MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Prezes Akademii na czele GKS

Udostępnij:

Miło nam poinformować, że prezes Fundacji Akademia GKS Bełchatów – Szymon Serwa – został w środę p. o. Prezesa Zarządu GKS „Bełchatów” S.A.

Szymon Serwa ponad rok piastuje zaszczytną rolę Prezesa Fundacji Akademia GKS Bełchatów. Teraz działania w największej szkółce sportowej w regionie będzie dzielił z obowiązkami prezesa górniczego klubu, co pozwoli na jego codzienne funkcjonowanie.

Jestem zaszczycony faktem, że będę pełnić tę funkcję w klubie, z którym jestem emocjonalnie związany od dziecka, ale zdaję sobie jednocześnie sprawę z zakresu obowiązków i tempa pracy, jakie są przed nami – mówi p.o. Prezesa Zarządu GKS Bełchatów, Szymon Serwa. – Przed nami kwestie związane m.in. z zamknięciem kadry pierwszej drużyny, analizą obecnej sytuacji finansowo-organizacyjnej Spółki oraz kontynuacja przygotowań do rozpoczęcia procesu licencyjnego na nowy sezon. Chciałbym zapewnić kibiców, że zespół będzie odpowiednio przygotowany do walki o utrzymanie w eWinner 2 Lidze a nasi sympatycy mogą szykować się do przeżywania emocji w czasie wiosennej kampanii – dodaje.

Fundacja Akademia GKS Bełchatów to oddzielny podmiot organizacyjny i finansowy. Do strategicznego rozwoju Akademii niezbędne jest aby GKS „Bełchatów” S.A. funkcjonował na właściwym poziomie organizacyjnym.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna