MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Jakub Wiśniewski i Bartosz Terkalski powołani do kadry ŁZPN

Udostępnij:

Łódzki Związek Piłki Nożnej ogłosił listę powołanych na zgrupowanie kadry U-14. Co ciekawe, reprezentacje tworzyć będą zawodnicy z zaledwie trzech klubów z województwa. Wśród wyróżnionych znalazło się dwóch przedstawicieli Akademii GKS Bełchatów.

Osiemnaście nazwisk znalazło się na liście trenerów Marcina Krasnopolskiego i Aleksandra Stańczaka – duetu szkoleniowego, odpowiedzialnego za kadrę ŁZPN U-14. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 24-25 października w Bełżycach/k. Lublina, a jego punktem kulminacyjnym będzie mecz mistrzowski z reprezentacją Lubelskiego ZPN-u.

Nie po raz pierwszy wśród wybrańców znalazł się m.in. bramkarz GKS U-14 Jakub Wiśniewski, który potwierdził swoje wysokie predyspozycje w pojedynku z łódzkim Widzewem, zremisowanym przez podopiecznych Damiana Chojki 2:2, gdy obronił rzut karny.

Drugim z wyróżnionych jest napastnik Bartosz Terkalski, który przed niespełna dwoma tygodniami zaaplikował Widzewowi TMRF cztery bramki w wygranym przez GKS U-14 (5:4) meczu 9. kolejki I Ligi Wojewódzkiej C2.

Prócz giekaesiaków zaproszenie na zgrupowanie otrzymali: Igor Aleszczerikowski, Oskar Barylski, Mikołaj Ćwikliński, Kacper Drwal, Kacper Krukowski, Aleksander Michałowski, Bartosz Opalczyk, Tymon Stępniewski, Jakub Szczeciński, Kryspin Tomkowski, Franciszek Zgoda, Olaf Zuchora (wszyscy ŁKS Łódź), Jan Głąb, Alan Kursa, Tobiasz Nowakowski, Bartosz Sobiecki (wszyscy Widzew Łódź).

Mecz na Lubelszczyźnie odbędzie się w środę (25 października) na stadionie miejskim w Bełżycach o godz. 12:00. Kadrowicze zbiorą się dzień wcześniej o godzinie 13:00 w ŁAF Centrum treningowym (al. Józefa Odrowąża 7 w Łodzi).

Giekaesiakom, gratulujemy i życzymy dobrych występów!

Sponsorem Głównym Akademii GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0