MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Dwóch giekaesiaków powołanych do kadry ŁZPN

Udostępnij:

Łódzki Związek Piłki Nożnej ogłosił listę zawodników powołanych na konsultacje szkoleniowe kadry wojewódzkiej U-13 i U-12. W obu rocznikach znaleźli się zawodnicy Akademii GKS Bełchatów. Błażej Szczęsny w roczniku 2011 i Alan Wódka w roczniku 2010.

Dwudziestu dwóch zawodników otrzymało powołania do kadry ŁZPN U-13. Zajęcia pod okiem trenerów Marcina Krasnopolskiego i Aleksandra Stańczaka odbędą się w środę (19 kwietnia) w Centrum Treningowym Łódzkiej Akademii Futbolu przy al. Józefa Odrowąża 1 w Łodzi. Na zbiórce zaplanowanej na godz. 11:45, oprócz Alana Wódki stawić ma się dwunastu zawodników ŁKS-u Łódź, pięciu Widzewa Łódź i po jednym przedstawicielu Ceramiki Opoczno, Łódzkiej Akademii Futbolu, Stali Niewiadów i AP TMF Tomaszów Mazowiecki.

Dzień wcześniej, tj. we wtorek (18 kwietnia) trenerzy Adam Wojtczak i Paweł Szymczyk wyznaczyli termin konsultacji szkoleniowej kadry ŁZPN U-12 (rocznik 2011). W zajęciach, obok Błażeja Szczęsnego weźmie udział trzydziestu zawodników (dziewięciu z ŁKS-u, ośmiu z Widzewa, po dwóch z Ceramiki Opoczno, Stali Niewiadów i Unii Skierniewice oraz po jednym przedstawicielu AS Rozwój Głowno, Concordii Piotrków Tryb., Łódzkiej Akademii Futbolu, Pogoni Zduńska Wola, Szkółki Piłkarskiej Sławomira Chałaśkiewicza i UKS Gmina Rozprza). Kadrowicze zbiorą się o godz. 12:45 również w Centrum Treningowym ŁAF przy al. Józefa Odrowąża 1 w Łodzi.

Za Alana i Błażeja trzymamy kciuki, życząc im jak najlepszych występów.