MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Nowa strona Akademii

Udostępnij:

Z radością oddajemy do Waszej dyspozycji nową stronę internetową Akademii GKS Bełchatów. Mamy nadzieję, że strona spełni Wasze oczekiwania a dedykowana szata graficzna, intuicyjny i przejrzysty układ strony pozwoli w prostszy i szybszy sposób odnaleźć wszelkie potrzebne informacje o naszej Akademii.

Na nowej stronie internetowej znajdziecie bieżące informacje a w zakładce „Drużyny” poznacie każdy z zespołów, który reprezentuje nas na boiskach piłkarskich i matach zapaśniczych. Jest tam dostępny harmonogram zajęć, szczegóły meczów i rozgrywek oraz kadra zawodnicza.

Warty odnotowania jest fakt, że ta część strony oraz kalendarz rozgrywek zostały zintegrowane z zewnętrznym systemem ProTrainUp, który jest używany wewnątrz struktur do zarządzania Akademią, co przyspieszy prezentacje aktualnych wyników poszczególnych zespołów.

Dodatkowo w łatwy sposób poznacie nasze kluby i szkoły partnerskie, dowiecie się o możliwościach współpracy z Akademią oraz sposobach jej wsparcia. Za to w zakładce „Kontakt” dostępna jest pełna struktura naszej Akademii oraz dane kontaktowe.

Strona internetowa została wykonana z zachowaniem wszystkich obowiązujących standardów. m.in zabezpieczona jest certyfikatem SSL. Jej wyświetlanie na urządzeniach mobilnych nie sprawi problemu, ponieważ cała strona jest responsywna. Za realizację odpowiedzialna była lokalna firma – Agencja Interaktywna EWEO, której główną gałęzią działalności jest tworzenie nowoczesnych stron i sklepów internetowych pracujących na Wasz sukces w sieci. Cieszymy się, że EWEO jako partner biznesowy wywiązało się w stu procentach z planowanych założeń oraz był otwarty na wszelkie propozycje.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0