MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Bestgum gra razem z Akademią!

Udostępnij:

Niezmiernie miło nam poinformować, że grono Partnerów Akademii GKS Bełchatów powiększyło się o kolejną firmę – Bestgum Polska sp. z o.o. Dziękujemy za zaufanie i witamy w naszej biało-zielono-czarnej Rodzinie!

Bestgum jest profesjonalnym serwisem wulkanizacji taśm przenośnikowych i działa na rynku od wielu lat. Spółka powstała 1 lipca 2009 roku, a 100% udziałów posiada PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Siedziba firmy zlokalizowana jest na terenie Centrum Technicznego Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów. Specjalistyczny sprzęt oraz nowoczesne technologie, jakimi dysponuje Bestgum pozwalają zaspokoić nawet najbardziej specyficzne potrzeby klientów, a jedyna w kraju wiertarka wielowrzecionowa do obróbki walców papierniczych oraz tokarko-szlifierka do obróbki bębnów o dużych średnicach, pozwala na kompleksowe wykonanie usług dla klienta.

Więcej na temat naszego Partnera możecie Państwo przeczytać na stronie: bestgum.pl.

Współpraca z każdym Sponsorem, który pojawia się wokół Akademii to zawsze wartość dodana. Rozpoczynamy od współpracy w nieco mniejszym wymiarze, ale mamy nadzieję, że w przyszłości wszystkie firmy, które prowadzą działalność na terenie Bełchatowa, skupione wokół naszego miasta, będą wspierać lokalny sport, a przez to również lokalną społeczność. – tłumaczy Szymon Serwa, prezes Akademii GKS Bełchatów.
____________________________

Akademia GKS Bełchatów otwarta jest na każdą formę współpracy i dla każdego zainteresowanego jesteśmy w stanie przygotować indywidualny wariant współpracy. Finalnie priorytetem pozostaje osiągnięcie satysfakcji dla obu stron i wzorowo budowane relacje biznesowe.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: r.surowiec@akademiagks.pl | tel. 667 401 908.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0