Piłkarskie podsumowanie weekendu: 7-8 marca

Udostępnij:
Share on facebook
Share on google
Share on twitter

Pragniemy przedstawić wyniki i składy naszych drużyn ze spotkań rozegranych w pierwszy weekend marca (7-8.03).

PGE GKS II – ŁKS III Łódź 2:7 (2:3)
Bramki dla GKS II: 7. Wiktor Korpas (as. Bartłomiej Tomski), 31. Wiktor Danielski (as. Emil Sztark)

Skład GKS: Oskar Tkaczyński (60. Adam Retyk), Sebastian Ochocki (46. Mikołaj Kłótkowski), Wiktor Korpas, Hubert Jakubiec (46. Maciej Bartkiewicz), Bartłomiej Szymczak, Wiktor Langier (21. Dawid Kmiecik), Bartłomiej Tomski (46. Jan Jaszczak), Mateusz Kaflowski, Emil Sztark, Olaf Ossowski (46. Natan Bujak), Wiktor Danielski

PGE GKS U-19 – ESPN Bełchatów 2:2 (0:2)
bramki dla GKS: 66. Bartłomiej Rygała, 90. Jakub Kusiak

Skład GKS: Retyk (31. Gogul) – Pietryka, Piechura, Bartkiewicz (46. Kłódkowski), Jurczyk, Terkiewicz, Domański, Kmiecik (31. Stolarczyk), Kusiak, Kuśmierek, Rygała

UKS SMS Łódź – PGE GKS 2004 3:1 (1:0)
Bramka dla GKS: 63. Dawid Woźniakowski

Stadion Śląski Chorzów – PGE GKS 2005 1:3
Bramki dla GKS: Mateusz Książczyk, Wiktor Retkiewicz, samobójcza

Skład GKS: Foltyn – Kubiszewski, Wiewiórowski, E.Wiśniewski, Kabziński, D.Retkiewicz, Urbaniak, W.Retkiewicz, Masiarek, Książczyk, Krzysztofik. Zmiany: Nowakowski, Gryczka, Świątek, Szczap, B.Wiśniewski, Klauz, Wójcik

PGE GKS 2006 – PGE GKS 2007 7:2
Bramki dla GKS 2006: Franek Węglewski (3), Bartek Pietruszka (2), Antek Raszewski (2), Kuba Krawętek; bramki dla GKS 2007: Mras (2)

Skład GKS 2006: Nowak Jarek, Nowak Jan, Domański Michał, Damian Przybylski, Kuba Szczepański, Julian Grill, Antek Raszewski, Wojtek Sewerynek, zawodnik testowany, Wiktor Kaczmarek, Bartek Pietruszka. Rezerwowi: Kuba Krawętek, Franek Kołek, Franek Węglewski, Olek Skrobek, Piotr Kulka

Skład GKS 2007: Gaspar – Kluska, Sokołowski, Pazera, Irzykowski – Sadziński, Kwaśnik, Jasiczek, Szczepocki – Mras, Szczepocki

UKS AP Reiss Poznań – PGE GKS 2006 1:2 (0:2)
Bramki dla GKS: Franek Węglewski (2)

Skład GKS: Michał Jajus, Damian Przybylski, Bartek Stańdo, Kuba Krawętek, Franek Kołek, Filip Kwapiński, Aleks Jóźwik, Franek Węglewski, Olek Skrobek, Antek Eksman, Adrian Golec. rezerwowi: Olek Świderski, Wojtek Sewerynek, Antek Raszewski, Bartek Pietruszka, Kuba Szczepański

PGE GKS 2007 – Warta Sieradz 1:10
gol dla GKS: Stępień

Skład GKS: Kowalczyk – Wróblewski, Zawiasa, Ślizak, Kazanowski – Wolankiewicz, Stępień, Małocha, Kłysik – Gembicki, Sadowski. Grali równiez: Mazurek, Kasznicki.

