Piłkarskie podsumowanie weekendu: 27-28 lutego

Udostępnij:
Share on facebook
Share on google
Share on twitter

Czas poznać wyniki i składy naszych drużyn ze spotkań rozegranych w ostatni weekend lutego 27-28 lutego br.

PGE GKS 2004 – LUKS Gomunice 10:0 (4:0)
Bramki: 12′ Woźniakowski (as. Miarka), 17′ Czyżewski (as. Woźniakowski), 27′ Woźniakowski (as. Czyżewski), 30′ Miarka (as. Kurzawa), 47′ Stelmach (as. Bartkiewicz), 51 Stelmach (rzut karny), 53′ Stelmach (as. Rygała), 54′ Wrąbel (as. Stelmach), 58′ Rygała, 90′ Wrąbel

PGE GKS 2005 – UKS SMS 2006 Łódź 3:2
Bramki dla GKS: Mateusz Książczyk, Mikołaj Krzysztofik, Patryk Masiarek

PGE GKS II 2005 – UKS SMS II 2006 Łódź 0:9

Turniej towarzyski „Estima Cup” Nowej Rudzie (5. miejsce)

𝐹𝑎𝑧𝑎 𝑔𝑟𝑢𝑝𝑜𝑤𝑎:

PGE GKS 2006 – Parasol Wrocław 0:0

PGE GKS 2006 – Piast Gliwice  0:0

PGE GKS 2006 – Escola Varsovia B  0:2

➡ PGE GKS 2006 – Ślęza Wrocław  2:0
Bramki: Adrian Golec, Franek Kołek

➡ PGE GKS 2006 – AP Brzeg Dolny  2:0
Bramki: Franek Węglewski, Kuba Krawętek

𝐹𝑎𝑧𝑎 𝑓𝑖𝑛𝑎ł𝑜𝑤𝑎 (𝑔𝑟𝑢𝑝𝑎 𝑧ł𝑜𝑡𝑎):

➡ PGE GKS 2006 – Lechia Tomaszów Maz. 0:0

➡ PGE GKS 2006 – Rozwój Katowice 1:1
Bramka: Kuba Szczepański

➡ PGE GKS 2006 – Bałtyk Koszalin 0:2

Kadra PGE GKS 2006: Michał Jajus, Olek Świderski, Jarek Nowak, Kuba Krawętek, Franek Kołek, Kuba Szczepański, Oskar Golec, Bartek Stańdo, Michał Domański, Filip Kwapiński, Alek Jóźwik, Mikołaj Błaszczyk, Franek Węglewski, Adam Łaski, Olek Skrobek, Antek Eksman, Jan Nowak, Wiktor Kaczmarek, Bartek Pietruszka, Adrian Golec, Antek Raszewski

PGE GKS 2008 – PSV Łódź 7:2 (5:2)
Bramki dla GKS : Kacper Papuga 2′ i 4′; Fabian Gembicki 7′ i 65′; Franciszek Pietrzak 9′, Antoni Koszur 20′, Bronisław Masapust 75′; grano 2x40min.; 9×9.

Skład GKS: Pawlak – Gala, Polek, Bryk, Kępiński – Gembicki, Koszur, Pietrzak, Koszela, Masapust, Łabuz – Papuga, Dziuba.

RAP Radomsko 2010 – PGE GKS 2009 5:12
Bramki dla GKS: Sebastian Wolańczyk (2), Piotr Kościelny (2), Igor Wojtala (1), Aleksander Gradowski (2), Adrian Szczepanik (3), Jakub Szulc (1), Piotr Domagała (1)

Skład GKS: Igor Świątek, Sebastian Wolańczyk, Szymon Wesołowski, Oskar Ciachorowski, Igor Wojtala, Piotr Kościelny, Filip Cyran, Aleksander Gradowski, Piotr Domagała, Adrian Szczepanik, Kacper Woszczyk, Jakub Szulc, Szymon Piotrowski

