MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Prezentacja drużyn Akademii

Udostępnij:

Pod koniec wakacji odbędzie się XI Pikniku Rodzinnego z GKS Bełchatów, w trakcie którego będzie miała miejsce prezentacja drużyn naszej Akademii. Impreza dla kibiców „Brunatnych” zaplanowana została na piątek 20 sierpnia (godz. 18) na Placu Narutowicza.

Wspólne spotkanie kibiców w każdym wieku, konkursy, występy, wielkie „dmuchańce”, mini boiska do gry w piłkę nożną, zabawy z Mamutem oraz prezentacja drużyn GKS Bełchatów i Akademii GKS Bełchatów, to część atrakcji, jakie czekają sympatyków naszego klubu podczas pikniku. A wszystko to będzie oprawione muzyką przygotowaną przez profesjonalnego DJ-a.

Podobnie jak w minionych latach liczymy na bardzo liczny udział mieszkańców naszego regionu, którzy tworzą wielką „biało-zielono-czarną” rodzinę! Impreza będzie ponownie możliwa dzięki wsparciu Prezydent Miasta Bełchatowa. Współorganizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie. Tradycyjnie pozytywną atmosferę kilkugodzinnej imprezy współtworzyć będą sympatycy GKS Bełchatów.

W tym roku cała impreza odbywać się będzie w dwóch częściach Placu Narutowicza. Od godz. 18 będziemy się bawić w części pomiędzy PGE MCK Gigantami Mocy a MCK Bełchatów, by wieczorem przenieść się przed letnią scenkę w części „parkowej”. Tam kibicom zaprezentują się wszystkie piłkarskie i zapaśnicze grupy Akademii GKS Bełchatów oraz zawodnicy i trenerzy pierwszego zespołu GKS Bełchatów na sezon 2021/2022.

To coroczne wydarzenie, organizowane jest dla kibiców i zawodników „Brunatnych” przez górniczy klub, Akademię GKS, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” i ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna