MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Przekaż 1,5% podatku na Akademię GKS!

Udostępnij:

Metody wsparcia Akademii GKS Bełchatów mogą być przeróżne. Jednym z nich jest przekazanie 1,5 % podatku na rzecz rozwoju i wsparcia młodych sportowców. Ten gest nic nie kosztuje, a może wiele zmienić!

Rozliczając się z rocznych dochodów z Urzędem Skarbowym za ubiegły 2023 rok, wszyscy mamy możliwość przekazania 1,5% podatku z naszych dochodów na rzecz dowolnej organizacji pożytku publicznego, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Jak w ten sposób wesprzeć naszą Akademię? Wystarczy w zeznaniu podatkowym wskazać numer KRS 0000270261 oraz w rubryce cel szczegółowy 1,5% wpisać Akademia GKS Bełchatów 10136.

Twoja pomoc przekazana w ten sposób na rzecz Fundacji Akademii GKS Bełchatów:

  • Poprawi warunki oraz jakość szkolenia dzieci i młodzieży w sekcji piłkarskiej, zapaśniczej i tenisa ziemnego,
  • Rozszerzy kadrę trenerską, zapewniają jej stałe doskonalenie,
  • Doinwestuje sprzęt oraz poprawi infrastrukturę,
  • Wypromuje Akademię i jej wartości w społeczności lokalnej,
  • Zbuduje pozytywny wizerunek oraz lojalność wśród kibiców i sympatyków,
  • Zwiększy szanse na sukcesy sportowe.

Każdy, kto chce wesprzeć rozwój młodych sportowców, może to zrobić. Może Państwa syn, córka, wnuk, siostrzenica, bratanek albo syn sympatycznego sąsiada jest członkiem naszej Akademii? Przekazując 1,5% okazujecie mu wsparcie! To nasza lokalna, regionalna, bełchatowska sprawa. Wiele osób jest wciąż przekonana, że te kilka złotych, przekazanych za pomocą rozliczenia podatkowego, niewiele może zmienić. Nic bardziej mylnego! Ta z pozoru niewielka kwota może zdziałać wiele dobrego!

Już teraz dziękujemy za każde wsparcie!

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.