Piłkarskie podsumowanie weekendu: 7-8 lutego

Udostępnij:
Share on facebook
Share on google
Share on twitter

Przedstawiamy część wyników i składów naszych drużyn ze spotkań rozegranych w pierwszy weekend lutego (6-8 luty 2021 r.).

PGE GKS 2004 – Champion Warszawa 2:1 (0:0)
Bramki dla GKS: 57′ Jurczyk (as. Woźniakowski), 68′ Sarnik (as. Pietryka)

Skra Częstochowa – PGE GKS 2005 0:1
bramka dla GKS: Wiktor Retkiewicz

Skład GKS: Wiktor Wójcik (46′ Kacper Foltyn) – Kacper Markiewicz (46′ Mateusz Kubiszewski), Jonasz Wiewiórowski (60′ Adam Gryczka), Eryk Wiśniewski, Jakub Grałka (60′ Mikołaj Kabziński), Dominik Retkiewicz (65′ Eryk Świątek), Grzegorz Tomczyk, Patryk Masiarek (45′ Wiktor Szczap), Wiktor Retkiewicz (60′ Mateusz Książczyk), Wiktor Klauz (45′ Emil Nowakowski), Bartosz Wiśniewski (46′ Mikołaj Krzysztofik)

PGE GKS 2007 – AP Andrespolia Wiśniowa Góra 2:0
bramki dla GKS: Mras, Szczepocki

Skład GKS: Gaspa – Irzykowski, Gurin, Kluska, Pazera – Szymczyk, Jasiczek, Kwaśnik, – Szczepocki, Mras. Grali również Małocha, Sadowski, Kłysik, Szczepocki, Stępień.

PGE GKS 2008 – AP Andrespolia Wiśniowa Góra 1:0
bramka dla GKS: Antoni Koszur

PGE GKS 2008 – Warta Sieradz 5:1
bramka dla GKS: Kacper Papuga (3), Bronek Masapust, Fabian Gembicki

PGE GKS I 2009  – Zawisza I Rzgów 0:0
PGE GKS II 2009  – Zawisza II Rzgów 0:1
PGE GKS I/II 2009  – Zawisza II Rzgów 3:0
PGE GKS I 2009  – Jutrzenka Bychlew 4:2

PGE GKS 2010 „Pomarańczowi” – PGE GKS 2010 „Zieloni” 9:3
bramki dla „pomarańczowych”: Kwieciński 2, Pazera 3, Pasternak, Niewiadomski 2, Krukowski F; bramki dla „zielonych” Zawieja, Paradowski, Kurzawski

Skład „Pomarańczowych”: Kupiec, Kwieciński, Zadumiński, Krukowski K, Chmielewski, Niewiadomski, Pasternak, Pazera, Krukowski F, Terkalski

Skład „Zielonych”: Wódka, Lis, Salon, Motyl, Murzyła, Kostrzewa, Piekarski, Kurzawski, Paradowski, Zawieja

PGE GKS 2011 – Korab Łask 2010 10:7
bramki dla GKS: Wojciech Pawłowski, Iwo Szymczyk (3), Jakub Krawczyk (3), Dawid Urbaniak (2), Leon Łuszcz

Skład GKS: Marcel Paprocki, Jakub Krawczyk, Tymon Olejnik, Wojciech Pawłowski, Oliwier Rzepa, Leon Łuszcz, Dawid Urbaniak, Karol Uchroński, Szymon Wilczopolski, Iwo Szymczyk, Oskar Matyśkiewicz, Mikołaj Kozieł, Jan Szymczyk

Trójmecz z udziałem GKS Bełchatów, Hattrick Bełchatów, Piotrcovia Piotrków Tryb.

Skład GKS: Prockiw Oskar, Czyżak Oliwier, Kustra Julian , Piekarski Benjamin, Banasiak Mateusz, Sońta Mateusz, Pawłowski Kacper , Chojnicki Wiktor, Słomowski Wojtek, Grędecki Bartek , Dzitkowski Bartek , Czerwiński Dominik , Jaros Karol , Matyskiewicz Michał , Cywiński Hubert.

Festiwal Gier Sparingowych Warszawa z udziałem PGE GKS, Wilczki „be a star” Warszawa, Wisła Płock, Widok Skierniewice, Stal Niewiadów, Wicher Kobyłka, Wilga Garwolin, Zwar Międzylesie

Skład GKS: Gołąb Jakub, Antczak Szymon , Kwiatek Karol , Marjan Jakub, Paradecki Wiktor , Górecki Michał, Czyżak Oliwier, Prockiw Oskar, Kustra Julian, Banasiak Mateusz, Piekarski Benjamin.

PGE GKS 2013/2014 – AP Soccer Bełchatów 2012/2013

Skład GKS: Hubert Kozłowski, Tobiasz Kwiecień, Ksawery Kwiecień, Aleksander Kałużny, Wiktor Gorzelski, Filip Jaworski, Wojciech Irzykowski, Antoni Siciński, Franciszek Baranowicz, Julian Mrugalski

PGE GKS 2013/2014 – Astoria Szczerców 2012/2013

Skład GKS: Wiktor Gorzelski, Aleksander Kałużny, Wojciech Irzykowski, Antoni Siciński, Franciszek Baranowicz, Julian Mrugalski, Kamil Hawrysz, Filip Jaworski, Gracjan Zieliński, Piotr Galus

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna