MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Nowy sprzęt sportowy

Udostępnij:

Miło nam poinformować, że firma Sempetrans sp. z o. o. w znaczący sposób wsparła działalność Akademii GKS Bełchatów. Dzięki niej do klubu trafiły znaczne ilości sprzętu sportowego, który już służy członkom sekcji piłkarskiej i zapaśniczej.

Pragnę podziękować prezesowi Robertowi Gałązce za ten zakup. To ważne wsparcie, które odczuwają nasi podopieczni. Ten gest sprawia, że możemy prowadzić szkolenie w coraz lepszych warunkach i przy wykorzystaniu dobrej jakości sprzętu. Jestem przekonany, że wpłynie to realnie na ich rozwój i udowodni, że wizją codziennej działalności Akademii jest działanie w uporządkowanym i harmonijnym systemie organizacyjnym i sportowym, klarownym dla wszystkich uczestników: zawodników, trenerów, rodziców, władz z jednoczesnym otwarciem się na nowych potencjalnych partnerów – dzieci, rodziców, trenerów oraz świat biznesu – wyjaśnia Szymon Serwa, prezes Akademii GKS Bełchatów.

Dzięki wsparciu finansowemu podopieczni Akademii zyskali m.in. 20 sztuk gum do treningu szybkościowego, 12 szt. bramek 120×75 cm BAZOOKAGOAL, ławeczkę treningową, 42 szt. kettlebelli (od 4 do 22,5 kg), 20 szt. hantli (od 5 do 22,5 kg), tyczki slalomowe wraz z podstawkami, piłki lekarskie (3 i 5 kg), płotki koordynacyjne (15 i 30 cm), materac zeskokowy oraz 45 szt. piłek do ćwiczeń o różnych wielkościach.

Sempetrans Bełchatów to największy w Europie zakład specjalizujący się w produkcji taśm przenośnikowych ze wzmocnieniem tekstylnym i stalowym, zatrudniający ponad 700 pracowników. Nasze taśmy znajdują zastosowanie m.in. w górnictwie, kopalniach piasku, portach, elektrowniach, cementowniach. Zakład należy do branży chemicznej, jest częścią austriackiej grupy Semperit, która specjalizuje się w produktach gumowych od prawie 200 lat.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna