MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Przerwana seria rezerw

Udostępnij:

PGE GKS II Bełchatów niespodziewanie przegrał niedzielny mecz KEEZA Klasy Okręgowej z Omegą II Kleszczów. Ta porażka sprawia, że giekaesiacy przerwali serię sześciu spotkań bez porażki i tracą już 10 punktów do niepokonanego lidera z Niewiadowa.

Giekaesiacy jechali do Łękińska w roli faworyta, co też miało znaleźć odzwierciedlenie w końcowym wyniku. Niestety po raz kolejny bełchatowianie mieli problem z finalizacją akcji ofensywnych. Brak skuteczności zemścił się w drugiej połowie, kiedy to gospodarze w przeciągu trzech minut dwukrotnie pokonali Davida Poghosyana. Najpierw w 60. minucie uczynił to Krzysztof Kowalski a chwilę później Adrian Ociepa.

Po rozegraniu 11 kolejek KEEZA Klasy Okręgowej zespół rezerw spadł na czwarte miejsce, mając w dorobku 23 punkty (bramki 36-11). Liderująca Stal Niewiadów w dalszym ciągu zachowuje miano niepokonanej drużyny, mając na koncie 33 „oczka”. Druga Ceramika Opoczno ma ich 25. W nadchodzącą niedzielę (24 października) o godz. 11:00 PGE GKS II zagra u siebie z Polonią Gorzędów.

Omega II Kleszczów – PGE GKS II Bełchatów 2:0 (0:0)

PGE GKS II: David Poghosyan – Norbert Stefaniak, Stanisław Wenus, Mateusz Mikulski, Jarosław Trzeboński (86. Ernest Kurzawa), Oskar Przywara (66. Hubert Jakubiec), Jeremiasz Góralczyk, Damian Michalak (81. Mateusz Kaflowski), Jakub Miarka (46. Kacper Sionkowski), Mateusz Kempski, Bartłomiej Trzeboński

Żółta kartka dla GKS: Mateusz Kempski

Trenerzy: Adrian Teodorczyk, Zygmunt Łuszcz i Krystian Paprocki