Podwójne starcie z UKS SMS Łódź, derby byłego województwa piotrkowskiego oraz wyjazdy do Skierniewic, Opoczna i Tomaszowa Maz. – przedstawiamy harmonogram spotkań bełchatowskiej młodzieży na zbliżający się weekend.
Drużyny PGE GKS U-19 i U-17 powalczą z UKS SMS Łódź i KS Kutno o umocnienie swoich pozycji w czołówce tabeli Ligi Wojewódzkiej Juniorów A1 i B1. Zespół U-16 postara się o sprawienie niespodzianki na boisku lidera, a trampkarze z rocznika 2008 w meczu na szczycie drugiej grupy Ligi Okręgowej C1 gościć będą MUKS Junior Rokiciny, na którym w przypadku zwycięstwa będą mieli już osiem punktów przewagi. Team Damian Chojki i Szymona Lesiakowskiego, reprezentujący naszą Akademię w I Lidze Wojewódzkiej Młodzików D1 postara się zrehabilitować za ubiegłotygodniową porażkę 1:2 z ŁKS Łódź w wyjazdowym meczu z Widokiem Skierniewice, natomiast nasi najmłodsi wychowankowie z roczników 2014-2017 wystąpią w ligach turniejowych, rozgrywanych w Bełchatowie i Moszczenicy. Zachęcamy do odwiedzania boisk i wspierania naszych drużyn.
▪ KEEZA Klasa B, grupa: Piotrków Tryb. / Mazovia Tomaszów Maz. – PGE GKS II
Niedziela (23 października), godz. 15:00, Tomaszów Maz.
▪ I Liga Wojewódzka Juniorów A1 / UKS SMS Łódź – PGE GKS U-19
Sobota (22 października), godz. 15:00, ul. Milionowa 12, Łódź-Widzew
▪ II Liga Wojewódzka Juniorów A1 / PGE GKS II U-19 – Sokół Aleksandrów Łódzki
Niedziela (23 października), godz. 15:30, boisko treningowe nr 3 MCS, Bełchatów
▪ I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B1 / PGE GKS U-17 – KS Kutno
Sobota (22 października), godz. 11:30, boisko treningowe nr 3 MCS, Bełchatów
▪ I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B2 / UKS SMS Łódź – PGE GKS U-16
Sobota (22 października), godz. 12:00, ul. Milionowa 12, Łódź-Widzew
▪ Liga Okręgowa Juniorów młodszych B2, grupa 4 / PGE GKS II U-16 – Concordia Piotrków Tryb.
Niedziela (23 października), godz. 13:15, boisko treningowe nr 3 MCS, Bełchatów
▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 2 / PGE GKS U-15 – MUKS Junior Rokiciny
Niedziela (23 października), godz. 11:00, boisko treningowe nr 1 MCS, Bełchatów
▪ Mecz sparingowy / PGE GKS U-14 – Soccer Bełchatów
Sobota (22 października), godz. 9:00, boisko treningowe nr 1 MCS, Bełchatów
▪ I Liga Wojewódzka Młodzików D1 / Widok Skierniewice – PGE GKS U-13
Niedziela (23 października), godz. 11:00, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 7, Skierniewice
▪ Liga Młodzików D1, grupa 6 / UKS Hattrick Bełchatów – PGE GKS II U-13
Sobota (22 października), godz. 10:00, Bełchatów
▪ Liga Młodzików D2, grupa 5 / Ceramika Opoczno – PGE GKS U-12
Sobota (22 października), godz. 10:00, Aleja Sportowa 1, Opoczno
▪ Liga Młodzików D2, grupa 6 / Astoria Szczerców – PGE GKS U-11
Sobota (22 października), godz. 11:00, ul. Piłsudskiego 66, Szczerców
▪ Liga Orlików E1, grupa 9 / PGE GKS II U-11 – APN Piotrków Tryb.
Sobota (22 października), godz. 10:00, boisko treningowe nr 4 MCS, Bełchatów
▪ Liga Orlików E1, grupa 10 / Omega Kleszczów – PGE GKS U-10
Sobota (22 października), godz. 10:30, Łękińsko
▪ Liga turniejowa F1 „Żak” z udziałem PGE GKS U-9
Sobota (22 października), godz. 12:00, Moszczenica
▪ Liga turniejowa G1 „Skrzat” z udziałem PGE GKS U-7 i U-6
Niedziela (23 października), godz. 10:00, boisko treningowe nr 4 MCS, Bełchatów
* Informujemy, że w wyjątkowych przypadkach plan gier może ulec zmianie
Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna