MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Dwóch giekaesiaków powołanych do kadry ŁZPN U-13

Udostępnij:

Duet trenerski reprezentacji ŁZPN U-13 Marcin Krasnopolski i Aleksander Stańczak ogłosił nazwiska zawodników powołanych na zgrupowanie oraz mecz mistrzowski z drużyną Lubelskiego ZPN-u, które odbędzie się w dniach 6-7 czerwca w Bełżycach. Wśród siedemnastu wybrańców znalazło się dwóch giekaesiaków.

Reprezentacji ŁZPN, rywalizującej w rozgrywkach o Puchar im. Kazimierza Górskiego (U-13) pomóc ma bramkarz Alan Wódka oraz ofensywny pomocnik Filip Motyl. Obaj wystąpili w sobotnim meczu na szczycie I Ligi Wojewódzkiej Młodzików D1 przeciwko Widzewowi Łódź. Spotkanie wicelidera (GKS) z prowadzącym w stawce zespołem z Łodzi zakończyło się remisem 1:1.

Prócz giekaesiaków zaproszenie od Marcina Krasnopolskiego i Aleksandra Stańczaka otrzymali: Igor Aleszczerikowski, Igor Augustyniak, Oskar Barylski, Jeremi Ciach, Mateusz Jędrzejczyk, Tymon Stępniewski, Franciszek Zgoda, Olaf Zuchora (wszyscy ŁKS Łódź), Jan Głąb, Witold Kobyłecki, Tomasz Kubisiak i Bartosz Sobiecki (wszyscy Widzew Łódź), Marcel Tomasik (Ceramika Opoczno), Jakub Szczeciński (Łódzka Akademia Futbolu) i Kacper Krukowski (Stal Niewiadów).

Reprezentacja ŁZPN w rozgrywkach o Puchar im. Kazimierza Górskiego ma do rozegrania ostatni mecz w fazie grupowej, choć ma już zapewnione miejsce w czołowej ósemce turnieju, a przed ostatnią serią spotkań zajmuje drugą pozycję w grupie II, mając cztery oczka przewagi nad trzecim w klasyfikacji Lubelskim ZPN. W pięciu dotychczasowych meczach podopieczni Marcina Krasnopolskiego i Aleksandra Stańczaka zgromadzili w dziesięć punktów. Trzynaście ma natomiast prowadzący w rozgrywkach Mazowiecki ZPN, który fazę grupową zakończy wyjazdowym meczem ze Świętokrzyskim ZPN. Ten ostatni zespół przegrał do tej pory wszystkie spotkania.

Mecze na Lubelszczyźnie zaplanowano na środę (7 czerwca). O godzinie 11:00 na boisku w Bełżycach rozpocznie się spotkanie młodszych drużyn, a 120 minut później do walki o punkty przystąpią reprezentacje U-14. Przed tymi spotkaniami łódzkie ekipy zbiorą się 6 czerwca o godzinie 11:00 na parkingu łódzkiej Atlas Areny (al. Bandurskiego 7).

Trzymajmy mocno kciuki za naszych przedstawicieli!


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0