PGE GKS 2008 – RAP Radomsko (1 Liga Wojewódzka) 5:0 (4:0)
Bramki dla GKS: Fabian Gembicki 10′ i 75′, Bartek Bryk 17′ i 38′, Bronisław Masapust 20′

Skład GKS: Wilk i Pawlak – Pietrzak, Polek, Pawełoszek, Gembicki, Koszur, Koszela, Papuga, Masapust, Bryk, Dziuba, Sinkiewicz, Łabuz.

PGE GKS 2009 – Victoria Rąbień 2:6
bramki dla GKS: Gradowski, Szczepanik

PGE GKS 2009 – Victoria Rąbień 12:2
bramki dla GKS: Domagała (3), Majchrzak (3), Szczepanik, Martyniak, Rorat, Szulc , bramka samobójcza

Skład GKS: Szymon Piotrowski, Igor Świątek, Aleks Borzęcki, Oskar Ciachorowski, Patryk Kurowski, Sebastian Wolańczyk, Kacper Woszczyk, Szymon Wesołowski, Filip Cyran, Aleksander Gradowski, Piotr Kościelny, Michał Kotlarek, Igor Majchrzak, Piotr Domagała, Maciej Martyniak, Iwo Rorat, Adrian Szczepanik, Jakub Szulc

GKS2010-Wroclaw

Turniej „Ślęza Cup” we Wrocławiu (12. miejsce)

Faza grupowa:

➡  PGE GKS 2010 – Varsovia Warszawa 0:2

➡  PGE GKS 2010 – PSV Łódź 1:2
gol dla GKS: Motyl

➡  PGE GKS 2010 – Lech Poznań 0:4

➡  PGE GKS 2010 – Górnik Zabrze 3:0
Bramki dla GKS: Niewiadomski (2), Murzyła

➡  PGE GKS 2010 – Płomień Częstochowa 8:0
Bramki dla GKS: Motyl (2), Niewiadomski (2), Rożentalski (2), Chmielewski, Pasternak

Faza finałowa (grupa srebrna):

➡  PGE GKS 2010 – PSV Łódź 0:1

➡  PGE GKS 2010 – Zagłębie Lubin 0:1

➡  PGE GKS 2010 – KS Zakopane 0:1

➡  PGE GKS 2010 – AP Bronowice Lublin 1:1
Bramka dla GKS: Rożentalski

➡  PGE GKS 2010 – AP Team Gliwice 2:2
Bramki dla GKS: Murzyła, Kostrzewa

Kadra PGE GKS 2010: Skład: Wódka, Piekarski, Pasternak, Niewiadomski, Motyl, Zadumiński, Murzyła, Rożentalski, Salon, Kostrzewa, Kwieciński, Chmielewski

Najlepszy zawodnik drużyny w turnieju: Witold Zadumiński

PGE GKS 2011 (Gra wewnętrzna)

Skład GKS: Paprocki Marcel, Oliwier Rzepa, Olejnik Tymon, Pawłowski Wojciech, Sałaciński Konrad, Kozieł Mikołaj, Urbaniak Dawid, Szymczyk Iwo, Uchroński Karol, Krawczyk Jakub, Kośka Szymon, Szczeciński Dominik, Zawiasa Fabian, Bartosiak Nikodem, Łuszcz Leon, Gaworski Dawid, Frąckiewicz Mateusz, Wilczopolski Szymon

Boruta Zgierz – PGE GKS 2012

Kadra GKS: Gołąb Jakub, Antczak Szymon, Siewiera Alan, Kwiatek Karol, Marjan Jakub, Paradecki Wiktor, Górecki Michał, Piekarski Benjamin, Sońta Mateusz, Pawłowski Kacper, Czyżak Oliwier, Czerwiński Dominik, Kustra Julian, Banasiak Mateusz, Słomowski Wojtek ,Grędecki Bartek, Dzitkowski Bartek, Prockiw Oskar, Cywiński Hubert, Chojnicki Wiktor, Matyskiewicz Michał.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna