MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Jeden procent dla Akademii

Udostępnij:

Akademia GKS Bełchatów po raz drugi zwraca się o pomoc, która będzie wymagać jedynie odpowiedniego uzupełnienia danych dotyczących przekazania 1 % podatku. Ten gest nic nie kosztuje, a może wiele zmienić!

Aby przekazać procent swojego podatku należy w polu KRS wpisać 0000270261 z dopiskiem na cel szczegółowy „Akademia GKS Bełchatów 10136„. Środki przekazane w ten sposób trafią na wyodrębnione konto w Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym.

Środki przekazane w ramach 1 % podatku zostaną wykorzystane na realizację celów statutowych Akademii. Obecnie obejmujemy szkoleniem sportowym w dwóch wiodących sekcjach – piłki nożnej i zapasów – ponad 300 podopiecznych i monitorujemy rozwój młodych sportowców w klubach partnerskich. Nad codziennym rozwojem dzieci i młodzieży pracuje wykwalifikowana kadra trenerska z odpowiednim zapleczem medycznym.

Warto pamiętać, że przekazując 1 % z własnego PIT, nie tracą Państwo ani złotówki. Wskazują jedynie konkretny cel, na który przeniesiona zostanie kwota, która i tak musiałaby zostać przekazana na rzecz Skarbu Państwa. Dlatego to bardzo łatwa i nie wymagająca nakładu finansowego możliwość bezpośredniego wsparcia Akademii. To tak niewiele, by tak bardzo pomóc!

Terminy, aby rozliczyć się z fiskusem i ewentualnie przekazać 1 % podatku na działalność Akademii to 2 maja 2022 roku (PIT-36, PIT-37, PIT-36L, PIT-38, PIT-39) oraz 28 lutego 2022, kiedy upływa termin złożenia PIT-28.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer124745/public_html/akademiagks.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer124745/public_html/akademiagks.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer124745/public_html/akademiagks.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0