MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Postraszyli mistrza grupy

Udostępnij:

PGE GKS U-19 na koniec rozgrywek Ligi Makroregionalnej U-19 zremisował 3:3 (2:1) z mistrzem grupy, Polonią Warszawa.

Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli w 30. minucie. Najlepiej w zamieszaniu podbramkowym odnalazł się kapitan górniczego zespołu, Nikodem Pawlak. Drugi gol padł tuż przed przerwą. Z własnej połowy długim przekątnym podaniem popisał się Stanisław Wenus. Lot piłki źle obliczył obrońca „Czarnych Koszul”, co pewnie wykorzystał Olaf Ossowski wbiegając z piłką w pole karne, podając ją wzdłuż bramki, gdzie szczęśliwie skierował ją do siatki Mikołaj Kłótkowski. Gol na 3:1 to kombinacja kilku podań i w końcowej fazie zryw Marcela Kuśmierka, który będąc na piątym metrze podaniem wzdłuż bramki obsłużył Kubę Stolarczyka. Niestety bełchatowianie nie utrzymali dwubramkowego prowadzenie, remisując finalnie 3:3 z warszawskim mistrzem grupy.

PGE GKS U-19 zakończył rozgrywki Ligi Makroregionalnej U-19 (gr. A) na czwartym miejscu. Bełchatowianie zgromadzili w 14. kolejkach 21 punktów (6 zwycięstw, 3 remisy), przy bilansie bramkowym 25:26.

PGE GKS U-19 Bełchatów – Polonia Warszawa 3:3 (2:1)
Bramki dla GKS: Nikodem Pawlak 30. (as. Wenus), Mikołaj Kłótkowski 40. (as. Ossowski), Jakub Stolarczyk 48. (as. Kuśmierek)

PGE GKS U-19: Wróblewski – Stolarczyk (71. Piechura), Wenus, Konstańczuk, Ochocki, Kłótkowski, Pawlak, Tomski, Ossowski, Kuśmierek, Jaszczak

Trener: Adam Konstańczuk

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer124745/public_html/akademiagks.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer124745/public_html/akademiagks.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer124745/public_html/akademiagks.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0