MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU
Udostępnij:

PGE GKS II Bełchatów pięciokrotnie cieszył się z bramki w meczu KEEZA Klasy Okręgowej z Orłem Parzęczew. Bełchatowianie dzięki wysokiemu zwycięstwu są aktualnie najskuteczniejszą drużyną w piotrkowskiej „okręgówce”.

W deszczowej aurze przyszło tego dnia rywalizować obu drużynom. W pierwszej połowie meczu kibice nie oglądali żadnych bramek. Strzelanie rozpoczęło się po zmianie stron. Jako pierwszy do siatki przeciwnika z bliskiej odległości trafił Bartłomiej Trzeboński. Cztery minuty później Kacper Sionkowski wykorzystał zgranie głową Bartłomieja Trzebońskiego. Przed trzecim golem dla podopiecznych duetu trenerskiego Adrian Teodorczyk – Zygmunt Łuszcz padła bramka kontaktowa. W 74. minucie przepięknym strzałem z dystansu popisał się Damiana Michalak. Chwilę później podwyższył Jakub Miarka, po czym wynik ustalił najskuteczniejszy gracz „dwójki” Mateusz Kempski.

W tym tygodniu PGE GKS II rozegra dwa mecze domowe w ramach KEEZA Klasy Okręgowej. Najpierw w środę 22 września o godz. 16:30 podejmie Concordię Piotrków Tryb. Następnie w sobotę (25 września), czeka ich spotkanie ze Szczerbcem Wolbórz (godz. 16:00).

PGE GKS II Bełchatów – Orzeł Parzęczew 5:1 (0:0)
Bramki dla GKS: Bartłomiej Trzeboński 57. (as. Jeremiasz Góralczyk), Kacper Sionkowski 61. (as. Bartłomiej Trzeboński), Damian Michalak 74. (as. Kamil Mizera), Jakub Miarka 78. (as. Oskar Przywara), Mateusz Kempski 84. (as. Ernest Kurzawa)

PGE GKS II: David Poghosyan – Kamil Mizera, Stanisław Wenus, Mateusz Mikulski, Hubert Jakubiec (86. Jonasz Wiewiórowski), Bartłomiej Trzeboński (71. Damian Michalak), Jeremiasz Góralczyk (86. Oliwier Urbaniak), Jakub Miarka, Oskar Przywara, Mateusz Kempski, Kacper Sionkowski (81. Ernest Kurzawa)

Trenerzy: Adrian Teodorczyk, Zygmunt Łuszcz, Krystian Paprocki
Kierownik: Mariusz Filanowski