MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Już 9 grudnia „I Turniej Klubów partnerskich Akademii GKS”

Udostępnij:

Spore emocje czekają nas w sobotnie popołudnie, bowiem na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej KWB w Bełchatowie odbędzie się „I Turniej Klubów partnerskich Akademii GKS Bełchatów” o puchar Wójta Gminy Bełchatów Konrada Koca. W zawodach wezmą udział zawodnicy z rocznika 2017 i młodsi, reprezentujący barwy dziewięciu drużyn.

Do gry zaproszono kluby, które na różnej płaszczyźnie współpracują z Akademią GKS, czyli AP Funinio Łask, Arka Kluczewsko, Football Academy Bełchatów, Hattrick Bełchatów, Omega Kleszczów, UKS Gmina Rozprza, UKS Parzniewice i UKS SMS Łódź. W zawodach, rzecz jasna udział weźmie również drużyna Akademii GKS. Sobotni turniej rozpocznie się o godzinie 13:00 od rejestracji uczestników, a pierwsze mecze rozegrane zostaną pół godziny później. Piłkarskie zmagania w systemie „każdy z każdym” toczyć się będą na dwóch boiskach jednocześnie. Jednakże klasyfikacja wyników końcowych – jak to bywa w przypadku meczów z udziałem „Skrzatów” – nie będzie prowadzona. Drużyny mogą liczyć maksymalnie 10 zawodników, natomiast spotkania rozgrywane będą w składzie 4+bramkarz. Czas gry 12 min. (bez zmiany stron).

W okolicach godz. 15:30, nastąpi trzydziestominutowa przerwa obiadowa, po której rozgrywki zostaną wznowione. Impreza zakończy się około godziny 19:00, wręczeniem dyplomów i nagród.

Wszystkich kibiców, rodziców i opiekunów serdecznie zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej KWB przy ul. 1-go Maja 61. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Kontakt ws. turnieju: 606 392 787 (Tomasz Zadworny)

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.