MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Bartosz Terkalski powołany do kadry ŁZPN

Udostępnij:

Napastnik GKS U-14 otrzymał powołanie na zgrupowanie i mecz mistrzowski kadry ŁZPN rocznika 2010 z kadrą MZPN, które odbędzie się w dniach 27-28 września w Książenicach.

W ostatnią niedzielę kapitan drużyny trampkarzy młodszych zaliczył asystę przy pierwszej bramce dla „Brunatnych” w zremisowanym 2:2 meczu z Widzewem Łódź. To nie umknęło uwadze sztabowi szkoleniowemu kadry U-14, w osobie trenerów Marcina Krasnopolskiego i Aleksandra Stańczaka, którzy oprócz Bartka na zgrupowanie powołali 18 zawodników.

Poza giekaesiakiem, na zgrupowanie pojadą: Igor Aleszczerikowski, Oskar Barylski, Mikołaj Ćwikliński, Kacper Drwal, Aleksander Michałowski, Bartosz Opalczyk, Tymon Stępniewski, Kryspin Tomkowski, Krzysztof Wizner, Franciszek Zgoda, Olaf Zuchora (ŁKS Łódź), Jan Głąb, Witold Kobyłecki, Marcel Muszyński, Tobiasz Nowakowski, Bartosz Sobiecki (Widzew Łódź) i Marcel Tomasik (Ceramika Opoczno).

Zbiórkę zawodników zaplanowano w środę (27 września) na parkingu przy Atlas Arenie w Łodzi o godz. 15:45. Kadra wyjedzie kwadrans później i zakwateruje się w Hotelu Anton w Pruszkowie. Jeszcze tego samego dnia, około godz. 18:30 odbędzie trening reprezentacji na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią „Legia Tarining Center” przy ul. Legionistów 3 w Książenicach. Czwartkowy mecz mistrzowski pomiędzy Łodzkim ZPN a Mazowieckim ZPN, rozpocznie się w samo południe.

Bartkowi gratulujemy powołania i trzymamy kciuki za jak najlepszy występ. Powodzenia!

Sponsorem Głównym Akademii GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.