MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Kacper potrzebuje naszej pomocy!

Udostępnij:

Staw kolanowy jest jednym z najbardziej złożonych elementów znajdujących się w ludzkim ciele. Z jego pomocą możliwe jest zginanie nóg, ich prostowanie oraz niewielka rotacja. Niestety bywa tak, że więzadła w kolanie ulegają uszkodzeniu, co występuje głównie u osób uprawiających sport. Taka właśnie kontuzja przytrafiła się Kacprowi, młodemu zawodnikowi Akademii GKS Bełchatów.

Kacper Niewiadomski to ofensywny pomocnik PGE GKS U-13, podopieczny duetu trenerskiego Damian Chojka – Marcin Szymak, reprezentant kadry Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Podczas gry doznał całkowitego uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. Czeka go poważna operacja, która i tak będzie dopiero początkiem drogi w powrocie na boisko. Przed naszym młodym piłkarzem długa walka, miesiące rehabilitacji, by móc normalnie funkcjonować, a w dalszej perspektywie wrócić do sportu i spełniać dalej dziecięce marzenia.

Założono więc zrzutkę, której celem jest zebranie pieniędzy na konieczną a nierefundowaną operację ortopedyczną, leczenie oraz rehabilitację. Zbiórka została utworzona z myślą o ogromnych wydatkach, jakie czekają rodziców Kacpra w najbliższym czasie. Jeśli ktoś z Państwa chciałby wspomóc powrót do pełnej sprawności perspektywicznego i wyjątkowo sympatycznego zawodnika, zachęcamy do udziału w zbiórce. Liczy się każda złotówka! Link do zruztki poniżej.

https://www.siepomaga.pl/kacper-niewiadomski

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0