MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Krzysztof Brezyna drugim tenisistą w Łomży

Udostępnij:

W ostatni weekend sierpnia w malowniczej Łomży rozegrano kolejny turniej z cyklu Narodowego Pucharu Polski w tenisie na wózkach. Wśród uczestników oczywiście nie mogło zabraknąć reprezentanta Akademii GKS, Krzysztofa Brezyny.

Nasz zawodnik rozstawiony był z numerem jeden, dlatego w pierwszej rundzie turnieju miał tzw. wolny los. W drugiej rundzie rywalizował z tenisistą z Płocka, Cezarym Chmurą, którego zdecydowanie pokonał 6:0, 6:1. W półfinale Krzysztof miał zmierzyć się z kolejnym Płocczaninem Jerzym Kulikiem, ale mecz ten nie doszedł do skutku, oddany przez rywala walkowerem.

W finale nasz zawodnik rywalizował z Krzysztofem Kowalewskim z Poznania. Mecz od początku był bardzo zacięty. Pierwszy set zakończył się wygraną Kowalewskiego 6:4, zaś w secie drugim lepszy był Brezyna, wygrywając go również 6:4. O losach spotkania decydował super tie-break, w których lepszym okazał się Krzysztof Kowalewski wygrywając go 10:6.

Drugie miejsce, zajęte przez naszego „wózkarza” zasługuje na wielkie słowa uznania. Gratulacje dla Krzyśka!

Sponsorem Głównym Akademii GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0