MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Dwóch giekaesiaków powołanych do kadry ŁZPN

Udostępnij:

Łódzki Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników powołanych do kadry U-12 (rocznik 2010) na mecz kontrolny z kadrą Świętokrzyskiego ZPN. Wśród kadrowiczów znalazło się dwóch zawodników naszej Akademii.

Konsultacja szkoleniowa, połączona z meczem kontrolnym odbędzie się we wtorek 21 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim. Wśród 23 powołanych znalazło się m.in. dwóch giekaesiaków. Pierwszym z nich jest Kacper Niewiadomski, dla którego będzie to kolejna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed Marcinem Krasnopolskim i Aleksandrem Stańczakiem, czyli sztabem szkoleniowym kadry ŁZPN. Drugim z powołanych jest Krystian Pasternak. Pozostali kadrowicze reprezentują ŁKS Łódź (8 zawodników), Widzew Łódź (4), Ceramikę Opoczno (3), Stal Niewiadów (2), MUKS Pogoń Zduńską Wolę (2), Łódzką Akademię Futbolu (1) i Widok Skierniewice (1).

Zgrupowanie rozpocznie się 21 czerwca o godz. 8:30 zbiórką przy ATLAS Arenie w Łodzi, skąd kadrowicze udadzą się do Piotrkowa Tryb. O godz. 11:00 na Stadionie Miejskim Polonii Piotrków Tryb., przy ul. Ronalda Reagana 12 rozpocznie się mecz. Zgrupowanie zakończy wspólny obiad, przewidziany na godz. 13:00.

Kacprowi i Krystianowi gratulujemy powołań i trzymamy kciuki za jak najlepsze występy!

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0