MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport: 11-12 listopada

Udostępnij:

Za wyjątkiem jednej wpadki, komplet ligowych zwycięstw odniosły drużyny Akademii GKS, które w miniony weekend rozgrywały swoje spotkania. Choć pogoda nie rozpieszczała, młodzi giekaesiacy, niejednokrotnie w deszczowej scenerii inkasowali komplety punktów w meczach m.in. z ŁKS Łódź, Widzewem Łódź i Skalnikiem Sulejów. Zapraszamy na podsumowanie gier.

▪ Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 12. kolejka

GKS II Victoria Woźniki 15:0 (6:0)
Bramki: Bartosz Kopański 5 (as. Tomasz Urban), Tomasz Urban 15 (as. Bartosz Kopański), 38 (as. Adam Łaski), 41 (as. Bartosz Kopański), Adam Łaski 26 (as. Tomasz Urban), Michał Domański 45 (as. Wojciech Sewerynek), Bartosz Pietruszka 59 (rzut karny), 61 (as. Julian Grill), 67 (as. Adam Łaski), 69 (as. Dominik Retkiewicz), 70, 82, Julian Grill 75, Wiktor Retkiewicz 76, Piotr Więcławik 81

GKS II: Jarosław Nowak (56. Norbert Drechna) – Aleksander Skrobek (46. Piotr Więcławik), Jonasz Wiewiórowski (46. Jerzy Wiśniewski), Artem Syreishchykov, Michał Domański – Adam Łaski, Dominik Retkiewicz, Tomasz Urban (61. Wiktor Retkiewicz), Jakub Mękarski (61. Julian Grill), Wojciech Sewerynek (61. Mikołaj Krzysztofik) – Bartosz Kopański (46. Bartosz Pietruszka).

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 / 14. kolejka

GKS U-17 AKS SMS Łódź 1:3 (1:1)
Bramki: Bartosz Osuch 32 – Adam Kątek 22, Wiktor Rzemyszkiewicz 78, Dawid Miksa 89

GKS U-17: Kacper Morze – Bartosz Kwaśnik, Filip Zimowski, Bogdan Gurin-Klupś, Bamory Diabate (89. Igor Drożdżyński) – Bartosz Osuch, Kaspian Jasiczek, Kornel Pawłowski (86. Michał Klimczyk), Bartosz Długosz, Effe Batuar (46. Marcel Sadziński) – Maciej Osuch.

Trenerzy: Romuald Solarek i Arkadiusz Tomczyk

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B2 / 13. kolejka

GKS U-16 ŁKS Łódź 5:1 (1:1)
Bramki: Jonasz Albert 20 (as. Paweł Follman), 89 (as. Mikołaj Pawełoszek), Paweł Follman 46, Igor Czapla 80 (as. Paweł Follman), Igor Gawin 90(+3) – Martin Czajkowski 41

GKS U-16: Mateusz Pasiecznik – Maciej Bauer, Mateusz Bystry, Adam Ciapczyński, Filip Dziewięcki (46. Patryk Kępiński) – Franciszek Pietrzak (90. Bohdan Babkov), Jonasz Albert, Wojciech Piotrowski (46. Mikołaj Pawełoszek), Paweł Follman – Igor Czapla (85. Igor Gawin), Kacper Papuga (83. Filip Szczepaniak).

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 3 / 14. kolejka

GKS U-15 Skalnik Sulejów 9:0 (5:0)
Bramki: Jakub Kopa 4 (as. Paul Wurfele), Piotr Domagała 8, 13 (as. Nikodem Trawiński), Nikodem Trawiński 28 (rzut karny, as. Paul Wurfele), Kacper Woszczyk 40 (as. Nikodem Trawiński), Marsel Chyla 44 (as. Kacper Wnuk), Maksym Kaczmarek 50 (as. Krystian Kroc), 78 (as. Mateusz Malinowski), Mateusz Malinowski 72 (as. Piotr Kościelny)

GKS U-15: Szymon Jędrzejczyk – Kacper Wnuk, Kacper Woszczyk, Marsel Chyla, Borys Kacprzykowski – Nikodem Trawiński, Jakub Kopa, Oskar Krakowski, Adrian Szczepanik – Piotr Domagała, Paul Wurfele.
Na zmiany wchodzili: Szymon Piotrowski – Maksym Kaczmarek, Piotr Kościelny, Krystian Kroc, Piotr Kuliberda, Mateusz Malinowski, Maciej Nowak, Olgierd Wolf.

Trenerzy: Jacek Kałużny i Patryk Rachwał

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 4 / 13. kolejka

GKS II U-15 VIS Gidle 3:0 (walkower)

Trenerzy: Jacek Kałużny, Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 13. kolejka

Widzew Łódź GKS U-14 2:4 (0:3)
Bramki: Igor Figlarski 78, Marcel Filanowski 80 – Bartosz Terkalski 7 (as. Filip Motyl), 51 (as. Bartłomiej Krasoń), Filip Murzyła 27 (as. Aleksander Rożentalski), Igor Szewczyk 35 (as. Filip Motyl)

GKS U-14: Antoni Kupiec – Filip Pitek, Kacper Borowiecki, Aleksander Rożentalski, Miłosz Salon – Bartłomiej Krasoń, Szymon Piekarski, Filip Motyl, Błażej Światłowski, Igor Szewczyk – Bartosz Terkalski.
Na zmiany wchodzili: Michał Solecki – Alan Karolewski, Igor Krakowski, Filip Murzyła, Patryk Paradowski, Tomasz Sobolewski

Trener: Damian Chojka

▪ Liga Okręgowa Młodzików D1, gr. 6 / 14. kolejka

FA Bełchatów GKS II U-13 0:3 (0:0)
Bramki: Karol Uchroński 58, 66 (as. Alan Siewiera), Marcel Paprocki 65 (as. Alan Siewiera)

GKS II U-13: Hubert Watała – Iwo Milczarek, Iwo Szymczyk, Jakub Wróblewski – Dawid Mazerant, Alan Siewiera, Karol Uchroński, Wojciech Pawłowski – Szymon Wilczopolski.
Na zmiany wchodził: Marcel Paprocki.

Trener: Damian Michalak

▪ Turniej „Sawo Gruz Arena” w Łodzi z udziałem GKS U-10

Kadra GKS U-10: Jan Rabiej, Artur Madejak, Marcel Misztela, Piotrek Galus, Jonasz Mras, Gracjan Ciołek, Franciszek Broś, Paweł Paradowski, Damian Łągwa, Mieszko Zieliński.

Trener: Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk

▪ Sparing: GKS U-8 – WKS Wieluń

Kadra GKS U-8: Nataniel Czerwiński, Natan Miłak, Hubert Polakiewicz, Daniel Wdowiak, Piotr Szymanek, Igor Kapica, Kamil Cubała, Milan Dec, Kasjan Rachwalik, Antoni Wroński, Jakub Ostrowski, Filip Michalak, Fabian Hoffman, Fabian Wiśniewski, Aleksander Murzyła, Szymon Lipiński.

Trenerzy: Michał Krawczyk i Damian Bisaga

▪ Turniej „Bełchatów CUP” z udziałem GKS U-7

GKS I U-7: Iwo Wawrzyniak, Antoni Szczepaniak, Jacek Udalski, Aleksander Molo, Nikodem Maciejewski
GKS II U-7: Maria Rogozińska, Tymon Foltyn, Mikołaj Foltyn, Aron Holak, Kuba Watała, Julian Pawlikowski

Trenerzy: Jakub Bednarek i Jan Onyszkiewicz

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.