MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Plan gier: 19-21 kwietnia

Udostępnij:

Piątkową rywalizacją młodzików w lidze okręgowej D1 rozpoczniemy najbliższy weekend gier. Nie lada wyprawa czeka juniorów młodszych, którzy zagrają w Rzeszowie z miejscową Stalą w ramach CLJ. Sporym wydarzeniem dla orlików z rocznika 2014/15 będzie udział w międzynarodowym turnieju „Number One CUP” w Gdańsku. Pora przedstawić szczegóły dotyczące piłkarskich spotkań z udziałem wszystkich drużyn Akademii GKS.

▪ 18. kolejka A klasy (grupa 6) / GKS II VIS Gidle
Niedziela (21 kwietnia), godz. 11:00, Bełchatów, boisko MCS nr 3

▪ 6. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych A1 / GKS U-19 UKS SMS Łódź
Niedziela (21 kwietnia), godz. 13:15, Bełchatów, boisko MCS nr 1

▪ 25. kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-17 (grupa I) / Stal Rzeszów GKS U-17
Niedziela (21 kwietnia), godz. 12:30, Rzeszów, ul. Hetmańska 69

▪ 4. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych B2 / Lechia Tomaszów Maz. GKS U-16
Sobota (20 kwietnia), godz. 11:00, Tomaszów Maz., ul. Nowowiejska 5/7

▪ 4. kolejka II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C1 / GKS U-15 AKS SMS Łódź
Sobota (20 kwietnia), godz. 9:00, Bełchatów, boisko MCS nr 3

▪ 5. kolejka Okręgowej Ligi Trampkarzy C1 (grupa 3) / GKS II U-15 Skalnik Sulejów
Sobota (20 kwietnia), godz. 13:00, Bełchatów, boisko MCS nr 1

▪ 4. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C2 / Pogoń Zduńska Wola GKS U-14
Niedziela (21 kwietnia), godz. 17:00, Zduńska Wola, ul. Łaska 90

▪ 5. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D1 (grupa 5) / GUKS Gorzkowice GKS U-13
Sobota (20 kwietnia), godz. 10:00, Gorzkowice, ul. Cmentarna 1

▪ 5. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D1 (grupa 6) / UKS FA Bełchatów GKS II U-13
Piątek (19 kwietnia), godz. 17:30, Bełchatów, ul. Czapliniecka 96

▪ 3. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D2 (grupa 5) / GKS U-12 Pilica Tomaszów Maz.
Sobota (20 kwietnia), godz. 15:00, Bełchatów, boisko MCS nr 4

▪ 5. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D2 (grupa 7) / GKS II U-12 UKS Hattrick Bełchatów
Sobota (20 kwietnia), godz. 11:00, Bełchatów, boisko MCS nr 4

Turniej „Number One CUP” w Gdańsku z udziałem GKS U-10
Sobota-niedziela (20-21 kwietnia), Gdańsk, ul. Budowlanych 49/5

▪ 3. kolejka Okręgowej Ligi Orlików E1 (grupa 8) / Włókniarz Zelów GKS U-10
Niedziela (21 kwietnia), godz. 11:00, Zelów, ul. Lubelska 55

▪ Liga Turniejowa Orlików E2 (grupa 1) / GKS U-9 GKS II U-9
Sobota (20 kwietnia), godz. 9:00, Bełchatów, boisko MCS nr 4

▪ Liga Turniejowa Orlików E2 (grupa 2) / UKS Parzniewice GKS III U-9
Sobota (20 kwietnia), godz. 10:00, Bujny

▪ Turniej w Januszkowie z udziałem GKS U-9
Sobota – Niedziela (20-21 kwietnia), Januszkowo

▪ Liga Turniejowa Skrzatów G1 (grupa 1) / UKS FA Bełchatów – GKS U-7
Sobota (20 kwietnia), godz. 9:30, Bełchatów

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.