MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Nowy system płatności za składki

Udostępnij:

Fundacja Akademia GKS Bełchatów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i opiekunów zawodniczek oraz zawodników uczęszczających do naszej Akademii, wprowadziła możliwość płatności internetowej za zajęcia treningowe.

Użytkownik systemu ProTrainUp posiada dwie opcje opłacenia składki poprzez system i dzięki systemowi Przelewy24: szybką i manualną/masową. Szybka polega na wybraniu z menu przy danej składce opcję „Opłać”, która przeniesie użytkownika bezpośrednio do realizowania płatności w systemie P24. Druga opcja to opłacenie kilku składek jednocześnie. Aby wybrać tę opcję, należy kliknąć w niebieski przycisk „Opłać kilka składek”. Po kliknięciu należy wybrać składki do opłacenia. W kolejnym kroku należy wprowadzić kwoty dla poszczególnych składek, miesięcy, itp. Następnie system przeniesienie nas do systemu Przelewy24, gdzie będzie możliwość wybrania odpowiedniego banku i dokonanie przelewu. Płatność jest również możliwa z poziomu aplikacji mobilnej.

Prosimy o regularną płatność opłaty członkowskiej (z góry) do 10-go dnia każdego miesiąca w wysokości 100,00 złotych miesięcznie dla sekcji piłki nożnej oraz 50,00 zł dla sekcji zapasów. Opłata członkowska za drugie i każde kolejne dziecko wynosi po 50,00 złotych miesięcznie dla sekcji piłki nożnej i 25,00 zł dla sekcji zapasów.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna