MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Przekaż 1,5% podatku na Akademię GKS!

Udostępnij:

Zachęcamy do wsparcia Akademii GKS Bełchatów, które będzie wymagać jedynie odpowiedniego uzupełnienia danych dotyczących przekazania 1,5 % podatku. Ten gest nic nie kosztuje, a może wiele zmienić!

Rozliczając się z rocznych dochodów z Urzędem Skarbowym za ubiegły 2022 rok, wszyscy mamy możliwość przekazania 1,5% podatku z naszych dochodów na rzecz dowolnej organizacji pożytku publicznego, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Jak to zrobić? Opisujemy na poniżej planszy:

Pamiętajcie! Każda pomoc finansowa pozwoli na dalsze podnoszenie poziomu szkolenia w Akademii GKS Bełchatów! Naszym priorytetem jest promowanie i rozwijanie zamiłowania do uprawiania sportu w dwóch wiodących dyscyplinach tj. piłce nożnej i zapasach wśród dzieci i młodzieży na terenie miasta, gminy, powiatu, a w przyszłości województwa, poprzez budowanie odpowiednich warunków do nowoczesnego, kompleksowego i zindywidualizowanego szkolenia z zachowaniem zasad fair play oraz edukacji szkolnej. Od lat Akademia GKS Bełchatów przygotowuje zawodników do gry w pierwszym zespole „Brunatnych”. Wychowujemy setki młodych ludzi, ucząc ich nie tylko piłkarskiego rzemiosła, ale także odpowiednich życiowych postaw, szacunku i odpowiedzialności.

Wiele osób jest wciąż przekonana, że te kilka złotych, przekazanych za pomocą rozliczenia podatkowego, niewiele może zmienić. Nic bardziej mylnego! Ta z pozoru niewielka kwota może zdziałać wiele dobrego!

Terminy, aby rozliczyć się z fiskusem i ewentualnie przekazać 1,5 % podatku na działalność Akademii to 2 maja 2023 roku (PIT-36, PIT-37, PIT-36L, PIT-38, PIT-28, PIT-39).

Już teraz dziękujemy za każde wsparcie!

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0