MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Filip Motyl z kolejnym powołaniem do kadry

Udostępnij:

W środę (12 października) w podkieleckich Nowinach kadra ŁZPN U-13 (rocznik 2010) zmierzy się z drużyną Świętokrzyskiego ZPN. Na spotkanie drugiej serii rozgrywek o Puchar Kazimierza Górskiego pojedzie szesnastu zawodników, w tym m.in. Filip Motyl z Akademii GKS Bełchatów.

Kadrowicze zbiorą się we wtorek (11 października) o godz. 13:45 na parkingu łódzkiej Atlas Areny (al. Bandurskiego 7), skąd udadzą się do Nowin na mecz z kadrą Świętokrzyskiego ZPN-u. Dla Filipa Motyla jest to trzecie powołanie w ostatnim czasie. Pod koniec września dostał szansę w meczu inaugurującym rywalizację w rozgrywkach o Puchar Kazimierza Górskiego, w którym Łódzki ZPN zremisował w Książenicach z Mazowieckim ZPN 1:1, a nasz wychowanek zanotował asystę przy akcji bramkowej.

Poza Filipem powołania od trenerów Marcina Krasnopolskiego i Aleksandra Stańczaka otrzymali: Mateusz Jędrzejczyk, Oskar Barylski, Igor Augustyniak, Olaf Zuchora, Kacper Drwal, Igor Aleszczerikowski, Tymon Stępniewski, Mikołaj Ćwikliński, Kryspin Tomkowski (ŁKS), Bartosz Sobiecki, Jan Głąb, Kacper Jagodziński, Tomasz Kubisiak (Widzew), Franciszek Grałek (Stal Niewiadów) i Nikodem Kałużny (Ceramika Opoczno).

Filip, trzymamy kciuki za kolejny dobry występ!

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna