MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

GKS 2007 przegrał sparing z Sandecją

Udostępnij:

PGE GKS 2007 przegrał po wyrównanym spotkaniu czwartkowy sparing z występującą w Centralnej Lidze Juniorów U-15 Sandecją Nowy Sącz.

Tego dnia pogoda nie była łaskawa dla obu drużyn i spotkanie odbywało się w bardzo trudnych warunkach. – W pierwszej połowie nasza drużyna realizowała założenia przedmeczowe. Byliśmy dobrze zorganizowani w defensywie i po odbiorze piłki próbowaliśmy konstruować akcje w ataku. W tej części meczu zarówno nasza drużyna, jak i goście, nie stworzyli sobie klarownych sytuacji podbramkowych. Po zmianie stron oba zespoły dokonały wielu zmian i to goście byli bardziej skuteczni, przez co wygrali zasłużenie – relacjonuje opiekun zespołu GKS 2007, Arkadiusz Tomczyk.

W sparingu zagrali zawodnicy testowani (7 piłkarzy), którzy od początku tygodnia trenują z zespołem GKS. Aktualny mikrocykl treningowy rocznika zakończy sobotnia gra kontrolna z rówieśnikami reprezentującymi Włókniarza Pabianice, beniaminka I Ligi Wojewódzkiej.

PGE GKS 2007 – Sandecja Nowy Sącz CLJ 0:2 (0:0)

PGE GKS 2007 (skład wyjściowy): Jakub Kowalczyk – Julian Irzykowski, Marcin Kluska, Mateusz Sokołowski, Zawodnik testowany, Bartek Kwaśnik, Zawodnik testowany, Kaspian Jasiczek, Zawodnik testowany, Bogdan Gurin-Klupś, Zawodnik testowany

Rezerwowi: Mikołaj Gaspar, Zawodnik testowany, Antoni Kozanowski, Zawodnik testowany, Oliwier Sadowski, Zawodnik testowany, Jakub Mielczarek

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna