MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Ostatni tegoroczny turniej

Udostępnij:

Przed nami ostatni turniej z cyklu zawodów dla młodych adeptów futbolu pod oficjalnym patronatem PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Pierwsze zawody miały miejsce 21 listopada i uczestniczyły w nim zespoły z rocznika 2011. W kolejne weekendy na boisku ze sztuczną nawierzchnią spotkali się 11 i 12-latkowie, którzy musieli dodatkowo zmagać się ze śnieżną aurą, która ich niestety zastała. O wiele korzystniejsze warunki do gry miały zespoły z roczników 2012 i 2013, które rywalizowały w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 12 (ul. Budryka 7). Relacje z tych zawodów TUTAJ.

W niedzielę (19 grudnia) w „dwunastce” emocjonować się będziemy zawodami drużyn U-8. Niestety nie udało się zebrać odpowiedniej liczby drużyn by rozegrać zawody w kategorii dziewczynek (2012 i młodsze).

Organizatorem cyklu turniejów pod patronatem PGE Polskiej Grupy Energetycznej jest Akademia GKS Bełchatów. Partnerem głównym zostało Miasto Bełchatów. Partnerem technicznym zawodów jest marka KEEZA a patronat medialny objął serwis internetowy Łódzki Futbol.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna