MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Przekaż nam swój procent

Udostępnij:

Trwa okres rozliczenia podatkowego za 2020 rok. W tym roku po raz pierwszy liczymy na Państwa pomoc, która wymaga jedynie odpowiedniego uzupełnienia danych dotyczących przekazania 1 % podatku. Ten gest nic nie kosztuje.

Zachęcamy do przekazania w rozliczeniu rocznym 1 % podatku na Fundację Akademia GKS Bełchatów. Aby to uczynić należy w polu KRS wpisać 0000270261 z dopiskiem na cel szczegółowy „Akademia GKS Bełchatów 10136„.

Środki przekazane w ramach 1 % podatku zostaną wykorzystane na realizację celów statutowych Akademii. Obecnie obejmujemy szkoleniem sportowym w dwóch wiodących sekcjach – piłki nożnej i zapasów – blisko 300 podopiecznych i monitorujemy rozwój młodych sportowców w klubach partnerskich. Nad codziennym rozwojem dzieci i młodzieży pracuje wykwalifikowana kadra trenerska z odpowiednim zapleczem medycznym.

Warto pamiętać, że przekazując 1 % z własnego PIT, nie tracą Państwo ani złotówki. Wskazują jedynie konkretny cel, na który przeniesiona zostanie kwota, która i tak musiałaby zostać przekazana na rzecz Skarbu Państwa. Dlatego to bardzo łatwa i nie wymagająca nakładu finansowego możliwość bezpośredniego wsparcia Akademii! To tak niewiele, by tak bardzo pomóc!

Terminy, aby rozliczyć się z fiskusem i ewentualnie przekazać 1 % podatku na działalność Akademii to 30 kwietnia 2021 roku (PIT-36, PIT-37, PIT-36L, PIT-38, PIT-39) oraz 1 marca 2021, kiedy upływa termin złożenia PIT-28.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0