MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Kontrolny sukces GKS II

Udostępnij:

PGE GKS II Bełchatów mimo zakończenia rundy jesiennej KEEZA Klasy Okręgowej jest w okresie roztrenowania i ma w planie rozegrać trzy spotkania kontrolne. Pierwsze miało miejsce w piątkowy wieczór, kiedy to w śnieżnej scenerii bełchatowianie pokonali wysoko Znicz Kłobuck.

Sprawdzian na tle trzeciej drużyny śląskiej klasy okręgowej (gr. śląska II) wypadł bardzo dobrze. Do przerwy niewiele zapowiadało grad bramek. Wynik meczu w 16. minucie otworzyli goście, ale cztery minuty później po małej grze w polu karnym i celnym uderzeniu Bartłomieja Tomskiego był remis. Przed przerwą już nic się nie zmieniło, za to sześć goli padło po zmianie stron. W 51. minucie to Znicz ponownie objął prowadzenie. Trzynaście minut później po strzale z dystansu Mateusza Kaflowskiego było 2:2. W 76. Bartosz Frątczak wykorzystał okazję 'sam na sam’ po dobrym podaniu Edgardo Ruiza. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców jeszcze dwukrotnie, kompletując w ten sposób hat-tricka. W międzyczasie z rzutu karnego trafił po raz drugi tego wieczoru Tomski.

Teraz przed grupą pracującą z duetem trenerskim Adrian Teodorczyk – Zygmunt Łuszcz sparing z KS EBE SPN Bełchatów w piątek 3 grudnia. Na zakończenie tego roku jest w planie gra kontrolna z drużyną PGE GKS U-19 (17 grudnia).

PGE GKS II Bełchatów – Znicz Kłobuck 6:2 (1:1)
Bramki dla GKS II: Bartłomiej Tomski 20. i 80. (as. Bartłomiej Trzeboński 2), Mateusz Kaflowski 64., 76. Bartosz Frątczak 76., 83. i 84. (as. Edgardo Ruiz 2, Tomski)

PGE GKS II: Oskar Tkaczyński, Norbert Stefaniak, Jeremiasz Góralczyk, Jarosław Trzeboński, Marcel Żegota, Oskar Przywara, Bartłomiej Tomski, Edgardo Ruiz, Mateusz Kaflowski, Dawid Woźniakowski (46. Bartosz Frątczak), Bartłomiej Trzeboński

Trenerzy: Adrian Teodorczyk i Zygmunt Łuszcz