MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Galeria Olimpia oficjalnym Partnerem Akademii

Udostępnij:

Mamy przyjemność poinformować, że Galeria Olimpia została oficjalnym Partnerem Akademii GKS Bełchatów. Umowa pomiędzy stronami została zawarta do końca 2024 roku.

Galeria Olimpia to centrum handlowo-rozrywkowe, które powstało po rozbudowaniu zrealizowanego w 2000 roku Centrum Handlowego ECHO, znajdującego się przy ul. Kolejowej i Armii Krajowej w Bełchatowie. Galeria Olimpia jest największą tego typu inwestycją w regionie, powierzchnia całkowita obiektu to to 48 100 mkw., z czego 32 570 mkw. to powierzchnia handlowa, mieszcząca aż 68 lokali. W swojej ofercie posiada nie tylko większość znanych, światowych marek, ale także firmy działające lokalnie – doskonale znane mieszkańcom Bełchatowa i regionu. Oprócz szerokiej gamy salonów związanych z modą, klienci znajdą miejsca, gdzie można dobrze zjeść, odpocząć, bądź aktywnie spędzić wolny czas.

Więcej na temat naszego Partnera możecie Państwo przeczytać na stronie: www.galeriaolimpia.pl.

W ramach świadczenia umowy partnerskiej, Galeria Olimpia – oprócz grantu finansowego – zapewnia swoje wsparcie w zakresie eventowym podczas spotkań oraz wydarzeń klubowych, które będą organizowane na jej terenie.

Witamy w gronie Partnerów! Dziękujemy, że jesteście razem z nami! 

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0