MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Kolejny giekaesiak z powołaniem do kadry ŁZPN

Udostępnij:

Łódzki Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników powołanych do reprezentacji ŁZPN U-13 (rocznik 2011) na zgrupowanie i mecz towarzyski z kadrą Mazowieckiego ZPN. Wśród 18 powołanych znalazł się zawodnik Akademii GKS Bełchatów, Kacper Borowiecki.

Kacper Borowiecki to defensywny pomocnik, występujący na co dzień w starszym roczniku, czyli drużynie GKS U-14. W miniony weekend wyszedł – podobnie jak drugi z naszych kadrowiczów, Bartosz Terkalski – w podstawowym składzie „Brunatnych” w zremisowanym 2:2 meczu z Widzewem Łódź, rozegranym w ramach I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy młodszych C2.

Oprócz naszego zawodnika, na zgrupowanie do podwarszawskich Książenic powołani zostali reprezentanci Łódzkiego Klubu Sportowego (5), Widzewa Łódź (4), UKS Concordii Piotrków Tryb. (2), Łódzkiej Akademii Futbolu (2), AKS SMS Łódź (1), Pogoni Zduńska Wola (1), SPSCH Łódź (1) oraz Unii Skierniewice (1).

Zgrupowanie kadry U-13 rozpocznie się w środę (27 września) na parkingu przy Atlas Arenie w Łodzi o godz. 15:45. Kadra wyjedzie kwadrans później i zakwateruje się w Hotelu Anton w Pruszkowie. Jeszcze tego samego dnia, około godz. 18:30 odbędzie trening reprezentacji na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią „Legia Tarining Center” przy ul. Legionistów 3 w Książenicach. Czwartkowy mecz mistrzowski pomiędzy Łodzkim ZPN a Mazowieckim ZPN, rozpocznie się o godzinie 14:00.

Kacprowi gratulujemy powołania i trzymamy kciuki za jak najlepszy występ!

Sponsorem Głównym Akademii GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.