MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Ramowy terminarz rundy jesiennej juniorów starszych

Udostępnij:

Znamy już szczegółowy terminarz rozgrywek I i II ligi wojewódzkiej A1 juniorów starszych, w których PGE GKS U-19 reprezentować będą dwa zespoły. Pełny harmonogram gier przedstawiamy poniżej.

W rozgrywkach I ligi wojewódzkiej A1 występować będą zawodnicy urodzeni w 2004 i 2005 roku, wsparci najlepszymi juniorami z drużyny U-17, których poprowadzi trener Dawid Ciupiński. Z kolei w II lidze wojewódzkiej A1 zagrają pozostali reprezentanci U-19, również uzupełnieni zawodnikami z rocznika 2006. Ich opiekunem będzie trener Adam Konstańczuk.

Terminarz I ligi wojewódzkiej A1:

1. kolejka (24 sierpnia): PGE GKS Bełchatów – AKS SMS Łódź
2. kolejka (27 sierpnia): PSV Łódź – PGE GKS Bełchatów
3. kolejka (3 września): PGE GKS Bełchatów – Widzew Łódź
4. kolejka (7 września): PGE GKS Bełchatów – UKS SMS Łódź
5. kolejka (10 września): ŁKS Łódź – PGE GKS Bełchatów
6. kolejka (17 września): PGE GKS Bełchatów – Szkółka Piłkarska Widzew Łódź
7. kolejka (25 września): RKS Radomsko – PGE GKS Bełchatów
8. kolejka (1 października): AKS SMS Łódź – PGE GKS Bełchatów
9. kolejka (8 października): PGE GKS Bełchatów – PSV Łódź
10. kolejka (15 października): Widzew Łódź – PGE GKS Bełchatów
11. kolejka (22 października): UKS SMS Łódź – PGE GKS Bełchatów
12. kolejka (29 października): PGE GKS Bełchatów – ŁKS Łódź
13. kolejka (5 listopada): Szkółka Piłkarska Widzew Łódź – PGE GKS Bełchatów
14. kolejka (12 listopada): PGE GKS Bełchatów – RKS Radomsko

Terminarz II ligi wojewódzkiej A1:

1. kolejka (4 września): Jagiellonia Tuszyn – PGE GKS Bełchatów II
2. kolejka (10 września): PGE GKS Bełchatów II – Start Łódź
3. kolejka (17 września): WKS 1957 Wieluń – PGE GKS Bełchatów II
4. kolejka (24-25 września): PGE GKS Bełchatów II będzie pauzował
5. kolejka (1 października): Sierakowianka Sierakowice – PGE GKS Bełchatów II
6. kolejka (8 października): PGE GKS Bełchatów II – AKS SMS II Łódź
7. kolejka (15 października): MUKS Włókniarz Pabianice – PGE GKS Bełchatów II
8. kolejka (22 października): PGE GKS Bełchatów II – Sokół Aleksandrów Łódzki
9. kolejka (30 października): GLKS Andrespolia – PGE GKS Bełchatów II
10. kolejka (5 listopada): Mazovia Rawa Maz. – PGE GKS Bełchatów II
11. kolejka (12 listopada): PGE GKS Bełchatów II – UKS SMS II Łódź

Podopieczni Dawida Ciupińskiego i Adama Konstańczuka, pod okiem trenera Zygmunta Łuszcza będą również reprezentowali drużynę rezerw GKS Bełchatów, która 4 września przystąpi do rozgrywek piotrkowskiej Klasy B.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna