MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Łódzki Futbol partnerem medialnym

Udostępnij:

Miło nam poinformować, że portal Łódzki Futbol został partnerem medialnym Akademii GKS Bełchatów. Dzięki tej współpracy o naszej codziennej działalności dowie się jeszcze więcej osób.

Łódzki Futbol na stałe wkomponował się w piłkarską rzeczywistość naszego regionu. Ma ciągle poszerzającą się liczbę czytelników, a wiele osób rozpoczyna swój dzień w sieci właśnie od tego portalu. Dla tworzących portal tak samo ważne są problemy klubów grających na centralnym szczeblu oraz tych rywalizujących w klasie A czy klasie B.

Przez dziesięć lat (od 2011 roku) liczba aktywnych czytelników wzrosła z 400 do 50 tysięcy dziennie (średnia z 2020 roku). Odsłony artykułów oraz zakładek z wynikami (wielokrotnie Łódzki Futbol jest najszybszy) oscylują wokół miliona miesięcznie. Łódzki Futbol aktywnie działa także w Social Mediach (Facebook, Twitter), włączając się w organizację i patronat różnych eventów sportowych. Zachęcamy do czytania – www.lodzkifutbol.pl

Pragniemy podkreślić, że nasza Akademia prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w sekcjach piłkarskiej i zapaśniczej. Jest to ponad 300 podopiecznych, którzy każdego dnia rozwijają swoje umiejętności i zamiłowanie do uprawiania sportu. Wszystko to dzieje się przy zachowaniu odpowiednich warunków do nowoczesnego, kompleksowego i zindywidualizowanego szkolenia z zachowaniem zasad fair play oraz edukacji szkolnej.

Wizją codziennej działalności Fundacji jest praca w uporządkowanym i harmonijnym systemie organizacyjnym i sportowym, klarownym dla wszystkich uczestników: zawodników, trenerów, rodziców i władz Akademii z jednoczesnym otwarciem się na nowych partnerów – dzieci, rodziców, trenerów oraz świat biznesu. Naszą bieżącą aktywność możecie śledzić w social mediach (Facebook, Instagram, Twitter).

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna