MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Dzień otwarty w Akademii GKS

Udostępnij:

Akademia GKS Bełchatów zaprasza młodych piłkarzy i przyszłe piłkarki na dni otwarte, które odbędą się 26 i 27 marca na boisku treningowym Miejskiego Centrum Sportu.

Akademia GKS to blisko 350 podopiecznych, którzy każdego dnia rozwijają swoje umiejętności i zamiłowania do uprawiania sportu. Najmłodsza grupa naborowa to chłopcy w wieku 4-8 lat oraz dziewczynki 10 lat i młodsze. Całość szkolenia dzieję się przy zachowaniu odpowiednich warunków do nowoczesnego, kompleksowego i zindywidualizowanego szkolenia z zachowaniem zasad fair play oraz edukacji szkolnej.

Na dni otwarte Akademii zapraszamy chłopców urodzonych w latach 2009 – 2017 oraz dziewczęta z roczników 2012 i młodsze. – Otwarte treningi będą idealną okazją do sprawdzenia, jak wyglądają jednostki treningowe prowadzone przez trenerów poszczególnych roczników, a także mogą być początkiem świetnej przygody, podczas której młodzi adepci i adeptki futbolu rozwiną swoje zdolności oraz zawiążą nowe znajomości – przekonuje Damian Chojka, koordynator bloku U5 – U13.

Trener Chojka przekonuje, że uczestnicy pokazowych zajęć będą mogli również poznać swoje mocne i słabe strony, jak również otrzymać potrzebne wskazówki, nad czym powinni pracować by stać się jeszcze lepszymi zawodnikami.

W sobotę 26 marca na trening o godz. 17:00 zapraszamy chłopców z roczników 2009-2010. W niedzielę 27 marca od godz. 15:00 czekamy na młodych piłkarzy z roczników 2011-2017 oraz dziewczęta (2012 i młodsze).

Więcej informacji udzieli trener Damian Chojka – nr tel. 516 302 486 / e-mail: damian.chojka@akademiagks.pl

Zawodnicy/zawodniczki, którzy przyjadą na dni otwarte muszą posiadać:

  • sprzęt sportowy
  • zgodę opiekunów prawnych/rodziców na udział w treningu

Dokumenty do pobrania w załącznikach:

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna