MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Jan Rabiej powołany do reprezentacji Polish Soccer Skills

Udostępnij:

Mamy przyjemność poinformować, że zawodnik Akademii GKS Jan Rabiej, na podstawie wyników osiągniętych w trakcie obozu piłkarskiego otrzymał powołanie do Reprezentacji U-10 (rocznik 2014) Polish Soccer Skills.

Jan znalazł się w gronie najlepszych zawodników wybranych spośród ponad 4000 uczestników otwartych obozów „Polish Soccer Skills” w 2023 roku, udowadniając, iż posiada ogromny potencjał piłkarski i motoryczny. Reprezentacja Polish Soccer Skills jest projektem, który ma na celu pomóc najbardziej perspektywicznym zawodniczkom i zawodnikom w ich dalszym rozwoju. W trakcie najbliższego sezonu reprezentacje poszczególnych roczników PSS będą miały okazję wziąć udział w krajowym zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu, Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie (2-7 stycznia 2024 roku) oraz zagranicznym zgrupowaniu (wiosną 2024 r.), w trakcie którego zmierzą się z młodzieżowymi drużynami klubów Bundesligi, La Liga, Premier League, czy Serie A. W poniedziałek (16 października) miała miejsce ceremonia inauguracyjna Reprezentacji Polish Soccer, która odbyła się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Powołanie Jana to efekt szkolenia młodych adeptów futbolu, prowadzony przez naszą Akademię oraz grono wykwalifikowanych trenerów, z duetem trenerskim Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk – opiekunami GKS U-10 na czele.

Na ręce rodziców, trenerów i samego zawodnika składamy gratulacje, życząc wytrwałości w realizacji kolejnych działań i wierząc, że przyniosą one jeszcze więcej sukcesów.

Sponsorem Głównym Akademii GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.