MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Pucharowy awans rezerw

Udostępnij:

PGE GKS II Bełchatów awansował do III rundy okręgowego Pucharu Polski pokonując na wyjeździe Polonię Gorzędów.

Bełchatowianie rozpoczęli strzelanie w meczu z występującą w KEEZA Klasie Okręgowej Polonią w 16. minucie. Z rzutu rożnego wprost na głowę Huberta Jakubca dośrodkował Bartłomiej Tomski. Była to jedyna bramka w tej części gry. Po zmianie stron piłkarze naszej „dwójki” trafiali czterokrotnie. Trzy minuty po przerwie z bramki cieszył się Bartłomiej Trzeboński. W 53. minucie po raz pierwszy futbolówkę do siatki skierował Stanisław Wenus pewnie wykorzystując rzut karny. Cztery minuty później na listę strzelców wpisał się Oskar Przywara, który wykorzystał okazję „sam na sam”. Wynik meczu ustalił w 81. minucie Wenus, który główkując sfinalizował centrę z rzutu rożnego Damiana Michalaka.

W środowym spotkaniu Pucharu Polski w zespole PGE GKS II debiutował bramkarz David Poghosyan (rocznik 2004), który trafił do naszej drużyny z Escoli Warszawa. Swoje pierwsze minuty rozegrał także Jonasz Wiewiórowski z rocznika 2005. Za to na Sportową z wypożyczenia do KS Kutno powrócił Damian Michalak.

Po środowym sukcesie drużynę duetu trenerskiego Adrian Teodorczyk – Zygmunt Łuszcz czeka w sobotę wyjazdowy mecz KEEZA Klasy Okręgowej z Pilicą Przedbórz.

Polonia Gorzędów – PGE GKS II Bełchatów 0:5 (0:1)
Bramki dla GKS: Hubert Jakubiec 16. (as. Bartłomiej Tomski), Bartłomiej Trzeboński 48. (as. Hubert Jakubiec), Stanisław Wenus 53. i 81. (as. Bartłomiej Trzeboński, Damian Michalak), Oskar Przywara 57. (as. Bartłomiej Tomski)

PGE GKS II: David Poghosyan (61. Oskar Tkaczyński), Sebastian Ochocki, Jarosław Trzeboński, Stanisław Wenus, Hubert Jakubiec (76. Jonasz Wiewiórowski), Oskar Przywara, Jeremiasz Góralczyk (61. Damian Michalak), Bartłomiej Tomski, Norbert Stefaniak (61. Szymon Sarnik), Bartłomiej Trzeboński (61. Marcel Kuśmierek), Peter Sobera (76. Oliwier Urbaniak)

Trenerzy: Adrian Teodorczyk, Zygmunt Łuszcz

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0