naszą Akademię wyróżnienia w postaci przyznania Srebrnej Gwiazdki w Programie Certyfikacji PZPN, to potwierdzenie standardów pracy, które mamy i jakości szkolenia, którą oferujemy. Utrzymaliśmy poziom, na który Akademia weszła w poprzednim cyklu składania wniosków do Programu, z czego jesteśmy zadowoleni. To dowód na to, że spełniamy wymogi jakie stawia przed klubami Polski Związek Piłki Nożnej w zakresie szkolenia dzieci, ten zaszczyt niesie za sobą szereg obowiązków, by na tym poziomie się utrzymać, a w przyszłości może spróbować wypracować standardy, które pozwolą nam uzyskać wyższe wyróżnienie. W takim kierunku będziemy chcieli iść, żeby nieustannie się rozwijać i podnosić sobie poprzeczkę wyżej. – powiedział dyrektor Akademii GKS, Bartłomiej Kondracki.

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0