MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Dwie bramki Ochockiego na wagę zwycięstwa

Udostępnij:

PGE GKS II Bełchatów z lekkimi problemami, ale pokonał w niedzielnym meczu KEEZA Klasy Okręgowej Start Lgota Wielka 2:1 (0:1). Obie bramki dla górniczych rezerw zdobył Sebastian Ochocki.

Gospodarze objęli prowadzenie w pierwszej części meczu, w której to giekaesiacy nie zdołali znaleźć drogi do siatki gospodarzy. Ta sztuka udała im się po zmianie stron. W 58. minucie pewnie rzut karny po faulu na Bartłomieju Trzebońskim wykorzystał Sebastian Ochocki. Ten sam zawodnik zapewnił swojej drużynie zwycięstwo na siedem minut przed końcem za sprawą precyzyjnej dobitki po strzale z rzutu wolnego w mur Damiana Michalaka.

PGE GKS II po 25. kolejkach piotrkowskiej „okręgówki” zdobył 50 punktów (bramki 68-25). W ostatni weekend maja podopieczni trener Adriana Teodorczyka gościć będą rezerwy Omegi Kleszczów (28 maja, godz. 16:00).

Start Lgota Wielka – PGE GKS II Bełchatów 1:2 (1:0)
Bramki dla GKS: Sebastian Ochocki 58. i 83. (rzut karny oraz asysta Damian Michalak)

PGE GKS II: Szymon Malicki, Sebastian Ochocki, Stanisław Wenus, Jarosław Trzeboński, Szymon Sarnik, Norbert Stefaniak (86. Wiktor Korpas), Jeremiasz Góralczyk, Damian Michalak(89. Bartłomiej Tomski), Marcel Żegota (51. Oskar Przywara), Mateusz Kempski, Bartłomiej Trzeboński

Trenerzy: Adrian Teodorczyk i Zygmunt Łuszcz

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer124745/public_html/akademiagks.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer124745/public_html/akademiagks.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer124745/public_html/akademiagks.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51