MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

GKS 2006 zaczął na „piątkę”

Udostępnij:

Doskonale wypadła inauguracja sezonu 2021/22 dla zespołu PGE GKS 2006. 15-latkowie pokonali w meczu wyjazdowym SAP Andrespolia Wiśniowa Góra 5:0 (2:0).

Bełchatowianie poradzili sobie z rolą faworyta i już do przerwy prowadzili dwoma bramkami. W 31. minucie bramkarza Andrespolii pokonał Antek Eksman a cztery minuty później Wojciech Sewerynek. Ten sam duet trafił także po przerwie, podwyższając wynik na 4:0. Końcowy rezultat ustalił w 86. minucie Michał Domański.

Już w środę podopieczni duetu Wiesław Siębor – Adam Konstańczuk mają zaplanowane spotkanie 1. kolejki I Ligi Wojewódzkiej B2, w którym zmierzą się z AKS SMS Łódź. Początek meczu o godz. 16:00 na boisku treningowym nr 1 MCS.

SAP Andrespolia Wiśniowa Góra – PGE GKS 2006 0:5 (0:2)
Bramki dla GKS: Antek Eksman 31. i 67. (as. Sewerynek, Błaszczyk), Wojciech Sewerynek 35. i 50 (as. Skrobek, Łaski), Michał Domański 86. (as. Nowak)

PGE GKS 2006: Świderski (71. Jajus) – Skrobek (56. O. Golec), Szczepański, Kwapiński (66. Przybylski), Stańdo, Błaszczyk, Eksman, Marianowski (56. Jóźwik), Sewerynek (66. Nowak), Łaski (66. Domański), A. Golec (56. Kołek)

Trenerzy: Wiesław Siębor i Adam Konstańczuk