MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport: 14-15 października

Udostępnij:

Wysokie wygrane drużyny rezerw i juniorów młodszych, zacięte boiskowe boje juniorów starszych oraz trampkarzy, a także dwudniowy turniej „Odkryj piłkarską Muszynę” z udziałem naszych orlików – czyli wszystko to, co najważniejsze w meczach drużyn Akademii GKS rozegranych w miniony weekend. Zapraszamy na podsumowanie!

Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 8. kolejka

GKS II – Astoria Szczerców 6:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Kopański 7 (as. Jerzy Wiśniewski) i 50 (as. Jakub Mękarski), Damian Michalak 59 (karny), 65 (as. Jakub Mękarski), 67 (as. Kamil Mizera) i 84 (as. Sebastian Ochocki)

GKS II: Jakub Kowalski (71. Jarosław Nowak) – Kamil Jasiński, Jerzy Wiśniewski, Jarosław Trzeboński (46. Jakub Szczepański), Sebastian Ochocki – Kamil Mizera, Dominik Retkiewicz, Damian Michalak, Dawid Woźniakowski (46. Bartosz Pietruszka) – Bartosz Kopański (81. Gracjan Madajski), Jakub Mękarski (71. Jan Nowak).
Na ławce pozostali: Jonasz Wiewiórowski, Aleksy Jóźwik

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

I Liga Wojewódzka Juniorów starszych A1 / 6. kolejka

GKS U-19 – ŁKS Łódź 2:3 (1:3)
Bramki Bartosz Pietruszka 26, Piotr Więcławik 74 (as. Artem Syreishchykov) – Przemysław Kot 6, Jakub Wojciechowski 43, Wiktor Figurski 45+2

GKS U-19: Oskar Krzywdziński – Filip Kwapiński, Jonasz Wiewiórowski, Damian Przybylski – Wojciech Sewerynek, Aleksy Jóźwik, Artem Syreishchykov, Aleksander Skrobek – Tomasz Urban, Gracjan Madajski, Bartosz Pietruszka.
Na zmiany wchodzili: Hubert Gabrysiak, Piotr Więcławik, Wiktor Retkiewicz, Adam Łaski, Kamil Marciniec, Mikołaj Krzysztofik.

Trenerzy: Adam Konstańczuk i Dawid Ciupiński

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 / 10. kolejka

GKS U-17 – Stal Rzeszów 1:3 (0:1)
Bramki: Filip Zimowski 51 – Artur Gaża 11, Franciszek Słowik 67, Koczera 90+3

GKS U-17: Mateusz Pasiecznik – Marcin Kluska, Filip Zimowski (85. Maciej Osuch), Igor Drożdżyński (46. Bogdan Gurin-Klupś), Bartosz Długosz – Mikołaj Błaszczyk, Igor Czapla (65. Adam Wielgus), Bartosz Osuch (81. Franciszek Szymczyk), Marcel Sadziński, Alan Zimoch – Dominik Bajurski.

Trenerzy: Romuald Solarek i Arkadiusz Tomczyk

I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B2 / 9. kolejka

GKS U-16 – Łódzka Akademia Futbolu 9:1 (3:1)
Bramki: Paweł Follman 8 (as. Maciej Bauer), 22 i 60 (as. Mateusz Bystry), Jonasz Albert 45 (as. Patryk Kępiński) i 55 (as. Paweł Follman), Maciej Bauer 50 (as. Wojciech Piotrowski), Kacper Papuga 61 (as. Mateusz Bystry), Filip Szczepaniak 68 (as. Mikołaj Paweloszek), Alan Rosiński 78

GKS U-16: Fryderyk Ochap – Maciej Bauer, Vladislav Babkov, Wojciech Bogacz, Patryk Kępiński – Mateusz Bystry, Franciszek Pietrzak, Jonasz Albert, Wojciech Piotrowski – Kacper Papuga, Paweł Follmann.
Na zmiany wchodzili: Piotr Olczyk, Filip Szczepaniak, Mikołaj Pawełoszek, Łukasz Jasiński, Bohdan Babkov, Patryk Kępiński, Alan Rosiński, Filip Dziewięcki.

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 9. kolejka

Widzew TMRF – GKS U-14 4:5 (2:4)
Bramki: Jakub Niedzielski 5, Franciszek Bryjak 11, 54 i 62 – Bartosz Terkalski 5, 19, 23 i 77, Igor Szewczyk 27

GKS U-14: Michał Solecki – Kacper Borowiecki, Igor Krakowski, Szymon Piekarski, Miłosz Salon – Filip Murzyła, Błażej Światłowski, Filip Motyl – Bartosz Terkalski, Bartłomiej Krasoń, Alan Karolewski.
Na zmiany wchodzili: Antoni Kupiec, Filip Pitek, Tomasz Sobolewski, Kuba Światłowski, Patryk Paradowski, Krystian Pasternak, Damian Zochniak, Igor Szewczyk.

Trener: Damian Chojka

▪ Liga Okręgowa Orlików E1, gr. 12 / 7. kolejka

RAP Radomsko – GKS II U-11 2:0

Kadra GKS II U-11: Artur Adamczyk, Eryk Holak, Aleksander Kałużny, Kamil Hawrysz, Matteo Stoppa, Antoni Siciński, Gracjan Zieliński, Tobiasz Kwiecień, Ksawery Kwiecień, Wojciech Irzykowski, Aron Wróblewski, Julian Mrugalski.

Trenerzy: Paweł Majchrowski i Jacek Kałużny

Turniej „Odkryj piłkarską Muszynę” z udziałem GKS U-10

Kadra GKS I: Franciszek Broś, Piotr Galus, Bartosz Litewiak, Jan Sobański, Marcel Szulc, Izabela Walczak, Hanna Wejman, Karol Wyszyński, Mieszko Zieliński.
Kadra GKS II: Gracjan Ciołek, Damian Łągwa, Artur Madejak, Kacper Miłak, Marcel Misztela, Nicolas Oślizło, Paweł Paradowski, Jan Rabiej.

Trenerzy: Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk

▪ Turniej „Varsovia Cup” F1, gr. 2 w Warszawie z udziałem GKS U-9

Bramki: Jonasz Mras (11), Jan Łopata (11), Piotr Kucharczyk (4), Jan Ławniczek (3)
Kadra GKS U-9: Jan Łopata, Jan Ławniczek, Piotr Kucharczyk, Alan Kukuła, Jonasz Mras, Leona Krzesiak, Stanisław Aleksandrowicz, Miłosz Niedzielski.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Jakub Ochocki

▪ Liga turniejowa „Żaków” F2, gr. 1 w Porębach z udziałem GKS U-8

Kadra GKS U-8: Fabian Hoffman, Nataniel Czerwiński, Natan Miłak, Hubert Polakiewicz, Mikołaj Grzejdziak, Oskar Kwiatkowski, Kasjan Rachwalik, Daniel Wdowiak, Piotr Szymanek, Igor Kapica, Jakub Ostrowski, Szymon Świtała, Kamil Cubała, Milan Dec, Filip Michalak.

Trener: Damian Bisaga

Sponsorem Głównym Akademii GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.