Śląsk Wrocław – PGE GKS 2010 3:2
Bramki dla GKS: Rożentalski, Murzyła

FC Wrocław Academy – PGE GKS 2010 4:1
Gol dla GKS: Motyl

Skład GKS: Wódka, Lis, Zadumiński, Motyl, Niewiadomski, Chmielewski, Kostrzewa, Kwieciński, Rożentalski, Szymczyk, Pazera, Kościelny, Piekarski, Murzyła, Pasternak

PGE GKS 2010 – GUKS Gorzkowice 2009 2:8

Bramki dla GKS: Sobolewski T. (2)

Skład GKS: Kupiec, Zochniak, Salon, Zawieja, Szymczyk, Głowacki, Sobolewski T, Pazera, Kurzawski, Rośniak

MABO Piotrków Tryb. 2009 – PGE GKS 2010 6:4

Bramki dla GKS: Murzyła, Kwieciński, Piekarski (2)

Skład GKS: Wódka, Lis, Zadumiński, Motyl, Niewiadomski, Chmielewski, Murzyła, Kościelny, Piekarski, Pasternak, Kostrzewa, Rożentalski, Kwieciński

Trójmecz z UKS Hattrck Bełchatów 2010/2011

Skład GKS: Paprocki Marcel, Olejnik Tymon, Pawłowski Wojciech, Wilczopolski Szymon, Urbaniak Dawid, Rzepa Oliwier, Krawczyk Jakub, Uchroński Karol, Matyśkiewicz Oskar

PGE GKS 2010 – Football Academy Bełchatów

Skład GKS: Kośka Szymon, Szczeciński Dominik, Gaworski Dawid, Łuszcz Leon, Kozieł Mikołaj,  Knapik Alan, Wróblewski Jakub, Zawiasa Fabian, Sidek Julian, Frąckiewicz Mateusz

Turniej towarzyski w Zduńskiej Woli (Orły Zduńska Wola, Parasol Wrocław, Akademia Widzewa Łódź)

Skład GKS: Paprocki Marcel, Olejnik Tymon, Pawłowski Wojciech, Wilczopolski Szymon, Urbaniak Dawid, Rzepa Oliwier, Krawczyk Jakub, Uchroński Karol, Matyśkiewicz Oskar, Łuszcz Leon, Kozieł Mikołaj

PGE GKS 2012 – TMF Tomaszów Maz.

Skład GKS: Gołąb Jakub, Kwiatek Karol, Paradecki Wiktor, Marjan Jakub, Górecki Michał, Sońta Mateusza, Banasiak Mateusz, Piekarski Benjamin, Czerwiński Dominik, Słomowski Wojtek, Grędecki Bartek, Dzitkowski Bartek, Matyskiewicz Michał, Jaros Karol, Cywiński Hubert, Czyżak Oliwier Kustra Julian.

PGE GKS 2013 – TMF Tomaszów Maz.

Skład GKS: Wiktor Gorzelski,  Tobiasz Kwiecień, Aleksander Kałużny, Franciszek Baranowicz Filip Jaworski, Hubert Kozłowski, Julian Mrugalski, Kamil Hawrysz, Antoni Siciński, Gracjan Zieliński, Aleksander Michalak

PGE GKS 2013 – RAP Radomsko

Skład GKS: Wiktor Gorzelski,  Tobiasz Kwiecień, Aleksander Kałużny, Franciszek Baranowicz Filip Jaworski, Hubert Kozłowski, Julian Mrugalski, Antoni Siciński, Wojciech Irzykowski

PGE GKS 2014 – TMF Tomaszów Maz.

Skład GKS: Piotr Galus, Paweł Paradowski, Jakub Stępień, Jonasz Mras, Wojciech Irzykowski, Mieszko Zieliński, Eryk Holak, Karol Wyszyński, Gracjan Ciołek

fot. Pro-Turnieje

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna