MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Gabinet fizjoterapeutyczny jak nowy!

Udostępnij:

Przerwa w ligowych rozgrywkach była dobrym momentem na renowację gabinetu fizjoterapeutycznego, aby zawodnicy Akademii GKS – w przypadku kontuzji lub dolegliwości spowodowanych uprawianiem piłki nożnej i zapasów – mogli w komfortowych warunkach skorzystać z pomocy specjalisty.

Ciężkie treningi, powtarzalne ruchy, duże przeciążenia są dla organizmu sygnałem do zwiększenia napięcia w mięśniach. Rozwiązaniem tego problemu jest wizyta u fizjoterapeuty sportowego, który bada problematyczne miejsce i dopasowuje odpowiedni sposób terapii. Teraz, dzięki przeprowadzeniu kompleksowego remontu, klubowy gabinet fizjoterapeutyczny odzyskał blask, a komfort pracy w nim jest zdecydowanie wyższy niż dotychczas. Dlatego jeśli któryś z zawodników Akademii GKS dozna urazu, ma możliwość umówienia się na indywidualną konsultację z naszym fizjoterapeutą – mgr Maciejem Łaskim, by uzyskać niezbędną pomoc, zwalczyć ból i wrócić do sprawności fizycznej.

Zakres działań:

  • wstępna diagnostyka urazów
  • zalecenia do dalszego procesu leczenia
  • zaplanowanie procesu rehabilitacji
  • przygotowanie zindywidualizowanego planu powrotu do treningów

Stałe dni do możliwości ustalania wizyt dla zawodników Akademii: poniedziałki (w godzinach 15-17) oraz czwartki (w godzinach 14-17). W celu umówienia wizyty zawodnika, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej za pośrednictwem aplikacji Protrainup lub kontakt telefoniczny: 730 833 899 (Maciej Łaski).

Zawodnik, który uprzednio nie zostanie umówiony na wizytę – nie zostanie przyjęty. 

Projekt był współfinansowany ze środków EFS+ w ramach programu regionalnego Funduszu Europejskiego dla Łódzkiego 2021-2027.

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.